Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i śmiać mi się chce.Klienci się rozbestwili i chcą płacić tak mało.A to beszczelni naciągacze z tych abonentów żeby tak wymagać od biednej firmy.Cyfra tyle dokłada do każdego klienta.Dają po prostu za darmo i dokładają z kredytów które zapewnie zaciągają.O zgrozo co niektóre osoby wypisują.Rynek medialny jest już sporo nasycony i pozostała tylko walka cenowa.Zbliżają się święta i pozostała walka nie o nowych abonentów a jedynie o przejęcie abonentów innych platform.Tych co nie mają umowy z jakimś dostawcą jest niezbyt wielu.Zbliżają się żniwa dla wszelakich firm i zobaczymy co będzie w ostatniej chwili.Ocenę ekonomiczną przedstawiłem parę stron wcześniej.Prosiłbym aby przedstawiciele Cyfry nie płakali i tak wyjdziecie na swoje a że wymagania klientów są większe ,to trzeba się więcej starać jak to w każdej pracy.Spoko klienci sami przyjdą ,nie musicie chodzić po ulicach.Tylko szanujcie zdanie klienta bo nawet jak teraz go nie złapiecie to za rok może się znowu pojawić.

 

Zdrowego rozsądku życzę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem UPC, ale wypowiedziałem

 

obecnie mam Cyfre+ z Canal+ oraz razem z pełnym relax mix CP

 

CP juz wypowiedzialem i nie chce przedluzac ich

 

Cyfre jutro wypowiadam i jak nic nie zaoferują w ofercie "na powrót" to też ich nie przedłuże

 

W gdansku juz za miesiac jest pelna oferta wszystkich naziemnych kanalow DVB-T i jak cyfra+ nic nie zaoferuje to wole mieć z satelity mase programow, w tym polskich FTA + te ktore i tak ogladalem 80% czas polskie z DVB-T.... DVB-T + satelita FTA = radość za darmo bez łaski i umów.

 

Canal+ mam / miałem(?) tylko dla Sportu, ale obędę się bo legalnie i bez kombinowania mam te ligi w jeszcze wiekszej ilosci za darmo na żywo przez internet (wszystkie i to w wiekszej ilosci transmisji poza tylko PRemiership).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darbo

http://wyborcza.biz/biznes/1,101301,767 ... amuje.html - rynek platform nie jest nasycony, co zresztą można wywnioskować czytając nie tylko neta, ale na bieżąco gazety, więc nie wiem na podstawie czego opierasz swoje tezy. W ogóle nie wiem o co chodzi z chodzeniem po ulicach...? Twoim zdaniem załóżmy pakiet Optimum jest wart 50% swojej ceny i właśnie to jest rozsądna stawka, skoro Familijny w CP ma 2x mniej kanałów i jest droższy? Ktoś w komentarzu na www satkuriera do artykułu o C+ dobrze napisał - typowi Polacy, nieważne, że g..., ważne żeby było tanie. Wystarczy zobaczyć sobie ofertę programową Cyfry+ i porównaj ją z konkurencją i nie mam na myśli kanałów HD, bo i tak z nich korzysta się na ogół rzadziej niż z SD, tylko o faktyczną ofertę programową pakietów tematycznych. Jak przeliczysz sobie średnią cenę Optimum w obecnej promocji to wychodzi niecałe 50zł - to na tle Familijnego Relax Mix i pakietu w N (w których i tak jest mniej kanałów) drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej w DARMOWEJ alternatywie 30 polskich kanałów DVB+T oraz sat FTA brakuje tylko lub aż 3 działów tematycznych: HDTV, SPORTOWE oraz FILMOWE, reszta jest dość dobra jako darmowy zamiennik comiesięcznych opłat.

 

Dopóki cyfra nadal oferuje dobre kanały filmowe i sport oraz sporo kanałów HD, to nadal nie musi się dotkliwie obawiać DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deadprince Ja jakoś nie korzystam z kanałów SD, więc dla mnie to wyjaśnienie nie jest trafne. Ja niestety aby oglądać kanały HD muszę płacic za SD. Tym samym mnie interesuje jak najmniej kanałów SD za najniższą cenę. Do pakietu start hd nie podłączę, a familijny HD jest za 39,90 na przykład, a za 48 w N. Nawt C+ HD do startu nie można podłaczyć? dlaczego? Tylko nie pisz mi o multipakiecie bo z płatnym pvr wychodzi prawie 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@znn

