Skocz do zawartości

[C+] HBO COMEDY


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Czy ktos moze slyszal cos na temat ewentualnego pojawienia sie tego kanalu w C+ bo ponoc jakis czas temu cos na ten temat sie mowilo ale niestety przekazal mi ta wiadomosc moj kumpel a ze osobiscie nic na ten temat nie slyszalem to wole zapytac tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie ze bedzie VOD w C+ ? Skoro nowe odbiorniki Philips Medisat Max nie posiada takiej mozliwosci.

 

cytat:

 

"Do odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości Cyfra+ będzie używac znanych z francuskiego CanalSat Philipsów Mediasat Max. Są to dośc proste odbiorniki pozbawione między innymi optycznego wyjścia audio jak i nie nadające się do wykorzystania w technologii VOD i PVR co świadczy o tym, że VOD w Cyfrze+ nie jest narazie planowany. " SDTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wątpię, żeby był lepszy od FOXa. Podejrzewam, że będą na nim same powtórki nic więcej. Ale kto wie? Obym się mylił!

 

 

 

 

Raczej się mylisz. Być może, będą jakieś też emisje z HBO ale będą premiery inne niż na HBO. Czekam na ten kanał ;) FOXa nie ma co porównywać do HBO Comedy bo FOX to dórnowate seriale w większości, tutaj będą nowe produkcje. Pozdrawiam

 

 

CYFRA+ FAN 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie ze bedzie VOD w C+ ? Skoro nowe odbiorniki Philips Medisat Max nie posiada takiej mozliwosci.

 

cytat:

 

"Do odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości Cyfra+ będzie używac znanych z francuskiego CanalSat Philipsów Mediasat Max. Są to dośc proste odbiorniki pozbawione między innymi optycznego wyjścia audio jak i nie nadające się do wykorzystania w technologii VOD i PVR co świadczy o tym, że VOD w Cyfrze+ nie jest narazie planowany. " SDTV

 

 

 

Człowieku, zastanów się, nie słyszałeś o tym, że VOD będzie w C+ i to w 2007 roku??? Może nie słyszałeś, więc ja Ci mówię, że będzie. Jestem abonentem C+. A ty też jesteś? Hm, dziwne, i nie słyszałeś o wejściu usługi VOD do C+. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...