Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ma ktoś już informacje odnośnie oferty cyfry pod nazwą "PEŁNA ODNOWA" widniejącej na stronie cyfry ? Jako, iż w tym miesiącu kończy mi się umowa to jestem zainteresowany tą ofertą ale po zalogowaniu się do ICA i wybraniu opcji "zostań z cyfrą" wyskakuje informacja "Oferta dla Klientów przedłużających umowę nie jest jeszcze dostępna, Spróbuj później lub skontaktuj się z naszym konsultantem pod specjalnym numerem telefonu 22 334 61 11". Wiadomo co to jest za oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę wypowiedzieć umowy w ciągu 10 dni? Jeszcze mogę zrozumieć ze wtedy przepada wypowiedzenie umowy i zostaje na czasie nieokreślonym do momentu następnego wypowiedzenia ale nowy aneks nie powinien wchodzić wtedy w życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowym użytkownikiem więc proponuję zacząć od przejrzenia forum i zapoznania się ze standardami obowiązującymi w Cyfrze+ bo niepotrzebnie ciągle spierasz się z ludźmi i próbujesz na siłę tworzyć jakieś nowe zasady skoro nie jesteś zbyt zorientowany w tym temacie. Zamiast tego proponuję Ci cofnąć się w powyższym wątku choćby kilkanaście stron wstecz, a wtedy znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, tj. dlaczego nie możesz wycofać się z przedłużonej umowy bo było to przerabiane tutaj już setki razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam iż moim błędem było nieprzewertowanie ca łego tematu (albo chociaż kilkunastu stron) tylko liczenie że ktoś mi napisze czy ugram coś wiecej niż podałem.

Ale jak widać warto się spierać.

Udało mi się wymusić na nich i dołożyli mi ten MR za 0zł. + dekoder za 5zł.

 

Moja rada, sprawdzajcie co mają inni, i ciśnijcie ile się da. Jak nie za pierwszym telefonem,i nie drugim, to za trzecim się uda ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze od października wchodzi nowy cennik? Wychodzi na to ze w takim razie będzie to pewnie zaznaczone w nowej umowie która podpisze i od października już nie będę mógł wypowiedzieć umowy ze względu na nowa wyższa cenę?

 

Nie nie wchodzi nowy cennik. Ci abonenci którzy mieli teraz pisma, dostają je, bo obejmie ich marcowa podwyżka dopiero na koniec ich okresu minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dałem sobie spokój z przedłużaniem umowy, kartę zdałem i w serwisie na "a" kupiłem pre-paida C+Start za 249zł

(z wysyłką).

Zależy mi tyklo na C+Sport i MiniMini dla dzieci, więc oferta cenowo chyba atrakcyjna :).

 

Ale najistotniejsze jest to, że nie muszę się męczyć z umową i co ro wykłócać się w DUK o promocje, ufff. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też dałęś [beep]!

Teraz mogłeś ugrac Canal+ Start HD za 28zł 12mc umowa oraz dekoder 0zł

a prepaid 249zł / 6 daje 41,5zł

 

Więc sam sobie odpowiedz, czy nie warto dostac kilka telefonów oraz przejść się na pocztę wysłać wypowiedzenie??

Tym bardziej że jak skończysz prepaid to i tak wykupisz go ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy moja propozycja wysłana do cyfry jest optymalna, czy jeszcze można o coś więcej negocjować?

 

Umowa na 12 miesięcy

Canal+kompakt HD za 41zł. przez 9 miesięcy, a przez ostatnie 3 miesiące umowy standardowa cena 82zł.

kanały HD za 0zł przez 12 miesięcy oraz 3 filmy VOD za darmo

+ Multiroom za 0zł przez 12 miesięcy oraz dekoder Pace PVR HD za 0zł w dzierżawie na 12 miesięcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedac z cyfra juz tylenascie lat z roku na rok coraz bardziej smiesza mnie te RABATY

zamiast zrobic cennik przejzysty i klarowny dla kazdego abonenta zeby kazdy placil rowno czy to nowy czy stary to bujaja sie z rabatami , ten dostanie 20zl na abonament ten MR za 10zl a ten pvr za 0 zl

powinny byc rabaty na abonament ale w ten sposob ze mam darmowe miesiace i juz a nie szarzowanie kwotami i wyjdzie wkoncu ze kilkanascie tysiecy osob ma pakiet superpremium i kazdy ma inna cene , SMIECH na SALI ... no ale coz polaczek parszywek napisza ze promocja to i tak kupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie z powyższą wypowiedzią,też jestem sporo czasu z cyfrą i te ciągłe wysyłanie rezygnacji w celu uzyskania najlepszych warun-

ków wyłazi mi bokiem.Jak czytam jakie warunki uzyskuje dziś przedłużający umowę to żal d..... ściska,dlaczego nie ma jednoznacznych warunków dla poszczególnych opcji,tylko widełki działające wg uznania konsultanta?To jest na swój sposób demoralizujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...