Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w Cyfrze+


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to nic dziwnego, że ci Sat1 nie odbiera, bo trzeba mieć też antenę ustawioną na Astrę, aby oglądać ten kanał - więc najlepiej mieć 2 konwertery ustawione w tzw. zeza lub konwerter Monoblock. Na Hot Birdzie nie wiadomo, czy ten mecz będzie dostępny na jakimś kanale FTA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szansa jest jak na śnieg w sierpniu. Musiałoby się wyłożyć kodowanie Sky Italia,n czy Polsatowi, a prawdopodobieństwo tego jest równe 0,00001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał też jest w Polsacie i jest magazyn...

magazyn bezpośrednio po środowym meczu, gdzie pokazują skróty ze wszystkich meczów z danej rundy.

Jako bonus w czwartek w okolicach godz. 23:00, na TV4 jest retransmisja jakiegoś meczu wtorkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

final transmitowany był zarówno przez Polsat jak i nSport. Magazyn czyli skróty meczów leciały zawsze po środowym spotkaniu - były to skróty zarówno z wtorkowych spotkań jak i środowych, czyli całej kolejki

A mea culpa, widzę że ktoś mnie uprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu magazyn w środę z meczów wtorkowych? Narzekałem na TV publiczną, ale oni mieli i magazyn we wtorek i w środę. Po prostu Polsat robi w "balona" kibiców i dają tylko to, za co zapłacili. A, że ubywa im abonentów (ja także w grudniu się z nimi rozstałem) to i oglądają każdą złotówkę. Reasumując, czekam cierpliwie, aż skończy im się umowa i będę kibicował "publicznej" aby ponownie mieli LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Leć ze skargami do UEFY. Takie sprzedali prawa w Polsce dla otwartej, to tak pokazuje Polsat.

 

final transmitowany był zarówno przez Polsat jak i nSport. Magazyn czyli skróty meczów leciały zawsze po środowym spotkaniu - były to skróty zarówno z wtorkowych spotkań jak i środowych, czyli całej kolejki

A mea culpa, widzę że ktoś mnie uprzedził.

Magazyn jest w soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...