Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wersja internetowa to wygląda jak "słodka" zemsta TVNu na CP- przecież to jest dobitny dowód że nie było żadnego rebrandingu tylko zmiana kanału, nc+ ma to w nosie bo MA nie był u nich gwarantowany w przeciwieństwie do CP,

tak czy siak miałem zamiar wysłać wypowiedzenie bo nigdy nie uznawałem tego przekrętu z HGTV,ale teraz mam niepodważalny   dowód że usunięty kanał nadal istnieje i nadal nadaje tyle tylko że nie przez satelitę Hot Bird.

Krótko  mówiąc - CP  "Mamy Cię" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z konsultantem Cyfrowego Polsatu. Mam nagraną całą rozmowę. Gość idzie tak w zaparte, że szok. Twierdzi że to TVN Meteo Active zmienił nazwę na HGTV. Mógłbym zamieścić treść tej rozmowy w formie pliku mp3 po wcześniejszej obróbce nagrania w taki sposób, że nie poznalibyście moich danych osobowych i numeru karty dekodera ale nie zamieszę go gdyż poziom naszej rozmowy był na bardzo niskim poziomie. Śmiem twierdzić że na żenującym poziomie Spi$#%łem gościa na funty tylko dlatego, że jego przełożeni każą mu tak mówić :twisted:  :twisted:  :twisted: w ogóle nie przyjął do wiadomości że kanał TVN Meteo Active nadaje w sieci. Podałem mu przykład: czy jeśli Cyfrowy Polsat nadając powiedzmy jakiś kanał z bajkami dla dzieci nagle zapragnie zmienić charakter kanału dla dzieci w taki sposób, że zmieni jego nazwę oraz rodzaj nadawanych audycji na charakter erotyczny to czy też będzie pan mówił że to rebranding? No bo dochodzę do wniosku że taki kanał nadawałby bajki dla dzieci a po zmianie to też nic innego jak kanał z bajkami tylko że dla dorosłych  :twisted:  :twisted:  :twisted:  I kończąc rozmowę przekazałem temu biednemu konsultantowi, że dociągnę w takim razie tą umowę do końca okresu minimalnego i nie przedłużę jej. Po głosie gościa wyczułem że był wkur%^&*. Ja zresztą też. Bo mnie emocje poniosły. :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z konsultantem Cyfrowego Polsatu. Mam nagraną całą rozmowę... Mógłbym zamieścić treść tej rozmowy w formie pliku mp3 po wcześniejszej obróbce nagrania w taki sposób, że nie poznalibyście moich danych osobowych i numeru karty dekodera ale nie zamieszę go gdyż poziom naszej rozmowy był na bardzo niskim poziomie.

Radze nie przyznawać się do takiego zapisu i szybko go usunąć - jest to bowiem nielegalne. Chcąc nagrać kogokolwiek strona nagrywana musi wyrazić na to zgodę. Ostatnio panowie ze słynnej restauracji ze Sową w nazwie dostali po parę miesięcy #.

 

Wracając do tematu kanału, pojawiła się nowa sytuacja i ciekawe co z niej wyniknie... Racja ewidentnie jest po stronie abonentów, zobaczymy jak do tego ustosunkuje się UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vally79

 

Dosłownie przed chwilą jestem po takiej samej rozmowie,powiedziałem że CP mnie oszukał podmieniając kanał i zwiąc to tzw.rebrandingiem,powiedziałem że czuję oszukany przez CP gdyż okazuje się że wyłączony kanał nadal nadaje tyle że przez internet,gościu też z kimś się konsultował po czym zaczął mi wciskać że kanał zmienił TVN... i nie miał szansy skończyć bo wytłumaczyłem mu że z ja umowy z TVN-em czy nc+ nie podpisywałem tylko z CP,który łamie warunki umowy próbując mnie oszukać,pytałem jakie mam prawa z tego tytułu,ale biedaczysko tak sie powstrzymywał przed powiedzeniem tego co chciałem usłyszeć że wreszcie wydukał że mam prawo złożyć pisemną skargę,która będzie indywidualnie rozpatrzona,też był bardzo zdenerwowany bo chyba zap :censored:l maja tam jak koń w czasie westernu,na rozmowę czekałem ponad 20 min.

Jak do poniedziałku się nic nie zmieni to wysyłam oficjalną skargę włącznie z wypowiedzeniem z winy CP a po tem

" pażiwiom uwidim " jak to nasi wschodni sąsiedzi mawiają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze nie przyznawać się do takiego zapisu i szybko go usunąć - jest to bowiem nielegalne. Chcąc nagrać kogokolwiek strona nagrywana musi wyrazić na to zgodę. Ostatnio panowie ze słynnej restauracji ze Sową w nazwie dostali po parę miesięcy #.

 

Wracając do tematu kanału, pojawiła się nowa sytuacja i ciekawe co z niej wyniknie... Racja ewidentnie jest po stronie abonentów, zobaczymy jak do tego ustosunkuje się UOKiK.

