Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam parę minut temu miałem telefon w celu przedłużenia umowy (umowa do 31 stycznia 2011) miła pani zaproponowała umowę na 19miesieczy pakiet optimum 40%rabatu na 9miesięczy canal plus 40%rabatu na 9miesieczy i Orange sport 10zł grzecznie odmówiłem mają dzwonić w ciągu 5dni. co o tej ofercie myślicie. Czy mogę więcej wyciągnąć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... mnie w ubiegłym tygodniu proponowali 50% rabatu na pakiet optimum przez 9 miesięcy przy umowie na 19 miesięcy. Czy to oznacza, że w tym tygodniu warunki przedłużeniowe są mniej korzystne, aniżeli w ubiegłym ??? Myślę, że przedstawiona Ci oferta nie jest delikatnie mówiąc zbyt kusząca. Z tego co pamiętam to aktualnie korzystasz z pakietu niższego, prawda ? Jeśli chcesz podnieść na wyższy to ewentualnie można byłoby skorzystać z tej oferty przy zastrzeżeniu możliwości rezygnacji w terminie 30 dni (może na Mikołaja coś się ruszy z promocjami i wtedy byś przeszedł na lepsze warunki...)

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie przepraszam, dużo jest na tym forum podobnie brzmiących nicków i zapewne mi się pomyliło. Reasumując, wydaje mi się, że powinienieś jednak powalczyć o rabat w wysokości 50%. Jednakże masz jeszcze trochę czasu do końca umowy i może warto poczekać do grudnia z nadzieją, że będzie ciekawsza promocja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_M

 

Mi zaproponowali dokładnie takie same warunki. Poprosiłem dzwoniącego pracownika o obliczenie ile musiałbym średnio miesięcznie płacić po przedłużeniu umowy - wyszło mu ponad 80 PLN za optimum HD plus dzierżawa PACE PVR (obecnie płacę koło 70 PLN, a przez pierwsze 10 miesięcy było to niecałe 50 PLN no i jeszcze obecnie mam Filmboxa) . Jakoś nie zazdroszczę roboty pracownikom infolinii - nie będzie im łatwo namówić klientów na te "promocyjne" warunki. Bardzo lubię kanały typu Planete czy History ale nie mam zamiaru płacić Cyfrze więcej niż 60 PLN za tę przyjemność.

 

No nic - pozostaje wysłanie wymówienia i czekanie na (oby) lepsze warunki w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zazdroszczę roboty pracownikom infolinii - nie będzie im łatwo namówić klientów na te "promocyjne" warunki

 

Zapewne masz rację, choć klienci są różni (tzn. nie tak wymagający jak My na tym forum). Ostatnio zasygnalizowałem swojej Mamie i Siostrze, które również korzystają z usług Cyfry+ (każda z nich posiada pakiet optimum), że z uwagi na okoliczność, iż ich umowy zbliżają się ku końcowi trzeba napisać wypowiedzienie. Jakież było moje zdziwienie, gdy poinformowały mnie, że kilka dni temu dzwonili do nich konsultanci z Cyfry i przedłużyły swoje umowy na pakiet optimum na obecnie proponowanych warunkach promocyjnych ;-)

 

No nic - pozostaje wysłanie wymówienia i czekanie na (oby) lepsze warunki w grudniu.

 

Wydaje mi się, że to będzie uzależnione od tego jak się będą kształtować wyniki "sprzedaży" produktu w obecnej promocji. Zapewne dużo ludzi będzie poważnie rozważać zmianę operatora jeśli się okaże, że Cyfra poprzestanie na tym co ma aktualnie do zaoferowania (np. ja w takiej sytuacji poważnie rozważam przejście na pakiet familijny HD w CP).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad migracja do CP , bo jak na razie to nie widzę żadnej ciekawej propozycji .

Ale trzeba jeszcze poczekać do grudnia , może coś C+ wymyśli , bo z tego co czytam na tym forum to spora część ma umowy do 31 stycznia i jak nie będzie jakiej sensownej oferty , to sorry Winetu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle nad taką opcją, niestety z tego co widze na stronie Cyfry+ do pakietu Start nie mozna dobrac opcji Canal+ Sport, jedynie opcje Canal+.

