Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FFan, nie wprowadzaj w błąd.

Eurosporty, FoxLife i NGC jest również w SD...

Nie wprowadzam w błąd.

Te kanały należą do pakietu C+ Optimum HD, a nie do HD Promo.

Proszę czytać ze zrozumieniem.

Innymi słowy, można na tunerze SD oglądać tylko i wyłącznie te kanały, które są C+ Optimum HD w SD.

 

@Krystian_83

Na pewno stracisz:

MTV Live HD

Nickeloden HD

AXN Spin HD

BBC HD

TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miało być tak pięknie,a trzeba będzie wysłać reklamację... :/

Wczoraj udało mi się przedłużyć umowę na:

CANAL+OPTIMUM HD -10 x 53.50 +2 x 107 PLN

Opcja OPTIMUM HD PROMO - 0 PLN/12 miesięcy

MULTIROOM- 0 PLN/12 miesięcy

PVR HD - 0 PLN/12 miesięcy

drugi dekoder HD -5 PLN/12 miesięcy :D

i to wszystko przy pierwszej rozmowie z konsultantem(wypowiedzenie wysłane ,umowa do 30.09.2012)

Dzisiaj poprosiłem o mail z szczegółami przedłużonej umowy i otrzymałem załącznik AKCJA POWRÓT a w nim opcja MULTIROOM-rabat 5 PLN oraz dekoder PVR HD -rabat 15 PLN

Ani słowa o drugim dekoderze... :censored:

Dlatego mam pytanko:

w jakiej formie i na jaki adres(pocztowy,mailowy) należy złożyć reklamację

Pozdrawiam

Dzisiaj się wszystko wyjaśniło i jest tak jak miało być:

Umowa do 30.09.2013

CANAL+OPTIMUM HD -10 x 53.50 +2 x 107 PLN

OPTIMUM HD PROMO - 0 PLN/12 miesięcy

MULTIROOM- 0 PLN/12 miesięcy

PACE PVR 500GB- 0 PLN/12 miesięcy

PHILIPS PVR 250GB -5 PLN/12 miesięcy

Właśnie odebrałem dekodery ,zrobiłem symulację w ICA i wszystko się zgadza :D

58,50 PLN przez 10 miesięcy +112 PLN przez 2 miesiące ale wtedy to już pomyślimy o następnym przedłużeniu umowy...

Dzięki wszystkim za podpowiedzi :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Optimum HD masz w SD i HD, a HD Promo - tylko HD

 

Na pewno tylko HD?? W sensie, czy kanały z HD Promo są dostępne tylko w wersji HD?? Jemu chodziło, czy kanały z HD Promo mają odpowiedniki w SD, z Twojej odpowiedzi (zacytowanej powyżej) wynika, że nie...Teraz ja Ci napisze "czytaj ze zrozumieniem" EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chłopaki, nie bardzo wiadomo, co który chce udowodnić.

HD Optimum promo zawiera 11 kanałów HD. 7 z nich ma odpowiedniki w SD, które znajdują się w pakiecie Optimum HD, ale 4 kanały z tej paczki są nadawane tylko i wyłącznie w hd. Są to TVP HD, MTV Live HD, BBC HD, Nickloedon HD.

Więc te osoby, które posiadają opcję HD Optimum Promo mają cztery kanały więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu dostał, BEZ WYPOWIEDZENIA UMOWY:

 

C+Optimum 53,50zł/9mc i 107zł/3mc

HD Optimum Promo 0zł/12mc

HBO HD 0zł/2mc i 19,90zł/10mc

Pace PVR 500 0zł/12mc

 

Nie wiem, czy czasami ze świętym Mikołajem nie rozmawiał, bo nie wierze, że takie coś dostał, bo zawartość prawie ta sama co w C+ Superpremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś doradzi co mam zrobić? Umowa z cyfra kończy mi się z końcem września, posiadam pakiet canal+ start. Oprócz cyfry mam także enke. Co raz częściej słyszy się o połączeniu tych dwóch firm. Mnie interesują tylko kanały sportowy cyfry. I teraz co zrobić? Przedłużać z umowę z cyfra czy poczekać na połączenie a wtedy wykupić tylko pakiet canal + ( pewnie wyjdzie taniej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu przedłużył i bym nie czekał na fuzję, jak będzie połączenie to pewnie będzie można wypowiedzieć umowę. To twój wybór i ty będziesz oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu dostał, BEZ WYPOWIEDZENIA UMOWY:

 

C+Optimum 53,50zł/9mc i 107zł/3mc

HD Optimum Promo 0zł/12mc

HBO HD 0zł/2mc i 19,90zł/10mc

Pace PVR 500 0zł/12mc

 

Nie wiem, czy czasami ze świętym Mikołajem nie rozmawiał, bo nie wierze, że takie coś dostał, bo zawartość prawie ta sama co w C+ Superpremium

 

Nie wiem czy był to święty Mikołaj.Przedstawił się jako konsultant pracujący w Cyfrze+.

W porównaniu z Superpremium będzie brakować tylko Animal Planet HD,więc zdecydowałem się na HD optimum promo za 0zł a nie na HD optimum za 11zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś doradzi co mam zrobić? Umowa z cyfra kończy mi się z końcem września, posiadam pakiet canal+ start. Oprócz cyfry mam także enke. Co raz częściej słyszy się o połączeniu tych dwóch firm. Mnie interesują tylko kanały sportowy cyfry. I teraz co zrobić? Przedłużać z umowę z cyfra czy poczekać na połączenie a wtedy wykupić tylko pakiet canal + ( pewnie wyjdzie taniej)?

Można wykupić multipakiet (tylko kanały Canal+) za 35 zł/mies. Oferta: http://cyfraplus.pl/oferta/multipakiet.html#M-CAN. Choć szczerze mówiąc nie wiem ile teraz można wytargować za Canal+ Start przy przedłużeniu - być może mniej lub porównywalnie co za multipakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużyłem pod koniec lipca

C+kompakt HD 9-41 3-82

kompakt HD multiroom i tuner HD gratis przez 12 miesięcy

rachunek za sierpień dostałem 41zł,a teraz za wrzesień 46. Mam im płacić za multi 5zł

To składaj reklamację.

Nie jesteś jedyny, pierwszy ani ostatni z podobnymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem kto do mnie dzwonił :curious: Już 3 razy ktoś próbował spod tego numeru. Niestety raz nie mogłem odebrać, 2 razy nie zdążyłem. Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane w sierpniu. Poczekamy na kolejny telefon, jak będzie dłuższy niż 3 sygnały, to może uda mi się odebrać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...