Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I pytanie drugie na stronie zauważyłem promocje dla nowych abonentów, w której przy wzięciu MR można wziąć dwa dekodery HD, w tym jeden promocyjnie gratis, czy mógłbym liczyć na coś takiego (do tej pory korzystam z własnego dekodera).

 

Z tego co mi wiadomo, przy podpisywaniu umowy można wypożyczyć jeden dekoder HD SagemCom bezpłatnie, drugi pewnie będzie kosztował coś około 149 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z Optymalnego (za który w obecnej umowie jak wielu z Was płaciłem 42 zł) na Kompaktowy za 43 zł - z możliwością wzięcia Optymalnego za 56 zł. Umowa na 13 miesięcy, bez PVR-ów (styknie mi Ariva która planuję kupić) , MR i innych dodatków pokroju dodatkowych kanałów HD. Oferta bodajże po 4 tel. ze strony Cyfry - nie jest to może rewelacja (rewelacja była 2 lata temu i rok temu ;) ) ale przy dzisiejszych cenach powiem tak - ujdzie, i w sumie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie umowy ze względu na zmianę oferty programowej, wypowiedzenie już doszło. Kiedy spytałem czy jest może przygotowana oferta, żeby mnie zatrzymać, dowiedziałem się że takowej nie ma. Czyżby nie zależało im na utrzymaniu abonentów? Jak myślicie, zadzwonią jeszcze? Czy może posłać im maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przeczytałem więcej stron tego wątku niż Ty. Dlatego żadne złośliwości ani próby cwaniakowania z Twojej strony są tutaj niepotrzebne. Chodzi mi o to, że zawsze przy potwierdzeniu otrzymanego wypowiedzenia, które było wysyłane z różnych powodów, oferta była dostępna natychmiastowo a teraz cisza. Jak dla mnie to nowość z ich strony. Zobaczymy co wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drill ..... kto wypowiada umowe a później pisze czy mają nową oferte na zatrzymanie......??? Albo zadzwonią sami albo poprostu znikasz z platformy. Nie pisze sie do Cyfry czy mają takie oferty bo to jest w ich zakresie.Ty im dałes do zrozumienia ze wypowiedziałes umowe zeby dostac propozycje lepszej nowej oferty i dlatego zapewne Cie "oleją" lub nie dadzą lepszych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drill: To żadna nowość z ich strony tylko trafiłeś na konsultanta, któremu nic się nie chciało. Gratuluję przeczytania większej ilości stron niż ja - nie odczytaj tego jako złośliwość lub próbę cwaniakowania - odczytaj jako przyznanie Ci oczywistej racji. Napisz oczywiście jak się do Ciebie odezwą i co wymyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co udzielają się osoby, które nie mają zielonego pojęcia o ofertach dla tych, którzy wypowiedzieli ze względu na TVN Warszawa?

@wujektom

Co to za tekst, że trafił na konsultanta, ktoremu się nic nie chce? Dla Twojej wiadomości - dzwoniąc nic nie ugra, bo wszelkie oferty dla takich abonentów są zablokowane i nie ma możliwości przedłużenia umowy pod numerem desabo/churn, pod który dzwonicie. Jedyna opcja to może spróbować wysyłając e-maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przeczytałem więcej stron tego wątku niż Ty. Dlatego żadne złośliwości ani próby cwaniakowania z Twojej strony są tutaj niepotrzebne. Chodzi mi o to, że zawsze przy potwierdzeniu otrzymanego wypowiedzenia, które było wysyłane z różnych powodów, oferta była dostępna natychmiastowo a teraz cisza. Jak dla mnie to nowość z ich strony. Zobaczymy co wymyślą.

 

Było już jakiś czas temu na tych stronach kilka postów od ludzi którzy wypowiedzieli umowę i w zasadzie nikt już do nich nie dzwonił i nic nie proponował. Czasem po zakończeniu ktoś się odzywał w sprawie wznowienia. Fakt jakiś czas temu jeszcze zawsze działało wypowiedzenie plus kontakt z platformą w sprawie negocjacji - tym razem jednak bez wypowiedzenie można dostać najlepszą możliwą obecnie ofertę więc wysyłanie listu w oczekiwaniu na coś lepszego w zasadzie przestało mieć sens. Przynajmniej teraz tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą miałem rozmowę ostatniej szansy/od poniedziałku jestem przez ponad dwa tygodnie niedostępny/ i niestety nie osiągnęliśmy kompromisu. Zaproponowano mi :

-optimum i c+ za 64 zł

-kanały hd za 11 zł

-multi za 40 zł

-pvr za 15 zł

razem 130 zł, obecnie za podobny zestaw płacę 97,8. Pan twierdził że jest to maks co mogę dostać bo jestem oznaczony jakąś literką/cyferką z której wynika że nie da rady nic więcej uzyskać. Nie zależy im na klientach którzy co miesiąc zostawiają 100 zł trudno - inna platforma przyjmie mnie z pocałowaniem, ja kończę, przynajmniej na jakiś czas przygodę z cyfrą. Życzę wszystkim udanych wakacji i odpoczynku od telewizji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam!

