Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po kilku emailach udało mi się wytargować mailowo C+Optimum za 57 zł,HD-11 zł i dzierżawa 10 zł.Więc chciałem dzwoniąc na podany numer dogadać sprawę przedłużenia.Niestety dostałem odpowiedż telefonicznie że dla mnie nie ma żadnej oferty przygotowanej ze względu wypowiedzenia TVN Warszawa.Podziękował konsultant i czas na zmiany.Cyfrę omijam szerokim łukiem.

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał umowę z tv a wypowiedział ją ze względu TWN Warszawa i dostał przedłużenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po kilku emailach udało mi się wytargować mailowo C+Optimum za 57 zł,HD-11 zł i dzierżawa 10 zł.Więc chciałem dzwoniąc na podany numer dogadać sprawę przedłużenia.Niestety dostałem odpowiedż telefonicznie że dla mnie nie ma żadnej oferty przygotowanej ze względu wypowiedzenia TVN Warszawa.Podziękował konsultant i czas na zmiany.Cyfrę omijam szerokim łukiem.

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał umowę z tv a wypowiedział ją ze względu TWN Warszawa i dostał przedłużenie?

 

 

Ja dostałem takie warunki jak Ty ale ponad 3 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu udało się coś wynegocjować, oczywiście wypowiedzenie wcześniej wysłane i zatwierdzone. Mój stary abonament wynosił średnio 64 zł za optimum + w pakiecie C+ i HBO. Oferta która przyjąłem dzisiaj to :

 

C+ optimum 57 zł + paczka HD 11 zł + Sagemcom 129 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Niestety dostałem odpowiedż telefonicznie że dla mnie nie ma żadnej oferty przygotowanej ze względu wypowiedzenia TVN Warszawa.Podziękował konsultant i czas na zmiany.Cyfrę omijam szerokim łukiem.

A Ty się dziwisz? Cyfra omija szerokim łukiem osoby, które mówią, że wypowiadają umowę ze względu na likwidację TVN Warszawa. Skoro tak przedstawiłeś sprawę to tak Cię potraktowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę do mnie dzwonili z C+. Obecnie mam kompakt z Canal+ za 34 zł (29 zł + 5 za Canal+ Hd - umowa z grudnia 2009 do końca czerwca br.; wypowiedzenie wysłane jeszcze w kwietniu). Powiedziałem, że przedłużę pakiet Canal+ Kompakt tylko za 43 zł. Na to Pani do mnie mówi, że takiej oferty nie ma. A ja na to, że czytam fora internetowe i jest taka oferta. To Pani jeszcze mówi jeszcze raz, że nie ma takiej oferty i że na forach to sobie może pisać co chce i prosi o zdanie karty w ciągu 30 dni od zakończenia umowy. I tyle, podziękowałem i do widzenia.

Kilka dni wcześniej korespondowałem z Cyfrę e-mailowo i także uparłem się na 43 zł ale nie chcieli zejść do tej kwoty. Skończyło się na propozycji 47 zł, zaczynali od 54 zł (zresztą dzisiaj też Pani zaczęła od 54 zł).

Wczoraj wreszcie przedłużyłem umowę na takich warunkach na jakich chciałem. Dzwoni konsultant i pyta czy jestem zainteresowany przedłużeniem umowy itd. .... Ja na to, że interesuje mnie przedłużenie pakietu Canal+ Kompakt tylko za 43 zł. On się pyta skąd wiem o takiej ofercie, a ja na to że po prostu wiem. Magiczna konsultacja z przełożonym i jest zgoda. Tak więc Canal+ Kompakt za 43 zł na 13 m-cy, z możliwości przejścia na Canal+ Optimum za 56 zł, możliwość zakupu tunera SD za 49 zł (tuner HD ma własny). Jestem zadowolony. Jeśli wam zależy na niskiej cenie to bądźcie twardzi, negocjujcie do końca i powodzenia. Śledziłem ten temat od kwietnia i dzięki temu to uzyskałem, wielkie dzięki dla wszystkich, którzy piszą o swoich negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Niestety dostałem odpowiedż telefonicznie że dla mnie nie ma żadnej oferty przygotowanej ze względu wypowiedzenia TVN Warszawa.Podziękował konsultant i czas na zmiany.Cyfrę omijam szerokim łukiem.

A Ty się dziwisz? Cyfra omija szerokim łukiem osoby, które mówią, że wypowiadają umowę ze względu na likwidację TVN Warszawa. Skoro tak przedstawiłeś sprawę to tak Cię potraktowali.

Tu bym sie z Tobą nie zgodził,tą formulke maja standartową,ja miałem taką samą sytułacje ale po dwoch e-mailach otrzymalem C+Optimum 57pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak postąpić, by przy nowej umowie dostać normalną kartę (bez konieczności ładowania) do drugiego dekodera?

 

Takie samo pytanie zadałem wcześniej musisz zrezygnować z multiroomu, oddać go do punktu cyfry+ a po 3 dniach na nowo wziąść multiroom

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonili ostatni raz, było zaskoczenie, wyskoczył konsultant z ceną 78zł, ale że niby mam długi staż to dał 64zł, 57zł zapewne by i dał, ale jak pisałem nie interesuje mnie taka oferta, samego Optimum nie chciał zejść tylko 54zł i mur beton, podziękowałem za ponad 3 lata spędzone z C+. Poczekam do świąt, a może w święta nic nie wezmę, wszystko zależy od ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekkk61

sprawdź bo mnie gmail wrzucił na początku maile od nich do SPAM'u a potem odpisywali bardzo szybko.

 

Dziś dostałem taką propozycję:

C+ Kompakt 47 ( w sumie bym chyba się na to skusił bo różnica w stosunku do 43 które proponowałem i które ludzie na forum odtrzymywali) oraz dekoder Sagecom za 199 :crazy:

 

Moje pytanie do Was, za ile można wziąć taki dekoder bo cena chora. Jakiś czas temu pisali ludzie że za 29zł + 99 aktywacja. A teraz dodatkowo przy zakupie takie Sagecom na promocji jest za 0zł (pewnie plus aktywacja) więc liczyłem że max 100 zapłacę.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie jakieś 1,5 miesiąca temu i w tym czasie dostałem dwa listy, z pięć sms-ów i cztery telefony. Wszystko oczywiście w ramach tego żebym z nimi został. Osobiście nie odzywałem się do nich ani raz. Od czego zależy to do kogo dzwonią, a do kogo nie tego nie wiem. Ale na pewno jakiś swój "algorytm" mają ;) Przy okazji podam, że ich ostatnia oferta dla mnie to C+Komfortowy za 56 lub C+Podstawowy za 43. Dekoder za darmo. Do tej pory płacę 42 zł za C+Komfortowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...