Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie w superpremium:P Tylko w opcji full :P (gdzies to jest wliczone)
Jeśli czegoś nie wiecie to nie piszcie z pewnikiem..

 

Są oferty z darmowym PVR do umów, nawet dla tych, którzy PVR jeszcze nie mieli. Ale dotyczy to tylko osób z TV i to niektórych. Przy konsoli też można trafić bezpłatny PVR nawet przy Superpremium. Ale są to pojedyncze oferty i trzeba mieć naprawdę farta, żeby akurat mieć do kontraktu dopisaną taką możliwość. Tak jak napisał wonsik ofert jest ponad 40. Pozdrowienia dla działu marketingu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: Bede przedluzał umowe telewizyjna w listopadzie, wybiore wersje z konsola. Umowa jest na zone. Ja mam dwie umowy w N-ce, ktora wlasnie zostala kupiona przez Canal +. Rozumiem, ze jedna z takich umow przy ujednoliceniu oferty bedzie mozna bezproblemowo zerwac? Wiem, ze nic nie wiadomo, pytanie teroretyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: Bede przedluzał umowe telewizyjna w listopadzie, wybiore wersje z konsola. Umowa jest na zone. Ja mam dwie umowy w N-ce, ktora wlasnie zostala kupiona przez Canal +. Rozumiem, ze jedna z takich umow przy ujednoliceniu oferty bedzie mozna bezproblemowo zerwac? Wiem, ze nic nie wiadomo, pytanie teroretyczne :)
Do ujednolicenia oferty zapewne długa droga. 4 listopada Nka wyłącza TVN+1 więc na tej podstawie możesz się pozbyć umów z N.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN24 podali że zarząd TVN i ITI Holding SA podjęły decyzję o rozmowach strategicznych o "współpracy na wyłączność" z grupą Canal+.

:)

 

Współpraca ... a ja myślałem, że Cyfra, a dokładnie Vivendi kupi tę platformę ... ciekawe o co tutaj chodzi? Może chcą zagrać na nosie Time Warner-owi i podnieść stawkę ?? W biznesie mnie już nic nie zdziwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN24 podali że zarząd TVN i ITI Holding SA podjęły decyzję o rozmowach strategicznych o "współpracy na wyłączność" z grupą Canal+.

:)

 

Współpraca ... a ja myślałem, że Cyfra, a dokładnie Vivendi kupi tę platformę ... ciekawe o co tutaj chodzi? Może chcą zagrać na nosie Time Warner-owi i podnieść stawkę ?? W biznesie mnie już nic nie zdziwi :)

 

Takie są procedury - wpierw jest kilka ofert, poźniej wybiera się jedną najkorzystniejszą i z tą firmą prowadzi sie "rozmowy na wyłączność" o szczegółach. Później następuje prawne przejęcie udzialów.

A "strategiczna wspolpraca" nie może w tym przypadku oznaczać nic innego jak zakup TVN prze Vivendi. No bo skoro TVN był na sprzedaż to nie może tu byc mowy o zasadach partnerskich tylko o zwykłym przejęciu. Tylko tak ładnie nazwali to dla prasy, aby "autorytet" TVN nie po[beep]adł jako firmy ktora się sprzedała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączenie opcjo HD akurat nie jest problemem. Kosztuje tyle samo co ze zobowiązaniem na 15m :)

Sam przedłużyłem umowę a kanały HD włączyłem osobno i zawsze pierwszy miesiąc gratis...

W błędzie chłopie jesteś. Mam umowe podpisaną w lutym 2010 na pakiet optimum. Myślisz że mogę sobie wykupić pakiet HD? Mogę to co mam zamienić na prestiż za ok 150 zeta. Innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty jesteś w błedzie. Masz starą umowe i opcji Hd za 11 zł już do niej nie dokupisz. Ale tamtego kolegi to nie dotyczy. On może wziąc TERAZ C+Optimum za 57 i za 2 dni dokupic HD Optimum za 11 bez zobowiązania, dlatego bardziej korzystnie.

freeabik23, odpowiedziałem koledze, czy to źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedluzylem wlasnie umowe canal +optimum za 57 plus optimum hd za 11 zl na 15 miesiecy wiec dostalem to czego chcialem :)

 

A ja dziś na takich samych warunkach , tylko bez HD.

HD nie chciałem.

@#$%^%#, a ja "pracuję" nad przedłużeniem umowy w tej opcji (umowa z TV do końca listopada) ale się na razie nie da :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca mojej umowy zostały 4 dni i dziś otrzymałem sms od Cyfry" Drogi Abonencie, za 4 dni stracisz możliwosć odbioru kanałów Cyfry+. Zadzwoń i przedłuż umowę, a otrzymasz ofertę specjalną tel. (22) 22 00 191"

Do tej pory zaproponowali mi bardzo dobrą (wg mnie) cenę 47 zł/ miesięcznie za Canal+ kopmakt, ale niestety nie chcą zrezygnować z opłaty za Multiroom, z którego teraz korzystam za darmo. Myślę że nic lepszego nie zaproponują więc podaruję sobie dzwonienie po "specjalną ofertę" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...