Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam umowa kończy mi się 30 września wypowiedzenie wysłane(obecnie posiadam C+Optimum HD bez dek PVR i multiroom) i oczekuję co najmniej takiej oferty: pakiet ten sam za 53,5 na 9 mieś 107 na 3 mieś, plus dekoder philips na wynajem za 0 zł bez multiroomu. Co myślicie da rade wytargować Phila bo już z tym sagemem nie daje rady :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli umowa kończy Ci się za dwa miesiące to proponuję zainteresować się tematem w drugiej połowie września. Trudno stwierdzić czy oferta o której piszesz będzie wówczas dostępna, a obecnie co najwyżej możesz uzyskać ofertę jak dla nowych Klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się dostali i jak widać po powyższych postach obecnie oferta 9+3,pvr-0,multi - 0, jest do uzyskania

Ale kto z nich dostał takie warunki na dwa miesiące przed końcem umowy.

 

Jak dobrze po negocjujesz to bez problemu dostaniesz pvr za 0 zł przy C+Optimum HD.

Ja wymieniałem sagemcoma na PVR za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że im dalej do końca umowy warunki jej przedłużenia nie będą od razu super. Do mnie dzwonili z ofertą 82zł 12 mieś normalnie śmich na sali i jeszcze zdziwiona że się nie zgadzam heh. Chodzi mi o to czy to czego oczekuje przy przedłużeniu nie jest z kosmosu, a skoro jest do wzięcia to trzeba walczyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stanęło na tym :

canal+ Optimum HD

10 mc - 53,50zł

2 mc - 107 zł

Pace PVR 500gb - 0zł

i miesiąc do rozpoczęcia umowy gratis|

 

Więc to co Ty chcesz jest jak najbardziej do wyciągnięcia.

 

PS. Mogłem jeszcze wyciągnąć multiroom za 0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem od Cyfry takie pisemko :)Strona1, Strona2.

Umowę mam do końca września na CANAL+ Optimum, HD - Optimum i multiroom. To wszystko za 83 zł. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem bo nie miałem czasu. Ciekawostką jest to, że wg informacji z tego listu mogę umowę rozwiązać już teraz :)

 

EDIT 1:

Heh :)

Zadzwoniłem z ciekawości do Cyfry i po przemaglowaniu konsultanta od lewa do prawa i prawie uzyskałem:

1) Canal+ Optimum HD za 75 zł cała umowa 12 miesięcy (pytałem się o to 5 razy),

2) Multiroom za 10 zł cała umowa (to samo),

3) Optimum HD rabat 100% cała umowa,

Już miałem wyrażać zgodę bo wychodziło mi 2 zł więcej niż do tej pory, ale jak zacząłem konkretnie potwierdzać poszczególne punkty, to nagle rozłączyło się panu konsultantowi ;). I co ja biedny mam teraz zrobić? ;)

 

EDIT 2:

 

AD 3: Tak jak myślałem konsultantowi pozajączkowało się Optimum HD z Optimum Promo HD :). Trzeba będzie pofatygować się na pocztę z wypowiedzeniem, bo nie mam zamiaru płacić 11 zł za Animal Planet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z perspektywy czasu muszę powiedziedziec że umowę którą mam obecnie jest wybitnie niekorzystna.

 

Podpisałem ją w grudniu na 15 miechów i 3 pierwsze darmowe. Po tej podwyżce za c+optimum hd i pace pvr płacę 96 zł.

 

Mam nadzieję na fuzję w tym roku która da mi pretekst do wypowiedzenia a jak nie no wyślę tuż po nowym roku.

 

Jedno jest pewne nigdy nie wezmę umowy w takiej konstrukcji wole miec wmiarę stałą cenę na cały okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem od Cyfry takie pisemko :)Strona1, Strona2.

Umowę mam do końca września na CANAL+ Optimum, HD - Optimum i multiroom. To wszystko za 83 zł. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem bo nie miałem czasu. Ciekawostką jest to, że wg informacji z tego listu mogę umowę rozwiązać już teraz :)

Niestety nie możesz rozwiązać umowy już teraz. Jeżeli rozwiążesz to zapłacisz karę. Ja dostałem takie samo pismo, mam umowę do końca września. Miałem stałą cenę i dlatego nie dostałem podwyżki. Kończy mi się umowa i informują mnie o zmianie regulaminu, lecz będzie on obowiązywał od 01 października 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest to, że wg informacji z tego listu mogę umowę rozwiązać już teraz :)

Ale gdzie tu ta ciekawostka? Możesz rozwiązać już teraz ze skutkiem na koniec Twojego okresu minimalnego, bo dopiero wtedy wejdą nowe ceny. Czyli nic Ci to nie zmienia. Bez pisemka tez mogłeś wysłać już teraz swoją rezygnacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akapit na dole, poniżej podpisu :)

W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy w terminie 14 dni od daty doręczenia dokumentu
Data doręczenia dokumentu: 01.08.2012.

