Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dziś rozmawiałem z utrzymaniówką i po waszych info, pochwalę się co , usłyszałem od konsultanta! (moja umowa do 31/12 po wypowiedzeniu)

Czyli poza tym co proponują wszystkim i ew. zmianie umowy na lepszą w grudniu, nieoficjalnie poinformował że lepiej nie będzie, bo wejdą umowy na 22czy 24msc, więc lepiej przedłużyć teraz , z opcją zmiany w grudniu jakby było lepiej - może sciemniał, żeby postraszyć...bo 5 razy dzwoni i nie może sprzedać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też się cyfra odezwała (umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane). Rozmowa jednak była deko dziwna. Pani po potwierdzeniu, że jestem abonentem stwierdziła że musi jeszcze coś sprawdzić. Po jakiś 30 sekundach zorientowała się, że złożyłem już wypowiedzenie. Na to wszystko stwierdziła, że w takim razie jak będą mieć dla mnie jakąś ofertę to zadzwonią :) Koniec rozmowy! Po co więc ona była?!

 

Ja również nie zamierzam się na siłę trzymać Cyfry. Czekam do grudnia, jak nie będzie nic atrakcyjniejszego cenowo niż obecnie to spadam do n-ki. Jako, że oglądam polską ligę zastanawiałem się nad kombinacją "n"+multipakiet cyfry. Dla kibiców to chyba najlepsze rozwiązanie. Umowa na multipakiet to tylko 12 miesięcy (przy opłaceniu z góry), teraz jest jakaś promocja 4 miesiące za 20 zł, potem 8 miesięcy 40 zł. Krótka umowa na multipakiet wydaje mi się o tyle ważna, że w sumie to nie ma 100% pewności, że liga od przyszłego sezonu będzie w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziś rozmawiałem z utrzymaniówką i po waszych info, pochwalę się co , usłyszałem od konsultanta! (moja umowa do 31/12 po wypowiedzeniu)

Czyli poza tym co proponują wszystkim i ew. zmianie umowy na lepszą w grudniu, nieoficjalnie poinformował że lepiej nie będzie, bo wejdą umowy na 22czy 24msc, więc lepiej przedłużyć teraz , z opcją zmiany w grudniu jakby było lepiej - może sciemniał, żeby postraszyć...bo 5 razy dzwoni i nie może sprzedać!

 

Według mnie akurat w Grudniu lepiej podpisać umowę na 24 miesiące niż na 18 lub 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie konsultanci mowia, ze umowy beda nawet na 50 miesiecy! Konkurencja ma podobna oferte za o wiele nizsza cene, zobaczymy, czy cyfrze oplaci sie taka polityka, ja na pewno nie przedluze na warunkach proponowanych obecnie.

 

witam

dziś rozmawiałem z utrzymaniówką i po waszych info, pochwalę się co , usłyszałem od konsultanta! (moja umowa do 31/12 po wypowiedzeniu)

Czyli poza tym co proponują wszystkim i ew. zmianie umowy na lepszą w grudniu, nieoficjalnie poinformował że lepiej nie będzie, bo wejdą umowy na 22czy 24msc, więc lepiej przedłużyć teraz , z opcją zmiany w grudniu jakby było lepiej - może sciemniał, żeby postraszyć...bo 5 razy dzwoni i nie może sprzedać!

 

Zapomniales na wstepie dodac, ze jestes pracownikiem cyfry... :lol2: czy myslicie, ze ludzie sa tak naiwni,aby dac sie tak manipulowac? :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie akurat w Grudniu lepiej podpisać umowę na 24 miesiące niż na 18 lub 19.

 

Tylko pod warunkiem, że przy umowie na 24 miesiące dostaniesz więcej miesięcy ze zniżką niż przy umowie na 18/19 miesięcy. Inaczej nie ma to sensu. Ale wiadomo, że najlepiej "grać" na umowy od świąt do świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie zamierzam się na siłę trzymać Cyfry. Czekam do grudnia, jak nie będzie nic atrakcyjniejszego cenowo niż obecnie to spadam do n-ki. Jako, że oglądam polską ligę zastanawiałem się nad kombinacją "n"+multipakiet cyfry. Dla kibiców to chyba najlepsze rozwiązanie. Umowa na multipakiet to tylko 12 miesięcy (przy opłaceniu z góry), teraz jest jakaś promocja 4 miesiące za 20 zł, potem 8 miesięcy 40 zł. Krótka umowa na multipakiet wydaje mi się o tyle ważna, że w sumie to nie ma 100% pewności, że liga od przyszłego sezonu będzie w Canal+.

