Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam tracić cierpliwość do konsultantów Cyfry. Wczoraj dzwoniłem w imieniu teściowej w sprawie przedłużenia umowy i znów zonk. Konsultant twierdził że oferty Canal+Optimum HD za 62 już nie ma. Dziwne bo tutaj ludzie piszą że dostają taką ofertę. Rozwalił mnie tekstem, żebym podał mu nr abonenta który to otrzymał taką ofertę to wtedy może coś by wskórał. Najgorsze jest to że teściowa ma umowę do końca listopada i chyba nic z tego już nie będzie :(

 

chyba trafilismy na tego samego konsultanta, pana Jana ;) tez powiedzial, ze jak podam mu numer abonenta, ktory otrzymal taka oferte to z miejsca mi ja da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Płaciłem do tej pory 128zł (C+Superpremium HD,Multiroom) napisałem dwa razy do Cyfry+ o rabat na Multiroom 100% i udało się od 12/12r. będą wpłacał 108zł do końca aneksu czerwiec 2013r. :)

 

Bo Ja wiem czy to powód do radości? Jakbyś poczytał kilkanaście wcześniejszych stron to zobaczyłbyś że można mieć to samo za średnio 75zł miesięcznie. No ale jak jesteś zadowolony to spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam tracić cierpliwość do konsultantów Cyfry. Wczoraj dzwoniłem w imieniu teściowej w sprawie przedłużenia umowy i znów zonk. Konsultant twierdził że oferty Canal+Optimum HD za 62 już nie ma. Dziwne bo tutaj ludzie piszą że dostają taką ofertę. Rozwalił mnie tekstem, żebym podał mu nr abonenta który to otrzymał taką ofertę to wtedy może coś by wskórał. Najgorsze jest to że teściowa ma umowę do końca listopada i chyba nic z tego już nie będzie :(

 

chyba trafilismy na tego samego konsultanta, pana Jana ;) tez powiedzial, ze jak podam mu numer abonenta, ktory otrzymal taka oferte to z miejsca mi ja da ;)

 

Bądźcie cierpliwi jak zobaczą że interesuje was tylko oferta Canal+Optimum HD za 62 to zmiękną do mojej mamy dzwonili ostatniego dnia obowiązywania umowy z pytaniem "co mogą zrobić aby została z Cyfrą" więc cierpliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawidłowe podejście do sprawy. To Cyfrze powinno zależeć na kliencie a nie klientowi na Cyfrze. Mi się umowa kończy w kwietniu to zawalczę o Canal+ Optimum HD (HD Optimum Promo również ) z darmowym multiroom oraz dekoderem Pace z nagrywarką za 59 zł. Do ostatniego dnia - niech sobie dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy pisaniu wypowiedzenia musze napisac kiedy została zawarta umowa ?

 

Ja osobiscie to pisałem. ale kuzyn chciałby napisac wypowiedzenie a nie wie od kiedy ma umowe ( przedłużał telefonicznie )

Pani w punkcie Cyfry + twierdzi, że nie musi tego pisac. Nie bedzie problemu z tym ?

 

 

Dzięki panowie za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Wczoraj otrzymałem telefon od Cyfry i propozycję:

C+ Optimum HD - 65 zł

Optimum HD Promo - 0 zł

PVR Pace - 10 zł

HBO - 7 miesięcy 0 zł, potem 19,90 lub możliwość rezygnacji.

 

Chciałem Pace PVR za 0 zł, ale konsultant stwierdził, że to niemożliwe przy tym pakiecie i nikt w życiu nie dostał PVR-a z taką ofertą a tym bardziej za 62 zł, co też mu zasugerowałem. Odmówiłem więc i czekam dalej. Umowa do końca grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

 

Wczoraj telefon od konsultanta w sprawie wypowiedzenia. Otrzymałem propozycję:

 

C+Optimum na 18 miesięcy za 65 zł + HD Promo za 0 zł + Pace PVR za 0 zł + HBO na 7 miesięcy za 0 zł, później 19.90 zł, Cinemax na 7 miesięcy za 0 zł, Filmbox na 7 miesięcy za 0 zł + 3 filmy VOD za 0 zł.

 

Umowa przedłużona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

 

Wczoraj telefon od konsultanta w sprawie wypowiedzenia. Otrzymałem propozycję:

 

C+Optimum na 18 miesięcy za 65 zł + HD Promo za 0 zł + Pace PVR za 0 zł + HBO na 7 miesięcy za 0 zł, później 19.90 zł, Cinemax na 7 miesięcy za 0 zł, Filmbox na 7 miesięcy za 0 zł + 3 filmy VOD za 0 zł.

 

Umowa przedłużona. :)

No widzisz, a mi wciskał koninę, że nigdy takich ofert nie było :lol: Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

 

Wczoraj telefon od konsultanta w sprawie wypowiedzenia. Otrzymałem propozycję:

 

C+Optimum na 18 miesięcy za 65 zł + HD Promo za 0 zł + Pace PVR za 0 zł + HBO na 7 miesięcy za 0 zł, później 19.90 zł, Cinemax na 7 miesięcy za 0 zł, Filmbox na 7 miesięcy za 0 zł + 3 filmy VOD za 0 zł.

 

Umowa przedłużona. :)

 

który to był kontakt telefoniczny z Cyfry do Ciebie? A jesli nie pierwszy to jaki minął czas miedzy telefonami od Cyfry? I jeszcze jedno miałeś opłacony abonament do konca roku czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...