 

Jak wiekszosc tutaj piszacych czekam na ciekawsze promocje w grudniu. To co oferuja aktualnie to szczerze mowiac zadna oferta. A jestem z nimi od samego poczatku dzialalnosci na tym rynku, czyli ponad 10 lat. To tez zadnego znaczenia przy propozycjach przedluzeniowych, a szkoda bo jakas lojalnosc powinna obowiazywac. Zobaczymy jak bedzie w grudniu - my bez nich wytrzymamy, oni bez nas - niekoniecznie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinna być taka możliwość. Tylko, że po tych 8 "promocyjnych" miesiącach będziesz musiał przez 11 miesięcy korzystać z tych opcji i płacić miesięcznie z tego tytułu prawie 52 złotych miesięcznie + do tego pakiet czyli w 100 złotych miesięcznie się nie zmieścisz... Nie wiem czy to jest najlepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też przed chwilką dzwonił Pan z Cyfry /nawet był zorientowany/Umowę mam do końca listopada

Pakiety i długość umowy tak jak w obecnej promocji z tą różnicą tylko, że PVR gratis na całą umowę - podobno za staż /od 2003 roku/. No i jest jeszcze możliwość rezygnacji w ciągu miesiąca lub przejście na korzystniejszą ofertę. Pan Zadzwoni jeszcze dziś czy się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą dzwonili.Umowa kończy mi się 31.01-dali 19 miesięcy i pierwsze 11 miesięcy 40% upustu na Prestiż,później kobitka zmiękła i dała 50 %.Do tego PVR gratis.Grzecznie podziękowałem!

 

A można chociaż po tych 11 mies. obniżyć pakiet? Bo jesli tak to nie jest jeszcze tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły kabaret z tym przedłużaniem umów. Promocja jest powalająca bo, bo w moim przypadku (optimum, HD Mix, Orange Sport) oznacza... podwyżkę opłat o prawie 30 pln i to w okresie promocji 9-miesięcznej. Potem przez 10 miesięcy "promocja" brawie 100 PLN. Pogratulować sztabowcom Cyfry, ale jeśli nie pójdą szybko po rozum do głowy, to klientów będzie ubywać. Kto o zdrowych zmysłach zgodzi się na taką, ponoć bardzo korzystną(?????? - tylko dla kogo) umowę. Pani była niezwykle zdziwiona, żę nie jestem jej dozgonnie wdzięczny za taką wspaniałomyślną hojność. Nawet proponowała, że skontaktuje się z przełożonym, w sprawie jeszcze lepszych warunków, ale na wszelki wypadek podziękowałem. Cóż może 6 latek w Cyfrze, to jednak za długo, by ktoś to uszanował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili dzis az 5 razy!! Rowniez podziekowalem i pan byl zdziwiony, ze nie chce skorzystac tak atrakcyjnej promocji :D. Powiedzialem, ze w nce za 78 PLN dostaje pelna oferte pakietowa i 2 kanaly premium! Konsultant opowiedzial, ze na razie nie moze zaproponowac nic lepszego, wiec czekam...albo zaproponuja mi jeszcze jakis atrakcyjny rabat, albo zegnam sie z cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja również miałem propozycje na przedłużenie umowy na której jako stały klient miałem stracić w przeciągu trwania nowej umowy kilka setek. Takie propozycje ze strony C+ to nie są już śmieszne tylko żenujące.

Dokładnie tak jak kolego wcześniej napisał w N-ce pakiet full, czyli wszystko 99zł/w C+ ok 170zł. Jedno oczko w dół czyli Mini Full 78zł z HBO I NFilm / w C+ ok 84zł bez niczego ( goły pakiet bez dodatków ).

Kpina w biały dzień !!!!!!!!!!

Ja poczekam spokojnie do grudnia ( umowa do końca stycznia 2011 ) jak nie poprawią na korzyść abo. swojej oferty to niestety ale sądzę że nie tylko ja zmienię operatora :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...