Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@torre24

A znajomy wypowiadał umowę, czy bez wypowiedzenia?

Umowa nie została wypowiedziana (choć w mailu napisałem, że dziś wypowiedzenie zostało wysłane), obowiązywała do końca lipca. Ok. 17.00 dzwonił konsultant i formalności zostały dopełnione.

Witam

Dzwonił do mnie konsultant i zaproponował C+Kompakt za 56 zł aktualnie mam C+Start i płace 36 zł a do końca umowy jeszcze kilka ładnych miesięcy i tu moje pytanie opłaca się to brać czy można coś lepszego dostać w tej cenie ?? No i jeszcze jedno jak wygląda sprawa z MR w jakiej cenie mogę go dostać do pakietu C+Start i C+Kompakt ewentualnie C+Optimum :D

Ja właśnie napisałem maila do C+ czy mnie zezwolą na zmianę na C+ Kompakt za 56 zł (teraz mam C+ Start za 43 zł). Co do MR możesz w nowych pakietach dobrać go do każdego z nich - jeśli Twój staż nie przekroczył roku to za 35 zł, jeśli przekroczył 15 zł.

 

UPDATE: Przyszla odpowiedź, oczywiście odmowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy Canal+ Strat można dostać taniej niż 41 zł? Za Canal+Kompakt widziałem bodajże najniższą cenę 43 zł (jest jeszcze osiągalna?), więc ewentualnie wziąłbym ten wyższy pakiet. Z PVR-em PAca definitywnie się pożegnam, mam go dosyć, wezmę raczej Sagema.

Prostując kilka spraw z postów z ostatnich kilku stron.

Nie ma i nie było ofert za 41pln za Canal+Start i 56pln za Canal+Kompakt i 73pln za Canal+Optimum. Takie ceny pojawiły się w tym wątku i są one wyssane z palca.

 

Nadal nie zmieniła się zasada, że na oferty 37/47/57 (15mc) mogą liczyć tylko osoby z umowami z darmowym C+, czyli Ci, którzy płacili do tej pory 29/42pln. Wszyscy inni max co można osiągnąć to 40/54/64 (15mc). Jeśli ktoś inny dostał te lepsze warunki mając do tej pory inne warunki, to niech zaliczy się do szczęściarzy, którzy trafili na konsultanta kamikadze. Oczywiście warunki przyznawania ofert mogą się zmieniać dynamicznie jak to w C+ bywa..

 

Co do dekodera SagemCom, to są one tylko dostępne w zakupie na własność. Cena 129pln. PVRy do wszystkich wspomnianych umów 15pln. Multiroom również 15pln.

 

Prawdopodobnie do końca sierpnia nic się nie zmieni, ale tego to na 100% nie wie pewno nawet sama pani Prezes.

 

Z ciekawostek to niebawem ma się pojawić nowa promocja na HBO poniżej 20pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod powyższym postem. Czyli pod tym (o czym pewnie jakieś 50 stron temu pisałem bo się zrobił spory śmietnik), że na oferty najlepsze 37/47/57 mogą liczyć osoby z ofertami c+kompakt za 29 i c+optimum 42 sprzed 1,5 roku. Przyznanie tej oferty innym abonentom wiąże się dla konsultanta ucięciem części premii, chyba że po prostu raport tego nie wyłapie jakimś cudem. Także gratulacje, mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam pakiet OPTIMUN w cenie 39,90 + pakiet Canal+ 10,00 5*HD 0zł i wynajem terminala PACE 500g 10zł co daje razem 59,90 miesięcznie. Umowa kończy mi się w lipcu.Pierwszy tele. z cyfry to pakiet bez zmian w cenie 120zł to ich wyśmiałem i wysłałem rezygnację. Po paru tele.zeszli do 82zł.Ale to i tak za dużo.Doradzcie co można wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jaką można uzyskać (poza jednostkowymi przypadkami 43/13mies.) - było o tym mówione dziesiątki razy.

