Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem umowę:

CYFRA+ kompakt HD

opcja Multiroom 0 zl

Pace PVR 0 zl

MGM + nSport (6mcy)

RAZEM 51zł x12mcy

 

Ostatnio pare razy dzwonili i ze sie nieda :P ze 60 zl minimum. MR i PACE to 20 zl + 20 zl to jak za 50 zl chce canal+ kompakt + MR + Pace, a jednak sie dalo :P do za rok he he albo do za miech znajac Cyfre bo podniosa cos tak jak ostatnio rok temu cieszylem sie ze wywalczylem fajna oferte a za 2 miechy zmiana oferty kazdemu podniesli i kazdy wie jak bylo lamentu na forum :P Narazie nie jest zle czas pokaze :) czy dotrzymam to do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zapytać, jakieś 3,5 tyg. wysłałem wypowiedzenie umowy, gdyż kończy mi się ona z końcem lutego. Od poczatku tego miesiąca było mnóstwo telefonów. Ostatni bodajże 2,5 tygodnia temu, oferta była dobra, ale byłem w pracy i powiedziałem pani że się jeszcze zastanowię i prosze o telefon za jakiś czas. Od tego wydarzenia zero kontaktu z ich strony. Czy coś mam robić? Miał ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie pakiet C+ Optimum + HD-Optimum + HBO HD i place za to 103 PLN. Umowe mam do konca kwietnia, wiec z[beep]o troche mnie wzielo jak zadzwonila do mnie babka kilka dni temu z cyfry z propozycja przedluzenia umowy. Zaproponowala Superpremium z 99PLN i Pace za 5 PLN na 13 miesiecy, wiec troche lipa bo to normalna cena za ten pakiet, a dekodera nie potrzebuje bo mam swoj. Poprosilem o czas i ma dzwonic jutro. O nsporcie i mgm nie wspominala. Powiedzcie co robic ? czekac ? nie czekac ? da sie negocjowac z tymi konsultaltami ? oni mają jakąś decyzyjność ? ile mozna zejsc ? nie skladalem zadnego wypowiedzenia, nie wiem czy olać ją i składac wypowiedzenie i zobaczyc co nc+ zaproponuje w kwietniu ? baaaaaaaaaaardzo bym prosił o jakąś podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super tylko ze:

1) nc+ moze miec ceny z kosmosu, chytry traci dwa razy i takie tam

2) mam swoj dekoder, nie wiem jak to bedzie z kodowaniem itd..

3) wypowiedzenie wysyla sie najpozniej miesiąc przed koncem umowy. Wiec ja mam czas do konca marca. Czy jest jakas szansa ze do tej pory pojawi sie oferta nc+ ?

4) pozatym, zaneguje swój 3 punkt - tak czy siak bedzie mozna potem migrowac do nc+ wiec... jakby nie patrzeć, najlepiej podpisac przedluzenie jeszcze z cyfrą - zostawiam sobie furtke wtedy. jedyny minus to taki ze trace mecze w LM

5) zapewne rozmawialem z prostą konsultantką (bez urazy) a dopiero po wypowiedzeniu rozmawia sie z biurem utrzymania klienta i tam juz mozna negocjowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt Ci gwarancji nie da, że w nC+ będzie Ci lepiej niż masz teraz. sam musisz dobrać ofertę, która Tobie odpowiada: w końcu nie my (czytelnicy forum), a Ty będziesz sobie (w razie niezadowolenia) pluł w brodę, że źle wybrałeś... Za ten pakiet który masz (bez HBO) można wyrwać 65zł (oczywiście z wypowiedzeniem!), HBO do 7'miu miechów gratis (potem 19,90zł/m-c, trzeba samemu wypowiedzieć), podobnie Cinemax i Filmbox (te automatycznie odłączane z końcem darmowego okresu), umowa na 18 miechów.

 

Najrosądniejsze co możesz zrobić:

1. jeśli aktualnia oferta Cyfry Ci odpowiada to wysyłaj wypowiedzenie i walcz o wspomniane przeze mnie warunki, a potem zawsze możesz przejść do nC+

2. czekaj na "kota w worku" (na tą chwilę) w postaci nC+ i potem żałuj (lub nie) podjętej decyzji...

3. są kablówki, jest CP, jest N (ciągle): masz wybór.

 

wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę.

Pan zaproponował to co chciałem C+ kompakt HD + MR za 50 zł. Także można za takie pieniądze i walczcie :) !

Dziecko zapragnęło więcej bajek i ostatecznie zdecydowałem się na C+ Optimum HD + MR, nsport i MGM HD na pół roku gratis. Umowa na 12 m-cy i całość za 62 zł.

powodzenia dla reszty walczących :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie pakiet C+ Optimum + HD-Optimum + HBO HD i place za to 103 PLN. Umowe mam do konca kwietnia, wiec z[beep]o troche mnie wzielo jak zadzwonila do mnie babka kilka dni temu z cyfry z propozycja przedluzenia umowy. Zaproponowala Superpremium z 99PLN i Pace za 5 PLN na 13 miesiecy, wiec troche lipa bo to normalna cena za ten pakiet, a dekodera nie potrzebuje bo mam swoj. Poprosilem o czas i ma dzwonic jutro. O nsporcie i mgm nie wspominala. Powiedzcie co robic ? czekac ? nie czekac ? da sie negocjowac z tymi konsultaltami ? oni mają jakąś decyzyjność ? ile mozna zejsc ? nie skladalem zadnego wypowiedzenia, nie wiem czy olać ją i składac wypowiedzenie i zobaczyc co nc+ zaproponuje w kwietniu ? baaaaaaaaaaardzo bym prosił o jakąś podpowiedz

 

89 zł możesz wytargować za Superpremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam umowę do 30.04.2013r.

 

Dzwonili do mnie kilka dni temu, ale oferta mnie nie zadowalała. Chcę wysłać wypowiedzenie w najbliższym czasie, tylko nie wiem na jakiej zasadzie jest to tzw. "potwierdzenie odbioru". Wzór samego wypowiedzenia znalazłem. Napiszę, wsadzę w kopertę, zakleję, zaadresuję na kopercie i co? Idę na pocztę, nadaje poleconym (tzn. wypisuje taki specjalny druczek), daję list z tym druczkiem pani w okienku, ale na jakiej zasadzie ja otrzymam ewentualne potwierdzenie odbioru? Pytam, bo nigdy czegoś takiego nie robiłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...