Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi za ile obecnie można spróbować wytargać Superpremium HD z Multiroomem i dekoderem Pace PVR który mam obecnie (drugiego deka nie potrzebuję bo mam Sagecoma)? Na stronie wychodzi mi 99zł jako nowy abonent. A stały co może ugrać? JENEKA widzę, że nie dostał za dużo ale rozumiem, że to była pierwsza propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Co dzwonię to słyszę 99zł za SuperPremium... próbuję z nimi rozmawiać jak z ludźmi, że przerabiałem te przedłużenia już 3 razy i ZAWSZE dostawałem to co chciałem, tyle że teraz nie chce bawić mi się już w te wypowiedzenia, ciągłe telefony i oferty z [beep] by nagle w ostatnim dniu wspaniałomyślnie przystać na moje warunki...

No ale nie słuchają. 89zł wywalczysz jedynie po długiej zabawie w kotka i myszkę.

W komórkach jak przedłużam umowę to dostaję extra minuty za lojalkę; nawet podpisując nową umowę z dostawcą neta dostałem szybszy niż dla nowych klientów bo jestem z nimi ponad 3 lata; z Cyfrą zaś jestem już ponad 4 lata a przy każdym telefonie czuję się traktowany jakbym był z nimi od wczoraj a jak mówię że są lesze oferty i wiem o nich chociażby z Saturiera to udają że taka strona w ogóle nie istnieje...

To się nazywa podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lipca, dziś zadzwoniłem i za Canal+ Kompakt zaproponował mi facet 58 zł, za Canal+ Optimum 76 zł, Multiroom 10 zł, Philips PVR HD 5 zł. Więc pakiety 10 zł taniej niż dla nowych, to jakiś plus, ale oferta jak można się było spodziewać niezadowalająca. Chociaż facet się lekko plątał w tych liczbach, więc nie jestem do końca pewien, ale potem się pytałem jeszcze trzy razy i wyszło na to, co napisałem :) Pewnie bez wypowiedzenia wiele więcej nie ugram i 1 czerwca wyślę pisemko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lipca, dziś zadzwoniłem i za Canal+ Kompakt zaproponował mi facet 58 zł, za Canal+ Optimum 76 zł, Multiroom 10 zł, Philips PVR HD 5 zł. Więc pakiety 10 zł taniej niż dla nowych, to jakiś plus, ale oferta jak można się było spodziewać niezadowalająca. Chociaż facet się lekko plątał w tych liczbach, więc nie jestem do końca pewien, ale potem się pytałem jeszcze trzy razy i wyszło na to, co napisałem :) Pewnie bez wypowiedzenia wiele więcej nie ugram i 1 czerwca wyślę pisemko.

Też jestem w takiej sytuacji.Spróbuję jutro zadzwonić.Zobaczymy czy zaoferują mi to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100, Feniks1983 i reszta. Skoro macie umowy do lipca i to był Wasz pierwszy kontakt, to nie dziwne, że oferta nie jest najlepsza. Bez wypowiedzenia będzie trudno zejść poniżej 99 za Superpremium.

 

 

Rigidigi, Ja nie pisałem że już coś dostałem tylko, że dopiero będę negocjować i pytałem co można maksymalnie bez wysłania wypowiedzenia dostać. I umowę mam do końca czerwca a nie lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwa do uzyskania oferta przy przedłużeniu Superpremium za 89zł+0zł PVR HD ?

 

Jest mozliwa. Moja tesciowa wlasnie przedchwila mi mowila ze jej takie cos proponuja... Powiedzialem zeby narazie sie wstrzymala bo jest chyba teraz promocja z 4 miesiacami gratis takze wydaje mi sie ze bedzie korzystniej nowa umowe zawrzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można wcześniej ale to wszystko zależy od oferty,konsultanta i od abonenta/negocjacji.Ja wysłałem wypowiedzenie,zadzwonili do mnie i za 1 tel dostałem to co chciałem.

Nie bardzo chciali pójść na moją propozycje ale się udało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...