Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj do mnie dzwonili i pytałem o nc+

Oczywiście nic nie wiedzą, może będzie repakietyzacja albo dodatkowe paczki kanałów - oczywiście wszystko w imię dobra klienta :lol2:

 

A jak jeszcze powiedziałem, że w punkcie Cyfry widziałem informację, że nowi dostają pace pvr na całą umowę gratis, to oczywiście wmawiała mi, że nie ma takiej opcji.

Widziałem, pytałem ale nie ma takiej opcji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca marca br. W zeszłym tygodniu wysłałem wypowiedzenie. Jak do tej pory, żadnego telefonu z CYFRY+ w sprawie przedłużenia umowy nie miałem. Dzisiaj tylko dostałem od nich SMS-a o treści (cyt.): "Zostań z nami! Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na przedłużenie umowy! Wejdź na ica.cyfraplus.pl lub zadzwoń 222200191". Tak więc, przynajmniej mam chyba od nich jakiś znak, że wypowiedzienie dotarło i zostało zarejestrowane. ;)

Z tym ICA to raczej sobie daruję, gdyż oferty, które tam są dostępne to mogą u mnie co najwyżej wywołać lekki uśmiech na twarzy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tylko dostałem od nich SMS-a o treści (cyt.): "Zostań z nami! Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na przedłużenie umowy! Wejdź na ica.cyfraplus.pl lub zadzwoń 222200191". Tak więc, przynajmniej mam chyba od nich jakiś znak, że wypowiedzienie dotarło i zostało zarejestrowane. ;)

To nie jest żaden dowód na zarejestrowanie wypowiedzenia. Mój kumpel dostał takiego smsa a nie wysyłał jeszcze wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I umowa dziś przedłużona na 18 miesięcy. Zadzwonił konsultant, spytał się jaka oferta mnie interesuję żeby odstąpić od wypowiedzenia.

 

Zaproponowałem to:

C+Optimum HD 65 zł

Hd promo - 0 zł

MR - 0 zł

Pace 500 GB 0 zł

HBO, Cinemax i Filmbox 7 miesięcy gratis

 

i się zgodził bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzisiaj zadzwonili wypowiedzenie wysłałem wczoraj więc pewnie jeszcze nie doszło

 

z taką ofertą:

 

78 za c+optimum

mr 5 zł na miesiąc

pace pvr bezpłatnie

 

83 zł miesięcznie to duży

 

jeżęli zejdą do 70 za to wszystko to wezmę

 

mogę dostać np. c+optimum bez hd promo ?

 

co chwila mam telefony od nich przynajmniej raz dziennie ale do konca umowy 2,5 miesiąca i zawsze odmawiam to mówią że jeszcze pojawią się inne propozycje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam jeszcze takie pytanko:

Czy ktoś przedłużając umowę dostał może gratis opcję "HD Optimum" (tę z Animal Planet HD) do pakietu C+ Optimum HD lub samego Optimum HD?

Bo ciągle tutaj czytam tylko o opcji "HD Optimum promo" gratis, a ta jest bez Animal Planet HD. W dodatku opcję tę CYFRA+ daje gratis chyba też wszystkim nowym abonentom. A ponieważ najbardziej zależy mi na kanale Animal Planet HD, chciałbym właśnie otrzymać gratis opcję "HD Optimum" do posiadanego przeze mnie aktualnie pakietu Optimum HD lub ewentualnie do "podbitego" pakietu do C+ Optimum. Czy są na to jakieś szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam to ktoś kiedyś w niniejszym temacie pisał, że tę opcję dostał gratis.

Cóż, zobaczę, jak będzie. Płacić dodatkowo 11 zł za Animal Planet HD przy i tak już najdroższym abonamencie sposród wszystkich platform to jest chore! Cyfrowy Polsat i n'ka mają ten kanał standardowo w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I umowa dziś przedłużona na 18 miesięcy. Zadzwonił konsultant, spytał się jaka oferta mnie interesuję żeby odstąpić od wypowiedzenia.

 

Zaproponowałem to:

C+Optimum HD 65 zł

Hd promo - 0 zł

MR - 0 zł

Pace 500 GB 0 zł

HBO, Cinemax i Filmbox 7 miesięcy gratis

 

i się zgodził bez żadnych problemów.

Do kiedy była umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem - obecna umowa do końca marca.

C+ Optimum 71 zł

HD Promo 0 zł

Multiroom 0 zł

Pace pvr 5 zł

HBO do końca lipca 0 zł potem 19,90 zł

Filmbox, Cinemax do końca lipca 0 zł potem mają się z automatu wyłączyć.

Umowa na 18 miesięcy

W sumie ze 6 telefonów od początku roku z mojej i ich strony,ale nic nie wynikało . W końcu wypowiedzenie wysłałem 2 tygodnie temu, do tego napisałem ostrego e-mail'a i zaczęły się telefony, jednak w pracy nie zawsze mam jak odebrać to oddzwoniłem i zaczęła się rozmowa z nawet miłą panią, ale ona zaczynała znowu gadki jak wcześniejsi konsultanci i nie wytrzymałem nerwowo i pojechałem z nimi m.in. że są równi i równiejsi , nie szanują stałych klientów, etc. (tzn. jechałem na Cyfra+ zaznaczając ze to nie pani wina tej z którą rozmawiam, żeby się na mnie nie gniewała), wtedy babka która spytała się czego oczekuje.

powiedziałem że więcej niż 70 zł za telewizję nie będę płacił. Nawet nie powiedziała nic, bo chyba ja zamurowało i poszła od razu do "przełożonego". Po konsultacji z "przełożonym" dostałem co chciałem za 76 zł. Nie miałem już siły na uskutecznianie dalszych rozmów telefonicznych. I tak jestem zadowolony, bo do tej pory płaciłem za niższy pakiet tj. c+ kompakt z multiroomem i pace pvr 96 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti, na razie zalecam poczekać co wyniknie z fuzji. A potem przedłużać umowę. Jeśli ktoś może poczekać oczywiście.

No właśnie z tym może być problem, bo umowę mam do końca marca br., a fuzja (tzn. nowa, wspólna oferta obu platform) może pojawić się później i co wtedy? Klops... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ryzyko jest zabawa .

Ja liczę że coś się ruszy z tą fuzją i niedługo rusza oferty z nowymi pakietami .

BO już niedługo wskakuję na abonament za 107 zł , a teraz płace 53,50 i troszkę zaboli .

Dotychczasowe oferty za 65 czy 70 zł to naprawdę dobra cena .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam do końca marca, nie przedstawiają na razie nic sensownego więc spokojnie czekam, nie mam dylematów co robić. Nowa wspólna oferta nc+ z tego co piszą będzie od marca, więc zdążymy... Nawet gdyby była od kwietnia to też zdążymy, bo napóźniej w marcu musieliby ją przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...