Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Druga tylko zapronowała mi tak jak chciałem od początku C+HBO Superpremium i Pace PVR za 0 zł.Ale była konkretna i mówiła wszystko tak jak jest na stronie Cyfra.Nie była niczym zdziwione kiedy o cos pytałem tak jak niektórzy konsultanci.Ale najlepsze było to że w pierwszej rozmowie nie zgodziła sie na PVR za 0 zł a kiedy podziekowałem to za 5 minut zadzwoniła i sama zaproponowała 0 zł.Jeszcze doradziła żeby w sprawie Exxtra dzwonić do działu programowego gdyż co jakis czas oni robia promocje dl;a stałych abonentów.Ciekawi mnie tylko kiedy w ICA bede miał to wszystko odnotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie się nastawiałem na pakiet Start, ewentualnie z jakąś opcją dodatkową. Ale po głębszym przemyśleniu tematu podjęliśmy z Żoną decyzję, że jednak się zdecydujemy na Kompakt z Canal+. Akurat dzisiaj dzwoniła konsultantka (po raz drugi w tym tygodniu, a w ubiegłym tygodniu miałem jeszcze jeden telefon z CTA w sprawie wycofania wypowiedzenia) więc na początku rozmowy powiedziałem, że jestem zainteresowany Kompaktem z Canal+ na 15 miesięcy za 47 zł (PVR mam w bezpłatne użytkowanie więc oczywiście kwestia negocjacji w sprawie ewentualnej odpłatności za sprzęt nie wchodziła w ogóle w grę). Pani mnie poinformowała, że owszem taka promocja wprawdzie była, ale tylko przez 3 dni i właśnie wczoraj się skończyła, zarazem proponując mi ww. pakiet z opcją Canal+ za 54 zł ostrzegając, że teraz już na pewno nie będzie taniej. Co więcej powiedziała, że ta cena może jeszcze wzrosnąć w kolejnych dniach więc zasugerowała mi, żeby jednak się zdecydowować na proponowane przez Nią warunki. Oczywiście grzecznie podziękowałem i na koniec rozmowy powiedziałem, że w najgorszym wypadku nie przedłużę umowy w grudniu i po nowym roku będę się zastanawiał co dalej z telewizją satelitarną. Na tym rozmowa się zakończyła.

 

Za niecałe pół godziny kolejny telefon. Tym razem koleżanka ww. konsultantki do mnie dzwoni i bez zagajania odnośnie przyczyn wysłania wypowiedzenia itp. od razu przechodzi do konkretów informując, że ma dla mnie specjalną ofertę, a mianowicie Kompakt z Canal + za 47 zł. Oczywiście zaakceptowałem zaproponowane warunki, podziękowałem i na kolejne 15 miesięcy będę miał znowu spokój.

 

Odnoszę wrażenie, że jak się z konsultantami rozmawia rzeczowo i konkrentnie to wcale nie muszą takie rozmowy trwać po pół godziny każda. Ja w sumie z tymi 4 rozmowami zamknąłem się w 20 minutach. Jak widać im też zależy na szybkim "odhaczeniu" jak największej liczby klientów, a moja sugestia zatem jest taka, żeby zaczekać na ruch ze strony Cyfry, a nie dzwonić do nich samemu.

 

pozdrawiam i życzę sukcesów w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było 13 grudnia Właśnie po rozmowie z konsultantką ona z przełożonym i c+ optimum po rabacie z mr za 69 zł plus sagemhd 0 zł najem tylko mr musiałbym zostać przy doładowywanej karcie więc podziękowałem.

