Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladajac nawet taki wariant ze zaoferuja C+ Optimum za 65 PLN a MR za 10 PLN to HD Optimum mozna dobierac i odlaczac (11 PLN na dwa miesiace).

Czyli de facto podwyzki w rachunku nie bedzie.

To jest jednak wariant gorszy bo oczekujemy lepszej ceny dla C+ Optimum.

 

@torre24

Tez tak mam.

 

 

@andyg

Te 5 PLN o ktorym mowisz to 10 PLN od marca o czym wiesz wiec ugralby tylko dyche.

 

A od lutego do ugrania bedzie 10 PLN na MR, 3-5 PLN na pakiecie a moze nawet puszcza HD Optimum gratis pod koniec lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podwyżka daje sposobnośc do zejścia z ceną PVRa do 0 zł w zamian oczywiście za telefoniczną akceptację podwyżki.

Jak widać daje też sposobność zejścia MR z 15 na 5 zamiast na 20. Tylko torre nie skorzystał... niech czeka. Tylko na co? :>

PVR mam za darmo do końca umowy o abonament, zresztą nie zależy mi na nim aż tak bardzo, podobnie jak na MR. Wolałbym właśnie za MR płacić więcej, a za pakiet mniej. Choć i tak się zastanawiam nad tą ofertą, nie powiedziałem stanowczego nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z Cyfry+ ich propozycja Canal+Kompakt 64zł + kanały HD za 11zł + podwyżka od marca to jest 6 zł umowa na 19 miesięcy.

PODZIĘKOWAŁEM

 

Pamiętajcie że ta oferta jest ograniczona czasowo i nie długo się skończy to jest stwierdzenie konsultantki :)

Tylko brać szkoda mojego pisania jakie argumenty przytaczała ta Pani ręce opadają ale taką ma pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym mam ostatni miesiąc mojej umowy i teraz nie wiem czy rezygnację wysłać ze względu nowego regulaminu czy końca umowy :D

 

W piątek już miałem telefon od nich że będzie podwyżka i propozycja, ale jakaś totalnie głupia więc podziękowałem.

 

No to jak wypowiadać? Na podwyżkę czy na koniec?

 

Można mailowo wypowiedzieć? Albo faksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z cyfry o przedłużenie umowy (wypowiedzenie umowy z braku akceptacji cennika)

1 oferta to 21zł rabat na optimum.

Powiedziałem stanowcze nie.

Na warunkach: 57 optimum (od marca 65) + 11 pakiet HD + PVR za 0 zł + Multiroom 5zł (od marca 10) jestem skłonny zaakceptowac.

Po 5 min rozmowie zgodzili się na moje warunki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z cyfry o przedłużenie umowy (wypowiedzenie umowy z braku akceptacji cennika)

1 oferta to 21zł rabat na optimum.

Powiedziałem stanowcze nie.

Na warunkach: 57 optimum (od marca 65) + 11 pakiet HD + PVR za 0 zł + Multiroom 5zł (od marca 10) jestem skłonny zaakceptowac.

Po 5 min rozmowie zgodzili się na moje warunki.

pozdrawiam

Piszesz o optimum czy o canal+optimum?Bo jak mówisz o optimum to drogawo :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...