A ja z kolei wręcz przeciwnie - kanały HD mnie w ogóle nie interesują (nie mam sprzętu, który umożliwiłby mi ich odbieranie). Tak naprawdę, dokonując wyboru pakietu kieruję się przede wszystkim dostępnością dwóch kanałów (dla Żony TLC, a dla mnie Nat Geo Wild). W CP za pakiet z tymi kanałami musiałbym zapłacić 39,90 zł miesięcznie (dlatego ja np. psioczę na wprowadzenie w CP nowych pakietów z kanałami HD, bo w moim przypadku są zbędne i skorzystanie z oferty CP w aktualnym kształcie wiązałoby się tylko z dodatkowymi kosztami). W Cyfrze obydwa kanały są dostępne w pakiecie Optimum i pomimo zainteresowania z mojej strony przedłużeniem umowy na kolejny okres, to z obecnie proponowanymi zniżkami średniomiesięczna cena za pakiet Optimum wynosi dobrze ponad 40 zł. Wczoraj dzwonił do mnie konsultant (złożyłem wypowiedzenie 2 tygodnie temu, umowa do końca stycznia 2011 r.) i powiedziałem mu, że jeżeli zaproponuje mi pakiet Optimum w cenie zbliżonej do CP (czyli około 40 zł ) to biorę w ciemno nawet na najdłuższy proponowany przez Cyfrę okres umowy. Niestety w chwili obecnej takiej oferty nie mógł mi zaproponować.

 

Jak widać ilu abonentów tyle oczekiwań. Dla mnie się liczy jakość oferty (w tym konkretnym przypadku dostępność kanałów, które chciałbym mieć w pakiecie), a nie ilość kanałów. Do końca umowy mam jeszcze trochę czasu tak więc poczekam na rozwój sytuacji i w najgorszym przypadku z bólem serca przejdę do CP (choć prawdę powiedziawszy wolałbym zostać w Cyfrze). Tak na marginesie, gdyby Nat Geo Wild był dostępny w pakiecie komfortowym to w ogóle bym nie miał dylematu, ale niestety tak nie jest....

 

@deadprince - zapomniałem wczoraj zapytać konsultanta, a Ty zapewne będziesz wiedział - czy przedłużając umowę na kolejny okres będzie się ona liczyła w moim przypadku od lutego 2011 r., czy od najbliższego okresu rozliczeniowego ???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@znn

 

@deadprince - zapomniałem wczoraj zapytać konsultanta, a Ty zapewne będziesz wiedział - czy przedłużając umowę na kolejny okres będzie się ona liczyła w moim przypadku od lutego 2011 r., czy od najbliższego okresu rozliczeniowego ???

 

pozdrawiam

 

Moze pytanie nie do mnie ale ci odpowiem.... mozesz liczyc na to ze jak przedluzysz umowe na warunkach konsultanta to bedzie to naliczane od tego kiedy przedluzyles a nie od lutego.

 

Czyli ci co przedluzaja teraz moga liczyc na naliczenie okresu minimalnego juz od grudnia a nie od lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dilerek - dziękuję :-)

 

@cyfer - to już jest bliżej 45 zł, aniżeli 40 zł ;-) Ale gdyby udało się skrócić okres umowy o 2 miesiące (za które musiałbym jeszcze zapłacić Cyfrze+ przechodząc od lutego 2011 r. do CP, to średnia miesięczna cena za pakiet faktycznie będzie oscylować w granicach 40 zł miesięcznie).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pytałem,ale zapytam ponownie.Czy ktoś z was,dziś czy może kiedyś korzystał z oferty przedłużeniowej,ale na dotychczasowych warunkach?Bo z tego co wyczytuje to w maju czeka mnie chyba rezygnaca z cyfry,dziś płace za komfortowy z c+ 42zł do konca umowy i napewno niezaakceptuje tego samego za wielokrotnie większe pieniądze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pytałem,ale zapytam ponownie.Czy ktoś z was,dziś czy może kiedyś korzystał z oferty przedłużeniowej,ale na dotychczasowych warunkach?Bo z tego co wyczytuje to w maju czeka mnie chyba rezygnaca z cyfry,dziś płace za komfortowy z c+ 42zł do konca umowy i napewno niezaakceptuje tego samego za wielokrotnie większe pieniądze itp.