Wierzysz w cuda że UOKiK wyda werdykt w tej sprawie do 30 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKOIK przyzna rację operatorowi.Kanał nadający w sieci nie ma takiej samej nazwy zapewne wiadomo dlaczego.Najbardziej uparci zapewne dostaną  atrakcyjne warunki na dalszą  współpracę.Umowy raczej nie dadzą wypowiedzieć chyba że się mylę i wypowiedzą wszystkie bez chęci dalszej współpracy :lol2: Dodatkowo blokada podpisania nowej na ten adres i wtedy dopiero będzie płacz. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedzie po naszej mysli beda musieli dac nam miesiac od ich decyzji...,.

A co w przypadku abonentów, którym w okresie od takowej zmiany do czasu wydania decyzji przez UOKiK umowa się zakończy? Formalnie patrząc abonenci tacy mogliby wystąpić do sądu z pozwem o odszkodowanie. Tylko komu będzie się chciało walczyć z Cyfrowym Polsatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku abonentów, którym w okresie od takowej zmiany do czasu wydania decyzji przez UOKiK umowa się zakończy? Formalnie patrząc abonenci tacy mogliby wystąpić do sądu z pozwem o odszkodowanie. Tylko komu będzie się chciało walczyć z Cyfrowym Polsatem?

wielu pozostanie z tym samym operatorem i dostana jakies darmowe miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w cuda że UOKiK wyda werdykt w tej sprawie do 30 dni?

Uważam że to priorytetowa sprawa i Urząd zdaje sobie sprawę z procedur związanych z wypowiedzeniami.

 

Do czasu podania oficjalnej informacji nie ma co gdybać, bo co osoba to inne "widzi mi się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego całego rebrandingu jest wielki wałek w przypadku TVN Meteo Active. Po pierwsze kanał HGTV nie jest tak naprawdę nowym kanałem. Kanał ten istnieje w świadomości ludzi np. w USA. Po drugie kanał TVN Meteo Active nadawał w wersji SD a HGTV nadaje w wersji HD. A jeśli tak to po trzecie - kiedyś była już akcja z usuwaniem kanałów HBO w wersji SD z oferty Cyfrowego Polsatu i wtedy była możliwość wypowiedzenia umowy gdy abonent miał w wykazie kanałów gwarantowanych kanały te w wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HGTV nadaje w wersji SD i jest dostępny dla abonentów CP. Dla Orange i NC+ jest dostępna wersja HD tego kanału.

 

 

Przekręt to jest z zastąpieniem Polsat Sport News SD kanałem Super Polsat a następnie uruchomieniem Polsat Sport News HD który jest dostępny w droższych pakietach.

 

Przecież mogą to samo zrobić z kanałami Polsat Sport i Polsat Sport Extra - zmienić na Super Polsat 1 i 2.

 

Są dostępne promocyjnie w niższych pakietach,

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze nie przyznawać się do takiego zapisu i szybko go usunąć - jest to bowiem nielegalne. Chcąc nagrać kogokolwiek strona nagrywana musi wyrazić na to zgodę. Ostatnio panowie ze słynnej restauracji ze Sową w nazwie dostali po parę miesięcy #.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd,wystarczy krótkie szukanie do sieci i wszystko jasne:

http://cdo24.pl/czy-nagrywanie-rozmow-telefonicznych-lub-wykonywanych-osobiscie-jest-legalne/

http://www.k85.pl/obsluga-klienta/czy-mozna-nagrywac-rozmowy-telefoniczne/

Można też oficjalnie i legalnie kupić programy do nagrywanie i zainstalować je w telefonie (na androidzie w 100%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ig2205 Przepisy mają to do siebie że mogą być różnie interpretowane. Duże znaczenie ma jednak to do jakich celów zostanie wykorzystane dane nagranie. Ale przyjmując że sam głos (nie wspominając o nazwisku) jest dobrem osobistym w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, wobec czego utr[beep]e go wymaga zgody osoby, która ma być nagrana bez względu na to czy osobiście w niej uczestniczymy.
 

Moje porównanie do sytuacji z restauracji jest rzeczywiście nietrafione bo tam osoby trzecie nagrywały rozmowę bez wiedzy rozmówców co całkowicie zmienia postać rzeczy. Mój błąd.

 

Natomiast programy do nagrywania rozmów są oczywiście legalne tak jak zresztą noże kuchenne, ważne natomiast do jakich celów je wykorzystamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek od swojej kablówki dostałem list że 10 stycznia wchodzi w życie ustawa z dnia 23 09 2016r o pozasądowym rozst[beep]niu sporów konsumenckich (Dz.U. z 2016r poz. 1823) która stanowi w istocie implementację części materialnej dyrektywy Parl. Europejskiego i Rady 2013/11/UE z dnia 21 05 2013r w sprawie alternatywnych metod rozst[beep]nia sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (dyrektywa w sprawie ADR w sporachkonsumenckich). Tam jeszcze dużo piszą i na koncu informują że w przypadku braku akceptacji propozycji zmiany do dnia 15 lutego mogę pisemnie wypowiedzieć umowe. Czy takie pisma czasem nie powinni przesłać NC i CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...