Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis ostatecznie przedłużyłem umowe była do końca maja zalezy mi na multi bez parowania wiec od poczatk marca ostro naciskałem :)

 

C+Kompakt 50zł

Pakiet HD 0zł

Multiroom 0zł

Pace PVR5zł

Pace PVR 10 zł

 

Do tego te filmboxy i Nsporty całość 65 zł czyli tyle ile chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelPe. Jak teraz będziesz negocjował i np w tym tygodniu przedłużysz to sprzęt będzie taki jaki dostaniesz. Po 2 tygodniach możesz migrować do nc+ jak zapoznasz się z ofertą i ceną, dekoder i mr będzie ten co teraz przedłużysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis ostatecznie przedłużyłem umowe była do końca maja zalezy mi na multi bez parowania wiec od poczatk marca ostro naciskałem :)

 

C+Kompakt 50zł

Pakiet HD 0zł

Multiroom 0zł

Pace PVR5zł

Pace PVR 10 zł

 

Do tego te filmboxy i Nsporty całość 65 zł czyli tyle ile chciałem :)

 

Jaką masz pewność, że wiążąc się kilkunasto-miesięczną umową, już niebawem nie zlikwidują multiroomu na 2 niezależne karty?

Ja bym nie był tego taki w 100% pewny.

 

PS... za 65 złotych niektórzy wyciągnęli C+ Optimum z HD Promo + darmowy mr + darmowy pace pvr, więc żadna rewelacja w twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mialem prawie 3 miesiace do konca umowy nikt tak wczesnie nie dostal tego co ja po drugie jedyne co mozna bylo ugrac wiecej czekajac nie wiadomo ile i na co to 5zl mniej za pvr wiec poszedlem w tym kierunku zobaczymy po 21 czy dobrze zrobilem po trzecie optimum mnie nie interesuje po czwarte jak zlikwiduja mi multi na dwie karty w co nie wierze zostane z oferta duzo lepsza niz dla nowych i opcja migracji do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jaki jest numer do konsultanta. Wymówienie wysłane ale na razie cisza a koniec tuż tuż. Muszę chyba ja zrobić pierwszy krok.

No przecież zrobiłeś już pierwszy krok - nie chcesz korzystać, wysłałeś wymówienie. Po co chcesz dzwonić? Żeby sprawdzić czy dotarło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem z Komfort C+ na Optimum C+ HD poł rfoku filmboxy cinemaxy Nsport i mgm na pół roku dekoder za 0zł Hd za 0 zł um.na 12 miesięcy za 75zł obeznie płaciłem 86zł i jestem zadowolony do tego możliwość migracji jest więc zobaczymy co się okaże 21marca :) niektórzy powiedza że można było jeszcze coś ugrać pewnie tak ale jeśli jest możliwość przejścia do nC+ to czas pokaże a 12m to nie 18 ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Dzisiaj zaproponowano mi przedłużenie umowy na następujących warunkach:

1 Umowa na 18 m

2 Canal + SuperPremium HD

3 Multiroom

4 Dwa dekodery Pace PVR

5 Siedem miesięcy gratis Cinemax i Filmbox

Wszystko za 112 zł miesięcznie.

Co sądzicie o takiej ofercie brać ją czy dalej się targować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Dzisiaj zaproponowano mi przedłużenie umowy na następujących warunkach:

1 Umowa na 18 m

2 Canal + SuperPremium HD

3 Multiroom

4 Dwa dekodery Pace PVR

5 Siedem miesięcy gratis Cinemax i Filmbox

Wszystko za 112 zł miesięcznie.

Co sądzicie o takiej ofercie brać ją czy dalej się targować??

 

bardzo słaba oferta, ten pakiet mozna wyciagnać za 89-99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jaki sposób załatić włączenie tego Nsport? Na jaki mail pisać?

Myślę, że trzeba wziąć abo w N i załatwione.Albo na kolana i proś niech ci łaskawca z C+ włączy.

Koledzy a jaki jest numer do konsultanta. Wymówienie wysłane ale na razie cisza a koniec tuż tuż. Muszę chyba ja zrobić pierwszy krok.

No przecież zrobiłeś już pierwszy krok - nie chcesz korzystać, wysłałeś wymówienie. Po co chcesz dzwonić? Żeby sprawdzić czy dotarło?

Teraz się cyka, że go oleją i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Moje pytanie. Nie mieliście problemów z przedłużeniem umowy z Cyfrą + ? Bo ostatnio czytałem gdzieś, że mogą być problemy przez tą nową platformę nC+.

Moja umowa kończy się już w kwietniu i chciałbym przedłużyć współpracę z C+. Możecie polecić o co się targować ? Zmniejszenie ceny lub nowe kanały ? I najważniejsze pytanie... co z tą LM ? Czytałem, że już abonenci C+ dostali n sport po przedłużeniu umowy. Jak to załatwić ? Może ktoś pomóc.

Posiadam pakiet Canal + Kompakt HD i płace 62 zł/msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie napisz maila co Cie interesuje i za jaką cene (oczywiście w granicach rozsądku)..postrasz w mailu że już porównujesz ceny w PC i powiedzmy w kablówce i koniecznie napisz żee jak Ci chcą zaproponować pakiet który chcesz drożej to mają nawet nie dzwonić i nie zawracać głowy:)..u mnie poskutkowało i przedłużenie poszło po pierwszym telefonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostałam propozycje dosłownie 30 min .....Kompakt HD plus 6 programów HD cinemax na 6 miesięcy - umowa na 18 miesięcy za 35 zł plus 10 zł Multiroom. Chyba nie jest źle? Zastanawiam się czy poczekać na nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego większość z Was podnieca się kanałem Nsport. Przecież tam nic nie ma, jak można o niego skomleć przed konsultantem... :/

To już chyba bardziej wartościowy jest MGM.

Jaki byłby śmiech na sali, gdyby 21 marca wszyscy Abonenci C+ uzyskali do niego dostęp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Prestige HD (HBO HD, Cinemax, FilmBoxy, eXXXtra, HBO GO)

Multiroom

Wymiana dekodera HD na Pace PVR

MGM HD i nSPORT HD na 6 miesięcy gratis

Umowa 18 miesięcy

Za wszystko 122 zł./miesięcznie

 

Moje przedłużenie przebiegło w normalnej spokojnej rozmowie. Bez żadnych emocji.

Chciałoby się rzecz, oby tak było zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostałam propozycje dosłownie 30 min .....Kompakt HD plus 6 programów HD cinemax na 6 miesięcy - umowa na 18 miesięcy za 35 zł plus 10 zł Multiroom. Chyba nie jest źle? Zastanawiam się czy poczekać na nc+

Za łatwo oferują teraz dobre oferty, a to może oznaczać, że nowe w nc+ będą tylko lepsze. Tak przynajmniej sądzę. Do mnie dzownił gość i proponował za 38 a jak mu powiedziałem że miesiąc temu to samo proponowali za 35 i do tego jeszcze dawali HBO to bez bez wahania i żadnych konsultacji się zgodził. A ja mu na to musi albo bardziej popracować nad ofertą albo ja czekam na start nowej platformy:) I coraz bardziej jestem skłonny poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...