Nie żebym się czepiał i chciał rozwiązywać umowę, ale po takim wpisie IMO nie byłoby z tym problemów :), bo to nie rózni się niczym od informacji, że "w trosce o dobro klientów i polepszenie oferty programowej z dniem 1.10.2012 podwyższamy Panu abonament zgodnie z dołączonym aneksem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończyła mi się z końcem sierpnia ... w czerwcu wysłałem wypowiedzenie i jeszcze przed wypowiedzeniem zadzwonili do mnie ale zaproponowali śmieszne warunki więc odmówiłem ... dziś dostałem telefon ...dział utrzymania klienta ... zaproponowali C+Optimum HD za 114 wraz z multiroom i HBO więc odmówiłem (hbo mnie nie interesuje bo miałem do tej pory i coraz więcej powtórek ) i powiedziałem mu czego oczekuję i przystał na moje warunki po 2 minutowej konsultacji z przełożonym :D hehe a więc coś takiego zaakceptowałem :

 

- C+Optimum HD - 10x 53,50 + 2x 107

- HD Promo - 0zł./12 mc.

- Multiroom - 0zł./12 mc.

- Pace HD PVR - 0zł./12mc.

- Philips HD PVR - 5 zł./12mc.

 

czyli 58,50 przez 10miesiecy i 112 przez 2 miesiace (wliczyłem najem dekodera pvr )

To był 2 telefon a 1 tel po zatwierdzeniu wypowiedzenia.

Jestem zadowolony bo wcześniej płaciłem za to samo ale z HBO lecz bez HD PROMO 96,90

opcja HBO włącz wyłącz w razie czego 13,50 miesiecznie jeśli poczuję głód na tą opcję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj byłem bajkopisarzem a dzisiaj się okazuje ze ludzie dostaja jeszcze lepsze warunki.

 

Jeśli dzisiaj zaakceptowalem przez telefon warunki mam szanse jeszcze jakos ugrac do mojej umowy multiroom za 0zl?

Dali mi 53.50zl przez 10mc, 107zl przez 2mc i Pace PVR za 0zl.

 

Pytanie opieram na tym ze w teorii mam 10 dni na rezygnacje i wtedy bawienie się w nowe negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już trzeba zapytać kogoś z cyfry lub osobę obeznaną w temacie rezygnacji w ciągu 10 dni po telefonicznym wycofaniu wypowiedzenia oraz przyjęciu nowych warunków na kolejne 12 miesięcy czy takie 10 dniowe wypowiedzenie jest w tym wypadku mozliwe do zastosowania. Kilkadziesiąt postów wcześniej były głosy iż w tym wypadku po telefonicznym wycofaniu wypowiedzenia zastosowanie przepisu o rezygnacji w ciągu 10 dni nie jest możliwe do wykonania. Jak ktoś ma 100% pewną informację to niech się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem Optimum + Optimum HD + Canal+ HD i płaciłem 92 PLN miesięcznie (Canal+ od początku grudnia 2011 na 9 miesięcy); całość używana na komputerze z kartą satelitarną TBS 6922 i czytnikiem Phoenix. Dziś zadzwoniłem do Cyfry, by wypowiedzieć aneks z Canal+, no i po kilkuminutowej pogawędce z bardzo rzeczowym i miłym konsultantem zaproponował mi on pozostawienie Canal+ do końca roku oraz rabaty na Canal+ i Optimum oraz Optimum HD za darmo. Od początku września do końca podstawowej 19-miesięcznej umowy, czyli do końca roku, za całość będę płacił 74 PLN. :)

 

Zdradził też, że Cyfra na okres świąt Bożego Narodzenia szykuje jakieś niespodzianki cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Kilkadziesiąt postów wcześniej były głosy iż w tym wypadku po telefonicznym wycofaniu wypowiedzenia zastosowanie przepisu o rezygnacji w ciągu 10 dni nie jest możliwe do wykonania. Jak ktoś ma 100% pewną informację to niech się wypowie.

 

Tak to prawda, nie ma takiej możliwości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...