Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie posiadam pakiet Optimum za 62 zł (po rabacie), opcję HD Optimum za 11 zł (bez rabatu) oraz MR za 10 zł.

Umowę mam do kwietnia 2013r. Czy są jakiekolwiek szanse, aby jeszcze w trakcie jej trwania CYFRĄ+ dała mi opcję HD Optimum za free? Bo to trochę kurozjalne, być z CYFRĄ+ kilka lat i bulić dodatkowo aż 11 zł za kanały HD, które w większości i tak są dublami ich wersji SD. A że przy ostatnim przedłużeniu nie udało mi się wywalczyć nic więcej to się wówczas na to zgodziłem, bo bardzo mi na tych kanałach w HD zależało. Jednak tak teraz tutaj na Forum czytam, że dostajecie jakieś dodatkowe rabaty, a nawet opcje za free jeszcze w trakcie trwania aktualnej umowy. Więc się zastanawiam, czy też próbować, czy dać sobie spokój, bo te opcje to CYFRA+ daje za free tym, którzy w ogóle ich nie mają? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie przedłużyłem umowę która kończyła się z końcem września. Dodam ze to był pierwszy tel. Mogłem uzyskać C+ Optimum HD za 67 zł ale mnie interesował pakiet C+ Kompakt HD więc konsultant mówi że daje mi to za 51 zł na 12 mieś czyli tak jak chciałem Opcja HD oczywiści gratis. Potem pytam się czy dek PVR dostanę on że za 5 zł na co ja że za darmo na 12 mieś po konsultacji heh mam o wyboru phila lub pace za 0 zł. Bardzo rzeczowy i konkretny konsultant bez owijania w bawełnę i ściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Optimum - 62 PLN/mies. - umowa na 12 miesięcy

multiroom - 0 PLN

Pace 500 Gb - 0 PLN

HD Promo - 0 PLN

Poprzednia umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane. Pierwszy telefon z mojej strony, konsultacja z przełożonym, zgoda na moje warunki - wszystko sprawnie, rzeczowo i bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałęm o się o HD Optimum i MR to dostałęm odpowiedź

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie brak jest możliwości bezpłatnego podłączenia HD-Optimum.

 

Proponuję uruchomienie ww. opcji za 11 zł miesięcznie, bądź HD-Optimum promo za 8 zł.

 

W celu dołączenia, proszę o wiadomość lub kontakt z Centrum Telefonicznym Abonentów.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

[wycięte]

Dział Relacji z Abonentami

 

 

żal

 

To samo u mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca listopada.Dzisiaj pierwszy telefon a ja nawet nie zdążyłem jeszcze wysłać wypowiedzenia.Pierwsza propozycja:

Canal+Superpremium HD za 108zł/mc.Gdy odmówiłem druga propozycja:

Canal+Superpremium HD za 99zł/mc.Też odmówiłem.Widząc propozycję jakie dostajecie wyjdzie mnie taniej dobierać każdy pakiet osobno czyli:

C+Optimum HD za 62zł/12mc

Hd Optimum Promo za 0zł/12mc

HBO HD za 20zł/12mc

Pace PVR 500 za 0zl/12mc i z taką propozycją wysłałem im maila.Jeśli się zgodzą to przedłużam umowę a jeśli nie to wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dwie niezależne karty, żadne moduły itp. Działają jakbyś wziął 2 umowy i dostał do nich po 1 karcie. Będą działać pod Clonem.

 

Co do PVR to działają na praktycznie każdym splitterze na rynku, nie tylko na Clone.

Jedyne sprzęty od C+ jakie nie współpracują ze splitterami to Sagemcomy HD i Moduł CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Canal + Optimum o ile się nie mylę (czyli wszystkie kanały łącznie z canal + nie licząc programów premium) + opcja HD. Płacę obecnie 94zł i posiadam dekoder sagecom.

czy udałoby się uzyskać cenę 85/90zł + multiroom za 0zł?

Oczywiście za ten sam pakiet.

EDIT: nie chodziło mi o multiroom tylko o dekoder z dyskiem wewnętrznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałęm o się o HD Optimum i MR to dostałęm odpowiedź

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie brak jest możliwości bezpłatnego podłączenia HD-Optimum.

 

Proponuję uruchomienie ww. opcji za 11 zł miesięcznie, bądź HD-Optimum promo za 8 zł.

 

W celu dołączenia, proszę o wiadomość lub kontakt z Centrum Telefonicznym Abonentów.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

[wycięte]

Dział Relacji z Abonentami

 

 

żal

 

To samo u mnie :(

 

A u mnie tak :

 

Szanowna Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie CYFRA+ może

Panu zaproponować podłączenie opcji HD Optimum promo (bez Animal Planet

HD) z 100% zniżką przez 3 miesiące a następnie za 8 zł przez okres

obligatoryjny wynoszący 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca listopada.Dzisiaj pierwszy telefon a ja nawet nie zdążyłem jeszcze wysłać wypowiedzenia.Pierwsza propozycja:

Canal+Superpremium HD za 108zł/mc.Gdy odmówiłem druga propozycja:

Canal+Superpremium HD za 99zł/mc.Też odmówiłem.Widząc propozycję jakie dostajecie wyjdzie mnie taniej dobierać każdy pakiet osobno czyli:

C+Optimum HD za 62zł/12mc

Hd Optimum Promo za 0zł/12mc

HBO HD za 20zł/12mc

Pace PVR 500 za 0zl/12mc i z taką propozycją wysłałem im maila.Jeśli się zgodzą to przedłużam umowę a jeśli nie to wysyłam wypowiedzenie.