 

Broda9

W Twoim przypadku:

Canal+Optimum 64zł/15m.

Pace PVR 15ł/mies.

HD Optimum - 11zł (opcjonalnie)

 

Nie wiem jakim cudem jakaś dziwna cena 82zł Ci się pojawiła, ale to i tak jedna z lepszych, jakie dostają abo na przedłużenie. Więc nie narzekaj, czas się obudzić - takich promocji jakie 1,5 roku temu były, nie ma i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Broda9 82 to dobra oferta, więcej nie utargujesz, wynika, że dają Ci C+Optimum za 56zł (najniższa z możliwych i rzadko spotykana).

@Robertson raczej więcej nie utargujesz wspomniane 43zł to rzadkość, więc weź to, co oferują.

@deadprince, w jego przepadku spokojnie może utargować 57zł za C+Optimum, wtedy wyjdzie 83zł. Cena 82 wyszła, bo zaoferowano mu C+Optimum za 56. Więc nawet targować się nie musi... tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT, z góry przepraszam :wink:

Jak oceniacie obecne ceny, czy jest sens przedłużać (a raczej zrywać i negocjować, TVN Wawa) umowę w tym momencie, czy lepiej poczekać do świąt (koniec umowy 24 msc)? Umowę mam świąteczną '09 z TV za 1zł - płacę teraz 108 zł ale wiem, że spłacam TV (- nic za darmo). Odejmując wartość TV (w dniu zakupu :lol: / 24) wychodzi około 50 zł za sam abo komfortowy ze wszystkimi bajerami (canal, muli, hbo, hd..) ale części bajerów do szczęścia mi nie potrzeba. Obecna oferta Optimum z C+ byłaby dla mnie rozsądną.

Czy ktoś odważy się postawić tezę co czeka nas tej zimy? :curious: tzn. czy opłaca się czekać na cud i turlać się po 110zł do grudnia, czy lepiej bezpiecznie przyoszczędzić już teraz i zejść z opłatą do 64zł na kolejne 15 miesięcy (które też zakończę za rok w okolicach grudnia)?

 

PS. Tak, wiem, że to zgadywanie co będzie w przyszłości, ale czy Cyfra po takich cenach w pierwszym półroczu dowali coś mocnego na gwiazdkę? Dużo mordek do przedłużenia na święta będzie, czy to dobrze czy to źle? :| W teorii reamówka ma być magnesem, a ta jest chyba OK (np. liga na wyłączność)? Cena to tylko bajer dla skner - pozdrawiam sam siebie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orbitolog

1. Zapłacisz karę, jeśli telewizor jest najmowany na czas umowy, a dopiero po niej przechodzi na Twoją własność (chyba 800zl jesli pamiętam).

2. Na święta była gorsza propozycja niż teraz dostają abo na przedłużenie, więc takich rabatów już pewnie nie będzie jak 2 lata czy 3 temu.

3. O ile się nie mylę, na rezygnację ze względu na usunięcie TVN Warszawa jest już za późno, a poza tym jedyną drogą negocjacji ewentualnej oferty pozostaje e-mail z Działem Relacji z Abonentami, bo w Dziale Utrzymania Abonenta wszelkie oferty będą zablokowane ze względu na okres powyżej 3 miesięcy do końca starej umowy (grudzień 2011).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drodzy Koledzy!

Sprawa moja wyglada nastepujaco, mianowicie wczoraj dostalem aneks do umowy ktora podpisalem w zeszlym tygodniu. Na aneksie jest Optimum za 57, kanaly HD za 11 i to sie bardzo ladnie zgadza. Oprocz tego jest pismo o promocyjnym zakupie dekodera za 129 i to takze sie zgadza. Jest jeszcze multiroom za 15zl, ale ja ustalilem przez telefon z konsultantem ze multiroom ja oddam jeszcze w lipcu i w sierpniu wezme nowy multiroom ten w ktorym nie trzeba od tv do tv przechodzic i doladowywac co 6 godzin. I stad moje pytanie czy on ma byc na aneksie skoro ja stara umowa konczy mi sie z koncem lipca i ja chce zdac ten multiroom jeszcze podczas starej umowy? I po tygodniu pojsc i wziac nowy multiroom za 15zl?