Zacznę od tego, że umowę mam do końca miesiąca lipca 2011 na następujących warunkach: Pakiet optimum (rabat 30%) + 5*HD (rabat 100%) + dekoder PACE PVR HD (rabat 100% na cały okres umowy, szkoda, że nie bezpłatne użytkowanie). Dodatkowo mam jeszcze CANAL+ do końca lipca ze zniżką 50% (dobierane później). Aktualnie płacę 80,80PLN. Wysłałem oczywiście wypowiedzenie, zarejestrowane w systemie. Wczoraj otrzymałem od nich list, że przygotowali dla mnie wyjątkową ofertę i żeby zadzwonić pod nr 22-3104777. Zadzwoniłem, odebrała bardzo miła Pani. Powiedziałem, że dzwonię, ale wątpię, żeby zaoferowała mi coś dobrego. Powiedziała, że spróbuje. Zaoferowała mi Optimum Canal+ za 64, multiroom za 15 i dekoder za 15, łącznie 94PLN na 15 miesięcy, to samo na 19 miesięcy za 103PLN(zmienia się Optimum Canal+ na 78, a dekoder za 10). Powiedziałem, że chciałbym Optimum za 57PLN, reszta bez zmian. Od razu się zgodziła, bez żadnej zwłoki, chodzenia do przełożonego i tak dalej. Tak więc za 87PLN Optimum Canal+ z dekoderem PACE i multiroomem. Chciałem dołączyć jeszcze multi za 40, lecz powiedziała, że mogę ale za 59PLn lub podobna kwota (nie zapisałem więc nie jestem pewien). Powiedziałem, że się zastanowię i oddzwonię. Stwierdziła, że już może nie być takiej oferty, lecz ją zapisała i zaproponowała, że zadzwoni w poniedziałek po południu. Mam więc pytanie, czy w lipcu jak będzie obowiązywała już nowa umowa, to będę mógł dołączyć opcję multi za 40PLN, lub HBO za 23PLN? Oraz, czy jest możliwość przy tak skonstruowanym pakiecie i opcjach dostać dekoder Pace PVR za 10PLN, 5PLN lub za darmo, np. kosztem zwiększenia ceny za pakiet Optimum Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc optimum za 57zł masz na myśli canal+ optimum? (namieszali troche z tymi pakietami)

ja tez mam umowe do końca lipca i nie moge wynegocjować te 57 za c+optimum,oto co mi oferują:

c+optimum - 64

kanały hd - 11

mr - 15

pvr - 15

hbo - 27

multi - 58

dzwoniłem pod nr z "wyjątkowej oferty" i utrzymania klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj się udało. Konsultant zadzwonił ponownie po 3 tygodniach przerwy i od razu zaproponował:

 

Canal+ Opticum - 57zł

Kanały HD - 11zł

Multiroom - 15zł

Dekoder Pace PVR - 15zł

Umowa na 15miesięcy

 

Z racji tego, że nie można nic więcej uzyskać to nawet się nie targowałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas 59,90 za Optimum C+, MR, HD PVR, FILMBOX, 5xHD. Poprzednie propozycje takie jak dla nowych, wypowiedzenie zarejestrowane 3 tyg. temu, wczoraj sms z numerem, pod który mam zadzwonić i spytać o "specjalną" ofertę.

 

Dziś zadzwoniłem:

 

1. Propozycja za 94zł. ( 64+15+15):

 

- Optimum C+

- HD PVR

- MR

 

2. Za 87 złotych za to samo ( 57+15+15)

 

3. Poprosiłem o pakiet Kompakt. Pierwsza propozycja to 77 zł. ( 47+15+15), chwila zastanowienia i nagle super wyjątkowa oferta na koniec tygodnia:

 

- Kompakt C+ 43 zł.

- HD PVR 15 zł.

- MR 15 zł.

 

Reasumując 73 zł. na 13 miesięcy. Możliwość migracji do Optimum za 13 złotych. Co prawda jeszcze tydzień do końca umowy, ale wolę już mieć chyba święty spokój z tymi telefonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...