Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak zwykłe wypowiedzenie z tym że tu oznaczasz jako powód rezygnacji usunięcie konkretnego kanału z oferty. Oczywiście przy zachowaniu 30-dniowego okresu wypowiedzenia.

Rezygnacja - Z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego.

Z tego co pamiętam nie musi być 30-sto dniowy okres wypowiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy mieć go w tabelce. Trzeba mieć pakiet Film HD wykupiony jako obowiązkowy lub przynajmniej dostępny ten pakiet w ramach elastyczności umowy.

 

Wypowiedzieć umowę, tak jak to ma zawsze miejsce, można dopiero jak kanał zostanie faktycznie wyłączony z oferty. A po komunikacie rzecznik prasowej zaczynam podejrzewać, że może nas czekać niespodzianka z początkiem września. nc+ zresztą też nie chce tak łatwo pozwolić na wyłączenie Universal Channel.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawie jesienią.

 

Na miejscu dostawców telewizyjnych "zrzuciłbym się" na przedłużenie emisji UC w Polsce do czasu aż zostaną oni zmuszeni do przekazania danych związanych z abonamentem RTV. Do tego czasu ryzyko odejść abonentów jest przecież niesłychanie wysokie wobec tego z czym mieli do czynienia wcześniej. Jak już operatorzy zostaną zmuszeni do tego przekazania danych, ryzyko znacznie się zmniejszy (choć wiadomo, że nadal będzie wyższe niż przy poprzednich wyłączeniach kanałów) i wtedy będą mogli wziąć to na klatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przynajmniej dostępny ten pakiet w ramach elastyczności umowy"-swoja droga .- Czy ja dobrze rozumiem..? Wystarczy że posiadam obecnie pakiet familijny max z możliwością dokupienia pakietów Film czy też Sport i bedzię mozna wypowiedziec umowe?

Edytowane przez krzych897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cyfek

 

Miałem umowę z Listopada gdzie nie miałem gwarantowanego Universal HD. Dzisiaj podpisałem aneks i wychodzi na to, że mam :)

Dziwna sprawa, bo na stronie CP są już jako promocyjne. Wychodzi na to, że przedłużyłem umowę a będę mógł jeszcze rozwiązać z ich winy?

http://imgur.com/a/RgFJB

Edytowane przez Slawek189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...