 

I kwestia jeszcze wynajmu dekodera HD PVR. Otoz po zdaniu obecnego dekodera dokonca lipca i zakupu dekodera HD, mam udac sie na poczatku sierpnia do punku i u nich samemu wynajac nowy dekoder PVR 500g i podpisac mam umowe na wynajm normalnie 20zl, a konsultant przez tel obiecal mi ze bedzie to naliczana oplata 15zl bo on tak zanzaczy w systemie.

 

I pytanie do Was czy oba tematy dotyczalce przedluzenia umowy - czyli ten multiroom i ten dekoder sa sytuacja normalna i taka jest procedura?

 

Pytam Was poniewaz nie chcialbym popelnic jakis bledow..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie do Was czy oba tematy dotyczalce przedluzenia umowy - czyli ten multiroom i ten dekoder sa sytuacja normalna i taka jest procedura?
W obu przypadkach jest to obejście procedur..

Cyfra nie umożliwia wymiany modułów na karty, ani wymiany pvr 250 na 500. Więc w razie jakichś problemów na reklamację nie masz co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To raczej nie tak, jako że kupując od C+ jakikolwiek sprzęt elektroniczny, C+ jest zobowiązana do zagwarantowania 24 miesięcznego bezawaryjnego funkcjonowania zbytych urządzeń, zresztą zgodnie z ustawą, tak więc można absolutnie domagać się od nich spełniania tych standardów, a przynajmniej zwrotu gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Proszę o pomoc i poradę forumowiczów :)

Obecnie posiadam pakiet OPTIMUN w cenie 39,90 + pakiet Canal+ 10,00.Razem 49.90.Umowa kończy mi się na koniec lipca.Pierwsze telefony z cyfry to pakiet bez zmian w cenie 120zł (początek czerwca-podziękowałam).Po paru telefonach zeszli do 82zł i w najlepszej opcji do 78zł.Jak myślicie czy jest szansa,żeby zeszli na 57zł?Jeśli tak,to doradzcie jakich argumentów użyć przy negocjacjach?Dodam,że jestem ich abonentem nieprzerwanie od 6lat.Proszę również o wypowiedzi o co można ewentualnie walczyć ;) ?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu umowy chcę zrezygnować z Pace PVR. Jak to zrobić żeby nie naliczono mi opłaty za kolejny miesiąc? Zwrócić go ostatniego dnia miesiąca? Mogę go oddać do dowolnego punktu Cyfry czy tylko do APS-u?

Dekoder zwracasz przed końcem danego miesiąca do punktu CYFRY+, oznaczonego na stronie internetowej operatora dopiskiem "wymiana sprzętu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Proszę o pomoc i poradę forumowiczów :)

Obecnie posiadam pakiet OPTIMUN w cenie 39,90 + pakiet Canal+ 10,00.Razem 49.90.Umowa kończy mi się na koniec lipca.Pierwsze telefony z cyfry to pakiet bez zmian w cenie 120zł (początek czerwca-podziękowałam).Po paru telefonach zeszli do 82zł i w najlepszej opcji do 78zł.Jak myślicie czy jest szansa,żeby zeszli na 57zł?Jeśli tak,to doradzcie jakich argumentów użyć przy negocjacjach?Dodam,że jestem ich abonentem nieprzerwanie od 6lat.Proszę również o wypowiedzi o co można ewentualnie walczyć ;) ?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Można C+optimum za 57,mój znajomy pod koniec czerwca przedłużył na 15 mies. C+optimum za 57+MR za 15zł,także powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...