Jak sie ostro potargujesz z wypowiedzeniem to pewnie dostaniesz podobne lub lepsze warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem taka promocja jak w ubiegłym roku (tj. podstawowy+ (kompakt) z Canal+ w stałej cenie za 29 zł/miesięcznie lub komfortowy+ (optimum) z Canal+ za 42 zł/ miesięcznie) to się nie powtórzy, zwłaszcza w sytuacji, gdy tendencją jest wydłużanie okresu minimalnego na korzystanie z usług. Zwróćcie uwagę, że aby otrzymać takie warunki należało się wówczas związać z Cyfrą "aż" na 18 miesięcy, co w ubiegłym roku nie było powszechne bo umowy przedłużeniowe co do zasady były zawierane na 13 miesięcy.

 

Nie wiem jak u innych abonentów, ale w moim przypadku oferta przedłużeniowa była zawsze mniej korzystna, aniżeli warunki obowiązujące w poprzedniej umowie (dwa lata temu skorzystałem z oferty: umowa na 13 miesięcy, pakiet podstawowy 50% taniej przez 9 miesięcy i Canal+ za darmo przez 12 miesięcy z możliwością rezygnacji z opcji, w ubiegłym roku zawarłem umowę również na 13 miesięcy, z czego przez 11 miesięcy abonament tańszy o 50%, ale już bez opcji dodatkowej). Teraz nie liczę na takie upusty i na tak krótki okres umowy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! W Lutym kończy mi sie umowa z cyfra .Obecnie posiadam Pakiet POwitalny i opcje Canal Plus oraz dekoder Sagem SD! jednak że chciałbym cos więcej !CHCE OD CYFRY pakiet kompakt Opcje canal plus sport i dekoder pace pvr! jak sobie podliczyłem to wyniesie gdzies koło 50 zł przez 8 miesiecy pozniej drozej! jak myslicie dadza mi jakis rabacik? pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następującą wątpliwość.

 

Chciałbym obecnie odłączyć od posiadanego pakietu (Optimum) opcje premium: CANAL+, HBO i Cinemax na które miałem wcześniej rabat ale wygasł już w czerwcu br. i nie stać mnie na płacenie po normalnej cenie, rabatu raczej nie uzyskam? Chciałbym też odłączyć opcję Filmbox - na która miałem rabat 50% przez rok i który także się skończył w październiku. Umowę podpisałem na 24 m/sce 31.10.2009 miałem rabat na pakiet Optimum 50% przez 12 miesięcy. Został mi więc jeszcze rok umowy, czy jak odłączę teraz te opcje a za miesiąc włączę to obejmie mnie jakiś rabat? Chciałem też zapytać czy jest jakaś opłata za wyłączenie tych opcji premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj włączyłem pakiet HBO za 14,90 zł, do tego BBC HD za 5 zł. Listpoad gratis a potem cztery miesiące z bonifikatą. Po czterech miesiącach albo rezygnuję, albo przedłużam na następny okres (podobno też z bonifikatą).

Najciekawsze jest to, że gdybym teraz chciał przejść na Prestiżowy HD + to przez te cztery miesiące płaciłbym 102,15 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili dziś do mnie z cyfry i miły pan zaproponował mi przedłużenie umowy na 19 m-cy,Oczywiście powiedziałem mu,że mnie interesuje mnie paczka eurosportów hd plus canal+hd,wg.starego podziału kanałów z ub.roku(umowa przedłużana w grudniu)mam teraz optimum plus 5XHD.Zaproponował jak pisałem wyżej umowę na 19 m-cy,optimum hd przez 9 m-cy za 50,94pln,reszta po cenie standardowej 84,90 pln,oraz paczkę canal+hdza 17,90pln przez 8 m-cy reszta m-cy po 29,90.Policzyłem i średnia na m-c wynosi93,24pln wiec nie mało niestety:(.Podziękowałem mu i zaproponowałem ,żeby zadzwonił w grudniu.Dodam,ze nie pisałem jeszcze wypowiedzenia ale konsultant na początku "zastrzelił"mnie stwierdzeniem,że mają moje wypowiedzenie!(rozumiem,że to jakaś pomyłka w systemie,w tamtym roku wysyłałem,być może coś im się poprzestawiało).Miałem kilka miesięcy Peace PVR500GB ALE niedawno oddałem im to badziewie i zakupiłem ten ich moduł za 49pln.Co mi koledzy doradzacie,czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak można rozumieć w mym przypadku owy tekst "wyrażam wolę jej kontynuowania na dotychczasowych

warunkach" . Odkąd jestem legalnie z cyfrą,to jakieś już ponad 3 lata,nigdy niepłaciłem standardowej ceny,zawsze były znizki przez cały abonament.Czyli dotychczasowe warunki na chłopski rozum to 42zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...