Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się zapytać jeszcze o jedną rzecz .

Zamówiłem Pace 500 GB za 10 zł przy przedłużeniu umowy i mam iść oczywiście po niego do dystrybutora.

Chciałem się dowiedzieć czy ten dekoder w systemie będzie normalnie za 15 zł wpisany i będą wpisywać później jakiś kupon jak mówił konsultant czy normalnie za 10zł będzie dostępny w systemie ?? Nie chce mieć później niespodzianki.

 

Jestem po pierwszej rozmowie utrzymaniowej z powodu rezygnacji na zmianę regulaminu. Chcę pakiet c+kompakt. Propozycja to 62zł + 15 za pace pvr. Odmówiłem, czekam dalej

Wyślij e-mail z proponowanymi warunkami,jak dasz im rozsądną propozycję to zadzwonią na 100% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy ten dekoder w systemie będzie normalnie za 15 zł wpisany i będą wpisywać później jakiś kupon jak mówił konsultant czy normalnie za 10zł będzie dostępny w systemie ?? Nie chce mieć później niespodzianki.

Ja miałem tak, że konsultantka powiedziała, że jak pójdę i wezmę ten dekoder to ona następnego dnia sprawdzi w systemie czy faktycznie wziąłem, nałoży na niego rabat i mi jeszcze po wszystkim zadzwoniła, żeby potwierdzić że to zrobiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Prestiż za który płace 181 zł Umowa ważna do końca kwietnia.Czy moge jeszcze wypowiedzieć umowe ze względu na zmiane regulaminu?Chciałbym podpisać nową umowe ale oczywiście na lepszych warunkach.czy jest możliwe wysłanie wypowiedzenia emailem a jeśli tak to na jaki adres.Z góry dziękuje za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie ze względu na aneks wysłane. tak umowę miałbym do końca lutego lub marca. mam presiżowy hd z mr i dekoderem pace za 152,80zł., dzisiaj pierwszy telefon. Interesował mnie superpremium z darmowym dekoderem i mr nawet za te 15zł., ale oczywiście nie ma propozycji na dekoder za 0zł. więc poczekam jeszcze. skoro nowi to samo mogą mieć za 114zł. to po co mam przepłacać teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziś pierwszy telefon od cyfry i zaproponowali mi:

 

-superpremium 99zł

-multiroom 15zł

-pace pvr 10zł

 

patrze teraz na stronie to multiroom jest za 5zl i jak czytam to niektórzy mają dekoder za 0 zł jest szansa że jutro jak zadzwonią i im powiem że na stronce widnieje ze multiroom 5zł to zejdą do tej ceny bo o dekoder taniej pewnie nie ma nawet co sie pytać co o tym sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marx a nowa umowa od kiedy u Ciebie ma obowiązywac? Ciekawi mnie to bo masz jeszcze starą wazna do konca roku wiec nie robią problemu że obie będa na Ciebie i się pokryją w grudniu?

 

z tego co zrozumialem to od stycznia, bo mowil ze w grudniu jeszcze normalny rachunek bym zaplacil, a od stycznia juz to co wynegocjowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonk1974,znając cyfre to ci odpiszą że niestety ale wypowiedzenia przyjmowali do końca grudnia,chyba że masz datę na liście poleconym bo tylko tak można wypowiedzieć umowę,emailem niestety nie można,a co tak puzno chcesz wysłać,zaspałeś?

 

Aneks był wysłany przez Cyfrę listem zwykłym nawet nie priorytetem ,więc nie ma możliwości tego w żaden sposób sprawdzić , co do Aneksu , nigdzie nie ma , ze tylko do końca grudnia , a jest wyraźnie napisane "W przypadku braku akceptacji Aneksu przysługuje prawo wypowiedzenia Umowy o Abonament w terminie 14 dni od daty jego otrzymania " . Do mnie dotarł 25 listopada ,abonent podpisując umowę zgadza się na warunki operatora , Cyfra wysyłając Aneksy musi się liczyć , ze jakiś odsetek skorzysta z prawa wypowiedzenia umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam obecnie pakiet PRESTIŻ HD + do końca tego roku plus dekoder PACE PVR HD 500 giga w 100 % na czas umowy w cenie za 150,90 zł brany 2 lata temu także z telewizorem LG 23 cale

kilka razy dzwoniłem i trafiałem na kobiety i nic nie mogłem z tymi osobami utargować ;( ,jak po wyżej koledzy się wypowiadali trzeba dzwonić i trafić na mężczyznę i powiem to jest prawda można się porozumieć i coś utargować .....nie wysyłałem rezygnacji z umowy obecnej

dziś zadzwoniłem na linie podtrzymania klienta i trafiłem na pana i podpisałem taka umowę z telewizorem LG HD 3D za 1 zł na kolejne 26 m-cy

pakiet PEŁNA OFERTA CYFRY+ za 150,90 zł ( on obecnie kosztuje 168,90zł)

dekoder PACE PVR HD 500 giga w 100 % upustu na czas umowy (20 zł upustu )

będę brał dodatkowo kartę MULTIROOM karta nie zależna za 15 zł nie ma upustu w tej kwestii jest upust jedynie dla nowych klientów za 5 zł i dekoder SAGEMCOM DSI87 HD za 149 zł

POD SUMUJĄC będę płacił 165,90 zł dla mnie i tak to się opłaca bo bym musiał zapłacić co miesiąc 183,90 zł za PEŁNA OFERTA CYFRY+ z MULTIROOM oszczędzam 18 zł niby może to nic ale dla mnie to i tak dobra oferta ;)

więc warto dzwonić i się dopytywać i rozmawiać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czas do końca grudnia 2011. Standardowo umowa do końca stycznia 2012 , ale poszło wypowiedzenie po zmianie regulaminu. Wezmę ich propozycje tj. Superpremium za 99 zł plus 10 za PVR ( mam Philipsa ale powiem żeby wymienili na Pace) . Teraz mam prestiż hd+ za 119,90 zł

Próbuje trm dekoder za 0 zł ale są nieugięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa podpisana 2 listopada - czy dotyczy mnie juz nowy regulamin czy jeszcze stary ?

Czy z umowa dostaliscie w punkcie regulamin z wymienionymi kanalami jakie wchodza do pakietu.

Pytam poniewaz ja takiego wykazu nie otrzymalem i nawet nie wiem jakie kanaly mam gwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się ,tylko wiem z autopsji że cyfra tak robi i ci napisze że za działanie poczty nie odpowiada,tak mi zrobili a było to chyba w maju lub czerwcu jak podnieśli cene pakietów też czekałem 14 dni a oni na moją rezygnacje odpisali mi w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...