 

wczoraj napisałem do nich maila z propozycją 57 zł c+optimum i 5 zł za mr sagem hd 0 zł

 

Dzisiaj postanowiłem sam zadzwonić konsultantka p.Karolina sprawdziwszy moją propozycje spytała się czy przedłużę umowę na takich warunkach ?, padło sakramentalne tak. Po sprawdzeniu czy są jeszcze dostępne kupony rabatowe konsultantka powiedziała DOBRZE!!! :jupi: Do rozmowy włączyła się jeszcze żona i doszło hbo za 19,90

 

podsumowując

 

c+optimum po rabacie 57 zł

mr z magicznym kuponem 5 zł

hbo 19,90 na 9 miesięcy

sagem hd 0zł dzierżawa

wymiana kart zbliżeniowych na dwie oddzielne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żadnej kaucji nie wpłacałem w cyfrze od dwóch lat oferta z tv tez mnie zaskoczyła z tymi kuponami rabatowymi ze niby sprawdzi czy jeszcze są dostępne wydaje mi się ze to jakaś ściema i tyle ze oni tacy dobrzy dla mnie fakt konsultantka bardzo uprzejma jak zwał tak zwał kogo to obchodzi liczy się efekt końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie też nie tłumaczyła co to za kupony a ja nie pytałem bo w sumie co mnie to interesowało .Napisałem tylko przebieg rozmowy, padło takie sformułowanie i tyle . Rozmowa była mila ,krótka i rzeczowa . Osiągnąłem to co chciałem zaskoczyło mnie tylko to że żadnych targów innych propozycji itp. W sumie wyglądało to tak MÓWISZ I MASZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 Listopada przedłużyłem ofertę na CANAL+OPTIMUM ZA 57zł , do tego mam dekoder hd 6201 darmowe użytkowanie , pytałem o multiroom to mogę wziasc dekoder na własnosc za 129 zł sagemcom i do tego usługę mr w promocyjnej cenie ,tak mam napisanie w pismie od cyfry , pytanie promocyjna cena to 15 czy 5 zł , najchetniej byłoby to 5 zl ? czy wogole da się to uzyskać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka!

Z informacji tu i ówdzie zasłyszanych mam nieodparte wrażenie, że najlepsze promocje są przed nami.

W okresie tuż przed i na przełomie świąteczno noworocznym będą najlepsze okazje, dla nowych i przedłużających abonentów. Co ciekawe taki stan może być utrzymany, przez wszystkie platformy nawet w pierwszym tygodniu Nowego Roku. A może zdarzyć się tak, że dominować będą jeszcze dłużej.

Ot "polityka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam następujący pakiet:

Canal+Optimum - 57PLN

opcja HD - 11PLN

MR - 15PLN

PACE PVR HD - 10PLN

HBO HD - 19,90PLN

razem kwota: 112,90.

Umowę mam do końca września 2012 roku, lecz warunki dekodera i HBO tylko do końca lipca 2012 roku. Wysłałem wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu. Zależy mi na tym samym co mam, ale żeby umowa trwała dłużej na korzystnych warunkach i może troche taniej. Obecnie jako nowy bez problemu dostanę Canal+HBOSuperpremium za 99PLN, do tego MR za 5PLN i dekoder PACE PVR HD za 10PLN, więc razem wychodzi 114 PLN (drożej o 1,10PLN), ale umowa na 19 miesięcy i dodatkowo dekoder SD za 1PLN. Dlatego moje pytanie brzmi, czy przy ewentualnym przedłużeniu umowy w związku ze zmianą regulaminu można dostać i czy ktoś dostał Canal+HBOSuperpremium za 99PLN, MR za 5 PLN i dekoder PACE PVR HD za 0PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic mi nie zaoferują? Bo jako nowy mam to za 114PLN i jeszcze dekoder SD do MR za 1PLN (można sprzedać za 100PLN). Teraz aktywacja jest za 0PLN i jeszcze jako nowy abonent miesiąc w którym wezmę mam za darmo. Czyli przy takim pakiecie korzystnie jest wziąć jako nowy? Nic nie dadzą, aby utrzymać klienta? A może dodaliby te kupony rabatowe? To by było 2 miesiące gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...