Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem na info i konsultant mówi że dostałem to co przedłużałem, ale to nie prawda bo przecież bym nie przedłużał takich warunków jak dla nowego klienta. Czy jest możliwość Odstąpienie od umowy zawartej w ten sposób. Reklamacja napisana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem przez stronę internetową ICA, więc nie ma czego tu odsłuchiwać. Dali mi oferte - symulacja pokazała 41 lub 42 zł przez 12 mcy więc zaakceptowałem, a teraz dostaje co innego, nie wiem jak to rozwiązać, bo to jest typowe w bambusa [beep]e..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa kończy mi się we wrześniu, wypowiedzenia jak dotychczas jeszcze nie wysyłałem.

Od paru dni nękają mnie telefonami ( kilka dziennie ) panowie konsultanci z Cyfry +.

Obecnie mam Prestiż HD + multi + PVR za 193,50 zł miesięcznie.

Proponują mi to samo + HBO GO za 159 zł miesięcznie.

Czy ktoś dostał lepsze warunki?

Tak w ogóle to zastanawiam się nad zejściem do pakietu Superpremium HD, gdyż w obecnym i tak nie korzystam z pozostałych kanałów.

Na jakie warunki mógłbym wówczas liczyć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem przez stronę internetową ICA, więc nie ma czego tu odsłuchiwać. Dali mi oferte - symulacja pokazała 41 lub 42 zł przez 12 mcy więc zaakceptowałem, a teraz dostaje co innego, nie wiem jak to rozwiązać, bo to jest typowe w bambusa [beep]e..

Czyli dobrze wiedzieć ,ze przez ica nie ma co ryzykować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem symulację na ica. Jest tam wyraźnie napisane, że rabat dotyczy 6 miesięcy. Nie doczytałeś dokładnie. U góry dużymi literami widnieje faktycznie kwota 53,50, ale na wcześniejszej stronie jest informacja odnośnie tych 6 miesięcy. Podsumowując, nie trzeba się spieszyć, bo ich informacje są tak sformułowane,żeby "złowić" klienta. Kwota dotyczy oczywiście pakietu C+Optimum HD, bo taki mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W ICA są prezentowane oferty tylko z rabatem na 6 miesięcy. Dotyczy to każdego pakietu.

Jak oni traktuja nas , jak nowicjuszy ,mi zostało 3 mies. a jestem w c+ 4 lata , i to bedzie ostatnia rozgrywka , my jestesmy dla nich a nie oni dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Prestiż HD za 206 zł. Po rozmowach z konsultantką mam Prestiż HD,MOOD ( 2 miesiące gratis ) HBO GO,PVR HD 500MB,eXXXtra ,Mezzo za 149zł miesięcznie.Umowa na 12 miesięcy

Chyba nie dałem zrobić się w konia

:)

Masz to co mają nowi klienci więc czy dałeś się zrobić w konia sam oceń :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Prestiż HD za 206 zł. Po rozmowach z konsultantką mam Prestiż HD,MOOD ( 2 miesiące gratis ) HBO GO,PVR HD 500MB,eXXXtra ,Mezzo za 149zł miesięcznie.Umowa na 12 miesięcy

Chyba nie dałem zrobić się w konia

:)

Jeśli dobrze widzę to zgodnie z ostatnimi informacjami mogłeś dostać coś takiego jeszcze taniej:

 

Witam właśnie zadzwonili do mnie z działu utrzymania klienta i zaproponowali mi pakiet Canal + optimum, pakiet multi, HD optimum promo, Exxxtra, i dekoder PVR HD PACE za 121 zł umowa na 12 miesięcy. Zgodziłem się, dobrze zrobiłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę swoje doświadczenia z przedłużeniem umowy.Abonentem jestem prawie od 5 lat, za pierwszym razem pojechałem do pkt cyfry i przedłużyłem wiadomo na ich warunkach (cóż za niewiedzę się płaci), za drugim razem wysłałem wypowiedzenie i była cisza ( w sumie 2 telefony o przedłużenie na nieciekawych warunkach, w końcu w ostatni dzień umowy sam zadzwoniłem do działu utrzymania i przyjąłem ofertę na ich "średnich" warunkach .Obecnie też wysłałem wypowiedzenie 1,5 m-ca temu i jak do tej pory jeden telefon z bardzo kulawą ofertą.Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - od czego zależy ilość telefonów jeżeli chodzi o przedłużenie umowy,bo trochę mnie dziwi fakt, że do niektórych dzwonią po kilka razy dziennie.Jeszcze jedno- przez te 5 lat tylko raz zadzwonili do mnie z oferta HBO na specjalnych warunkach i było to jakieś 2 lata temu .Nic z tego nie rozumiem- jednych dręczą telefonami , innych olewają,dodam że regularnie opłacam rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem symulację na ica. Jest tam wyraźnie napisane, że rabat dotyczy 6 miesięcy. Nie doczytałeś dokładnie. U góry dużymi literami widnieje faktycznie kwota 53,50, ale na wcześniejszej stronie jest informacja odnośnie tych 6 miesięcy. Podsumowując, nie trzeba się spieszyć, bo ich informacje są tak sformułowane,żeby "złowić" klienta. Kwota dotyczy oczywiście pakietu C+Optimum HD, bo taki mnie interesuje.

 

 

Widocznie musiałem dać się złapac, swoją drogą ciekawe jak Cyfra to załatwi bo napisałem im że czuje się oszukany. Teraz logując sie na ICA niema żadnej historii zamówień itp, nie idzei nic sprawdzić , na co się godziłem. W zakładce moja oferta- zostań z cyfrą nie mają dla mnie żadnej oferty do przedłużenia. Przestrzegam przed takimi hakami. Czekam na odpowiedz reklamacyjna i napisze co i jak wyszło. Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu np 10dni, zgodnie z prawem konsumenta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane wypowiedzenie tydzień temu dziś telefon z Cyfry+

Pakiet C+Optimum 9mies 53,5zł ostatnie 3mies 107zł ( średnio 67zł/mc)

HD Optimum Promo-0zł przez cały okres umowy ( 12 mies ) tylko ze bez jednego kanału HD Animal Planet taka niby promocja troche dziwna ale obejdę się bez tego kanału bo w SD ma być

Możliwość negocjacji po 9 miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@jacek_m_11. Zgadza się to co napisałeś.

Ja dodam że to tylko taka zachęta dla abonenta. Ale mocno pomyśleć to można stwierdzić albo fuzję lub podwyżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...