 

Nie wydaje mi się, żeby Ci wszystko dali z 82zł ^^ To ma taką samą zawartość jak C+ Superpremmium, więc jak dla mnie 82zł/12msc nie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi sie 31.10.2012. Obecnie posiadam Canal+ Optimum za 57zl, Pace Pvr za 10zl, HBO HD za 19,90. Wysłałem im nastepujaca propozycje przedluzenia umowy:

C+Optimum HD 12 x 62,00 zł

Pace PVR 500GB za 0zł/12mc

HD Promo za 0zł/12mc

i otrzymałem nastepujaca odpowiedz:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie CYFRA+ nie dysponuje ofertą przez Pana przedstawioną.

 

W przypadku braku zainteresowania warunkami zaprezentowanymi podczas rozmowy telefonicznej, proszę o kontakt w terminie późniejszym.

 

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Łączę wyrazy szacunku,

[wycięte]

Dział Relacji z Abonentami

 

Moze poprostu jest za wczesnie na przedłużenie umowy. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby Ci wszystko dali z 82zł ^^ To ma taką samą zawartość jak C+ Superpremmium, więc jak dla mnie 82zł/12msc nie realne.
No właśnie nie wiem czy to dostane.Ci którzy dostali C+Optimum za 62zł nic nie pisali o HBO.Jeśli nic z tego nie wyjdzie to wezmę Superpremium za 99zł.

HBO jak i Cinemax to jest opcja dodatkowa, którą możesz dobrać sobie w każdej chwili. Standardowo masz to w ICA w zakładce "Oferty specjalne" (np HBO 23 zł/12 miesięcy). Z reguły przy zamówieniu jakiejś opcji dodatkowej i potem rezygnacji z niej, konsultanci proponują niższą cenę z obowiązkiem płacenia za ten pakiet np. przez 6 miesięcy. Od jakiegoś czasu już tak jest, że taniej wychodzi wziąść w abonamencie C+ Optimum HD i poźniej zamawiać pakiety, niż płacić abonament za Superpremium HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie posiadam pakiet Optimum za 62 zł (po rabacie), opcję HD Optimum za 11 zł (bez rabatu) oraz MR za 10 zł.

Umowę mam do kwietnia 2013r. Czy są jakiekolwiek szanse, aby jeszcze w trakcie jej trwania CYFRĄ+ dała mi opcję HD Optimum za free? Bo to trochę kurozjalne, być z CYFRĄ+ kilka lat i bulić dodatkowo aż 11 zł za kanały HD, które w większości i tak są dublami ich wersji SD. A że przy ostatnim przedłużeniu nie udało mi się wywalczyć nic więcej to się wówczas na to zgodziłem, bo bardzo mi na tych kanałach w HD zależało. Jednak tak teraz tutaj na Forum czytam, że dostajecie jakieś dodatkowe rabaty, a nawet opcje za free jeszcze w trakcie trwania aktualnej umowy. Więc się zastanawiam, czy też próbować, czy dać sobie spokój, bo te opcje to CYFRA+ daje za free tym, którzy w ogóle ich nie mają? :roll:

 

najlepiej to wylacz opcje HD optimum i jak ci juz ja wylacza to napisz im meila o ponowne wlaczenie ale bezplatnie do konca umowy

 

A u mnie tak :

 

Szanowna Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie CYFRA+ może

Panu zaproponować podłączenie opcji HD Optimum promo (bez Animal Planet

HD) z 100% zniżką przez 3 miesiące a następnie za 8 zł przez okres

obligatoryjny wynoszący 6 miesięcy.

 

to samo zaproponowali po pierwszym meilu, jak im odpisalem to zaoferowali mi HD optimum bezplatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, w cyfrze od grudnia 2009, dotychczas CANAL+KOMPAKT z Pace PVR opłata stała 62/mies.(47 +15 za Pace PVR)

 

Dziś 2. propozycja - oni dzwonili (1. po dostarczeniu wypowiedzenia):

■ CANAL+KOMPAKT HD (oferta 9x50% 3x100% czyli średnio 51zł) umowa na 12 miesięcy

■ HD KOMPAKT 6 kanałów (12x0, 100% rabatu)

+ ewentualnie

■ PACE PVR (10/mies., 10zł rabatu)

■ MULTIROOM (15/mies., 5zł rabatu)

■ 2. PVR za (5/mies., 5zł rabatu)

 

podziękowałem, bo nie bardzo miałem czas dyskutować o dodatkowych opcjach, powiedziałem tylko że to słaba oferta, bo innym dają 3 powyższe opcje razem za 5/mies.

 

jest pewien postęp (7zł taniej niż w 1. propozycji), oferta zbliżona do tego co mam obecnie, ale szału nie ma jeśli chodzi o opcje dodatkowe, poczekamy, zobaczymy...

 

1. propozycja 20.08 przed wysłaniem wypowiedzenia była:

■ CANAL+KOMPAKT HD + HD KOMPAKT 58/mies. (stała opłata przez 12 miesięcy)

■ PACE PVR 10/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...