Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wytarguj sam C+ Optimum za 57zł, Multiroom za 15zł i dekoder PVR za 0zł / 10zł. Gdy już podpiszesz umowę, wejdź do ICA i podłącz sobie opcję z zobowiązaniem - Multi za 40zł i kanały HD Optimum za 11zł. Policz ile zyskujesz :)

 

np. 57zł + 15zł + 10zł (za PVR) + 40zł + 11zł = 133zł za full pakiet z multiroom'em i dekoderem PVR.

 

jeżeli utargujesz dekoder PVR za 0zł a niektórym się udaje, to będzie takie naliczenie:

 

57zł + 15zł + 0zł + 40zł + 11zł = 123zł za full z mr i PVR.

 

Warto negocjować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama dostała w propozycji pakiem Optimum goły + mr za 5 zł + 9 kanałów hd i dekoder hd za złotówkę = 59 zł. Umowa na 15 miesięcy. Myślicie, że to dobra oferta? Wstępnie zgodziła się przez telefon, czy taką umowę można zerwać w ciągu 10 dni? Jakie pismo trzeba napisać? Pytam, bo gdyby się rodzice rozmyślili, to trzeba by to wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy, ale dzisiaj dzięki wiadomosciom z tego forum wywalczyłem CANAL+ Optimum za 57 zł na 15 cy.

 

Wypowiedzenie wysłane, a wcześniej miałem canal +Kompakt za 49,80 zł. Po dwóch rozmowach nie chcieli mi dać tego abonamentu poniżej 54 zł.

Dzisiaj zadzwoniłem i powołałem się na informacje o promocji dla nowych ze stron Cytry + http://www.canalpluscyfrowy.pl/aktua...13237726272488.

 

Przedstawiłem wyliczenie że nowy klient za Canal+ kompakt płaci 62 zł x 12 m-cy = 744 zł (trzy m-ce gratis), a ja jako stary klient mam płacić za to samo 54 zł x 15 = 810 zł. Konsultantka była zaskoczona tymi wyliczeniami i sprawdzała je przez 10 minut i dalej nie chciała mi dać tego abonamentu poniżej 54 zł, ale po konsultacji z kierownikiem zaproponowała mi Canal+ Optimum za 57 zł na 15 m-cy, z czego skorzystałem.

 

Teraz macie dziewczyny i chłopaki argument na Optimum z canal + za 57 zł nie do zbicia przez konsultantów, powołajcie sięna tą promocje i dzwońcie puki czegoś nowego nie wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na mały OT, choć nie do końca.
@jch-root

Z całym szacunkiem dla Twoich spostrzeżeń odnośnie polityki marketingowej Cyfry+, bo masz do tego niekwestionowane prawo, lecz Twoje utyskiwania w tej kwestii nic konstruktywnego nie wnoszą w tym wątku. Moja koleżeńska rada: skoro wybrałeś jedyną słuszną platformę to cieszymy się Twoim szczęściem, lecz daruj sobie takie nic nie wnoszące w tym temacie komentarze.

 

Marcin_M przeczytaj uważnie co napisał jch-root. Było to odniesienie się do poprzedniego postu. Poza tym dlaczego wyciągasz tak daleko idące wnioski odnośnie wyboru platformy przez jch-root? Przecież nie napisał co wybrał, jaki pakiet? Zresztą określenie "WTF" idealnie wpasowuje się w strategię dotyczącą przedłużania umów - zresztą widać to po ilości postów w tym wątku. Więc tutaj moja koleżeńska rada: czytaj uważnie i nie stosuj zaczepek.

 

Nie chciałem nikogo urazić, ale irytujące jest to, że gdy zagląda się raz dziennie (każdego wieczora) do tego wątku to widzi się za każdym razem 3-4 nowe strony z wpisami, a po zapoznaniu się z nimi wychodzi na to, że prezentowane tu treści w większości nic konstruktywnego nie wnoszą do sprawy związanej z promocjami dla obecnych abonentów (przecież są takie wątki jak np. Narzekamy na Cyfrę, gdzie tego rodzaju własne spostrzeżenia i żale można byłoby do woli formułować). I naprawdę nie są to zaczepki z mojej strony. Poza tym kolega @jch-root nie robił tajemnicy z tego, że się decyduje na inną platformę, gdyż pisał o tym w innym dziale forum, choć po dzisiejszej lekturze nowych wpisów w tym wątku widzę, że od wczoraj się coś jednak zmieniło w tej kwestii...

 

Marcinie_M - nie pomyślałeś, że takie wypowiedzi mogą rzucić cień nadziei, na to że operator (całkiem niezłej platformy satelitarnej) "otworzy oczy" i uczyni ją niemal bezkonkurencyjną :smile:

 

A mnie się jednak wydaje, że to nic nie da. A twierdzę to na podstawie zeszłorocznych doświadczeń, gdy abonenci przyzwyczajeni do super promocji światecznych z roku 2008 i 2009 wylewali w tym wątku swoje żale właśnie w związku z promocją z hasłem "otwórz oczy", a Cyfra i tak oferowała promocje na takich warunkach na jakich chciała.

 

ponizej 19 nie zejdziesz - nie ma opcji

Kolego, ale ja uważam, że byłoby nieprzyzwoite gdybym oczekiwał, że za pakiet Start z dekoderem PVR będę płacił mniej niż 19 zł, bo taką ofertę uważam za bardzo atrakcyjną. Na razie czekam do końca miesiąca bo być może uda się ten pakiet połączyć z jakąś opcją: Canal+ lub HBO i gdybym się zmieścił z tym w cenie 35 zł to na pewno bym skorzystał. Jeśli nie to biorę w ciemno Start z PVR-em za 19 zł.

 

Moja mama dostała w propozycji pakiem Optimum goły + mr za 5 zł + 9 kanałów hd i dekoder hd za złotówkę = 59 zł. Umowa na 15 miesięcy. Myślicie, że to dobra oferta? Wstępnie zgodziła się przez telefon, czy taką umowę można zerwać w ciągu 10 dni? Jakie pismo trzeba napisać? Pytam, bo gdyby się rodzice rozmyślili, to trzeba by to wysłać.

 

Nie za bardzo rozumiem co to znaczy, że się wstępnie zgodziła. Albo zaakceptowała warunki, które jej odczytał konsultant i przedłużyła umowę na 15 miesięcy, albo nie. Jeśli miała miejsce ta pierwsza sytuacja to pismo będzie można napisać, ale wówczas gdy będzie się zbliżał ku końcowi ten 15 miesięczny okres minimalny umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...