Jako, że także rozważam ten układ musze podać sprostowanie - 19,50 zł pierwsze 4 mies. potem 39 zł. Za opcje HD dopłata 6 zł nawet w pierwszych czterech miesiącach. No i przede wszystkim dwa dekodery - dla mnie porażka.

W celu obniżenia opłat w n - płatność kartą kredytową n - 10 % rabatu od kwoty 68 zł (należy zadzwonić i powiedzieć, że przechodzi się z konkurencji i natychmiast dostaje się rabat). Umowa na 24 mies. ale zawarta telefonicznie jest do zerwania po roku. Potwierdził to konsultant, a szersze uzasadnienie w wątku o promocjach n.

Może trochę nie na temat ale jak czytają to konsultanci C+ (a na pewno czytają) to może puszczą do ciała decyzyjnego jakieś propozycje zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales na wstepie dodac, ze jestes pracownikiem cyfry.

 

chciałbym... :D może bym miał za darmo c+ :D

 

ja nie uwierzyłem akurat człekowi, który to mówił... i nie przedłużyłem wg. listopadowych promocji...

bo pewnie przy dłuższej umowie będzie więcej rabatu, więc wyjdzie na to samo, bo wszyscy umieją liczyć.. :lol2:

ja jechałem na prestiżowym z (-50%)+PVR za free (i tak ma zostać), po promocji zjechałem do OP hd +hbo(-50%) i czekam na grudzień... :lol2: bo i tak będzie C+

 

jak popatrzeć wstecz ostatnie msc. to co miesiąc lepiej... a grudzień zawsze był naj...! więc bądźmy dobrej myśli ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziś rozmawiałem z utrzymaniówką i po waszych info, pochwalę się co , usłyszałem od konsultanta! (moja umowa do 31/12 po wypowiedzeniu)

Czyli poza tym co proponują wszystkim i ew. zmianie umowy na lepszą w grudniu, nieoficjalnie poinformował że lepiej nie będzie, bo wejdą umowy na 22czy 24msc, więc lepiej przedłużyć teraz , z opcją zmiany w grudniu jakby było lepiej - może sciemniał, żeby postraszyć...bo 5 razy dzwoni i nie może sprzedać!

co tu dużo mówić ewidentna próba manipulacji....a to tylko świadczy o całej platformie cyfrowej, do czego jest w stanie się posunąć by zarobić kilka marnych groszy. Pierwszy post i to jeszcze o tematyce lobbującej za jak najszybszym podpisaniem umowy. Jak to ktoś napisał kilka postów wyżej mogą nawet straszyć umowami na 50 miesięcy a i tak wiadomym jest, że grudzień to na tyle specyficzny miesiąc w ciągu roku, że operatorzy różnej maści ( nie mam na myśli tylko tych od tv) będą uczestniczyli w tzw "Rajdzie Św. Mikołaja" i prowadzić będę agresywną kampanię marketingową, tak było, jest i będzie i przynajmniej ja mam takie przeświadczenie, że tak czy owak otrzymam takie warunki jakie mi będą odpowiadały a nie jakie mi narzucą, bo to oni są zależni ode mnie a nie ja od nich. Dlatego wysłałem wypowiedzenie i telefon od nich odbiorę dopiero kilka dni przed wygaśnięciem umowy i mam pełną świadomość, że to ja będę przedstawiał swoje wymogi w sposób twierdzący na jakich zechcę przedłużyć umowę. Wiadomo, że nie mam tutaj na myśli gruszek na wierzbie czyli dajmy na to paczki optimum z canal + za 20 zł, ale myślę o kwocie, która mnie będzie satysfakcjonowała a nie ich. A nawiązując jeszcze do początku mojej wypowiedzi, przelewając niejako czarę goryczy i ukazując obłudę operatora przytoczę przykład jak można złapać kilku "naiwniaków" na umowę. Otóż niedaleko od mojego miejsca zamieszkania dystrybutor zamieścił szyld reklamowy następującej treści: "TYLKO TUTAJ, TYLKO U NAS przy podpisaniu umowy paczka kanałów POLSATU zupełnie za darmo" koniec cytatu...dziękuję, nie mam więcej pytań. Pozdrawiam krnąbrnych konsultantów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj telefonicznie przedłużyłem umowę z możliwością rezygnacji /i tylko to mnie skłoniło do tego/

Umowe mam do końca listopada, wiec czasu niewiele a tak może sie coś jeszcze zmieni - oby na lepsze :D jak nie to podziękuje.

