Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje. A czy nie lepiej najpierw np. ponegocjować z nimi przejście na wyższy pakiet, czy od razu lepsze zyski daje wypowiedzenie?

 

Jak takie wypowiedzenie napisać? Jakiś przykład? I jak przyjmą moje wypowiedzenie to oni mi wyślą jakąś propozycje, czy ja mam do nich pierwszy napisać z propozycją?

 

To moje ostatnie pytania i decyduje co zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy można wynegocjować:

superpremium za 99zł + multiroom 15zł + dekoder PVR za 0zł...

...

 

Można, przed Twoim postem to właśnie napisałem... Do superpremium (99zł) + PVR (0zł) mogę w każdej chwili wziąć MR za 15zł. Do końca listopada jeszcze mam MR za 0 zł, potem go oddaję, bo za 0 zł nie chcieli przedłużyć. Wezmę może później jak będę potrzebował, ale już 2 niezależne karty zamiast tych dziwnych modułów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwik, a propos oddania MR i wziecia na nowo, orientujesz sie czy jest jakis okres wypowiedzenia? czy tez moge jednego dnia oddac dodatkowa karte, zglosiwszy rezygnacje z MR i kolejnego zadeklarowac na nowo? pytam bo przedluzajac umowe z MR nie moge zakupic Sagemcoma na wlasnosc do niego, ale okazalo sie ze gdybym wzial MR moge za 129 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób , które 2 lata temu skorzystały z oferty z tv za 1 zł, czy komuś z Was udało się wytargować coś więcej niż promocje ze strony cyfry ? Rozmawiałem z kilkoma konsultantami w zeszłym tygodniu i mam wrażenie, że oni nawet chcieliby mi coś opuścić z ceny ale nie mają takiej możliwości w systemie ?

U znajomego Canal+ HBO Superpremium + MR + najem dekodera HD za 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej najpierw np. ponegocjować z nimi przejście na wyższy pakiet, czy od razu lepsze zyski daje wypowiedzenie?

 

Jak takie wypowiedzenie napisać? Jakiś przykład? I jak przyjmą moje wypowiedzenie to oni mi wyślą jakąś propozycje, czy ja mam do nich pierwszy napisać z propozycją?

 

To moje ostatnie pytania i decyduje co zrobić :P

 

hm? eksperci? :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

U znajomego Canal+ HBO Superpremium + MR + najem dekodera HD za 99 zł.

 

@torre24

Hej. Twój znajomy płaci za 4 opcje tylko 99 zł.?? MR i Dekoder HD ma za darmo??

 

Bo jakoś mi sie to nie trzyma ku... ;)

 

Jak wywalczył taką ofertę?? Bo właśnie o takiej mi sie marzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej najpierw np. ponegocjować z nimi przejście na wyższy pakiet, czy od razu lepsze zyski daje wypowiedzenie?

 

Jak takie wypowiedzenie napisać? Jakiś przykład? Co ma byc w nim zawarte? Jakie dane? I jak przyjmą moje wypowiedzenie to oni mi wyślą jakąś propozycje, czy ja mam do nich pierwszy napisać z propozycją?

 

To moje ostatnie pytania i decyduje co zrobić :P

 

Help mi, bo jc. jutro wyślę priorytetem do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to się tylko umiera, - a teraz na poważnie : zalezy od wielu okoliczności, płatnosci, jak długo jesteś abonentem, jaki miałeś pakiet, jak duzo maja wypowiedzeń itp.

Zawsze w ostatnim tygodniu możesz zadzwonic, wysłac e-maila.

Pozdrawiam.

 

To jest możliwość, że zostane bez telewizji i będę zmuszony na nowo podpisać umowę?

 

Właśnie chodzi o to, że abonentem jestem od lutego br, pakiet C+ Start płatności regularnie ( choć nie, raz zapłacone z opóźnieniem ) Co w tym wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tego wynika, że nie jesteś "dochodowym" abonentem dla Cyfry a pewnie chciałbyś płacić jeszcze mniej - któż by nie chciał :smile: Trudno wróżyć czy będą chcieli powalczyć o Ciebie. Wyślij wypowiedzenie, poczekaj z tydzień i sam napisz co chciałbyś dostać i zobaczysz. Wszystko na spokojnie bez pochopnych decyzji. Wypowiedzenie zawsze możesz wycofać nawet ostatniego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM;

Obecnie mam pakiet C+ Optimum, HBO i 9xHD za 95 zł; nie mam jednak dekodera z Cyfry bo nigdy takowego nie potrzebowałem; niestety mój dekoder Fergusona ostatnio ciągle siada, a że nie mam akurat środków by znowu inwestować kilka setek w sprzęt to zastanawiam się, czy gdybym złożył wypowiedzenie i wziął /oczywiście po jakichś tam negocjacjach/ pakiet Superpremium za 99 zł, to czy jest szansa by dostać dekoder PVR za darmo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...