Warumki jakie mi zaproponowali to:

Pakiety tak jaj w standardowej ofercie czyli 9mies 50% no i 10 mies 100% PVR Gratis, oraz multirum za 7,5 zł.

Przynajmniej przez miesiąc można przetestować no i zobaczy sie co dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili w piątek - i delikatnie kazałem się pani wypchać.

Zaoferowali mi za optimum i canal+HD przez pierwsze 9 m-cy 98 zł a potem przez 10 m-c 128 .

 

Normalnie śmiech na sali - kazałem jej wejść na stronkę n-ki i przejrzeć promocje .

Wypowiedzenie wysłałem wczoraj - i jak nic nie zmienią to idę do n-ki - za 99 mam fulla z wiekszą ilościa HD ( tyle tylko że zamienię canal+ na HBO ) a sportu - piłki i tak za dużo nie oglądam bo nie mam czasu więc jakoś przeżyję.

A nie dam z sibie robić durnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też wczoraj dzwonili i straszyli dłuższymi umowami ale propozycja którą przedstawiali była niezbyt ciekawa. Optimum hd w granicach 53 zł przez 10 mies, reszta w standardowej cenie plus canal plus hd 24 zł przez 8 mies, reszta w standardowej cenie, plus 15 złotych za szrota philipsa miesięcznie. Umowa oczywiście 19 mies. No cóż, cyfrze wydaje się chyba że jest jedyną platformą ale z taką polityką to trzeba się będzie chyba pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(umowa do stycznia 2011) 5minut temu dzwonił pan z ofertą umowa na 19miesięczy pakiet optimum przez 9misieczy 40%taniej canal plus 8 miesięcy 15zł a po tych 8miesiączach do końca umowy canal plus za 25zł. co myslicie o tej ofercie ja myśle ze nawet ok tylko rabat na optimum bym chciał na 11miesieczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem czy ta oferta jest OK, bo z tego co się orientuję mógłbyś dostać 50% rabatu na pakiet optimum przez 9 miesięcy, a Canal+ konsultant mógł Ci zaproponować za 12,95 zł przez 8 miesięcy. Rabatu na ten pakiet przez 11 miesięcy nie otrzymasz (musiałbyś wziąć Prestiż HD).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem dzisiaj na ICA aby opłacić rachunek i ofercie/promocja jest dla mnie dwie ''Promocje"

jedna to canal+ sport za 24,90 zł (pewnie na cały okres umowy) ---który nie jestem zainteresowany---

oraz Paczka CANAL+ za 17,45 zł

Już teraz zamów opcję CANAL+ i przez 4 miesiące oglądaj kanały CANAL+ za 50% ceny:

CANAL+ CANAL+ Sport CANAL+ Film CANAL+ Sport 2 CANAL+ Gol

a to jej regulamin który przeczytałem http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2 ... -Canal.pdf

 

o której myślę czy ją wsiąść i mam kilka pytań:

-nie zauważyłem w umowie aby była mowa o tym co będzie po okresie promocji (pewnie stała normalna cena 35zł) i czy można będzie wyłączyć tą opcją może ktoś wie jak to w tej chwili wygląda....???

-piszą o pełnych miesiącach czyli jak wezmę teraz to dopiero od grudnia będie mi się liczyła należność za te kanały ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki,czekać do grudnia.Pisemko dostaną to od razu inaczej rozmawiają...Ale w obliczu tego że podobno N daje więcej za Ekstraklasę należy bardzo ostrożnie podchodzić do czasu trwania umowy (bynajmniej da fanów futbolu) bo może się okazać że podpisze się umowę na 19 miesięcy a ligi polskiej od sierpnia już nie będzie.Kto wie czy nie lepiej przejść na czas nieokreślony i poczekać na rozwiązanie przetargu o naszą ligę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...