Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne macie te wynegocjowane kwoty na Canal+Optimum... Ale widzę, że mieliście Prestiż HD+ (slomaaa też?) i schodzicie trochę niżej - bez opcji Multi (a tam HBO, CineMAX, Orange Sport). Czyli nie taka pełna oferta ale kwota fajna... Jest ktoś na sali (powtarzam pytanie choćby za blue_voyagerem) kto dostał full za mniej niż 127/129 złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś kto wziął Canal+ Optimum za 57 zł i do tego kanały HD za 11 zł. Wiadomo, że do tego pakietu w tej cenie nie chcą przy przedłużeniu dodać opcji Multi za 40 zł (bo mielibyśmy full pakiet za 108 zł). Czy któryś z Was mógłby skontaktować się Cyfrą z pytaniem czy teraz możecie dołączyć ten pakiet? Może jest tak, że nie dają go przy przedłużeniu, ale po kilku tygodniach można go włączyć zachowując wszystkie zniżki? Ja miałem podobną sytuację 1,5 roku temu - dobierając co kilka tygodni kolejne opcje skończyłem z Prestiżem za bardzo atrakcyjną cenę. Może i tym razem da się tak zrobić. 108 zł pełny pakiet byłoby do przełknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonowałem w sprawie mojego wczorajszego przedłużenia ;/ trafił mi się wczoraj niekompetentny konsultant, pytałem go czy za Canal+ Optimum, Opcje HD, pace pvr, multiroom będę płacił miesięcznie 95 zł; odpowiedź TAK. Dzisiaj okazuje się że kwota to 110 zł :D Reklamacja złożona, ciekawe co z tego wyniknie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31.05, negocjacje po miesiącu przerwy. Wczorajsza propozycja:

 

Canal + Optimum: 69 zł

HBO HD: 27 zł

Kanały HD: 11 zł

Dekoder PVR (teraz mam Phillips HD): 10 zł

 

Według konsultanta przy tej promocji 69 zł za C+ Optimum nie można dostać HBO HD ze zobowiązaniem za 23 zł. Powiedziałem mu, że zgodzę się na te warunki jeśli zaproponują mi HBO HD za 23 zł (ze zobowiązaniem na całe 15 czy 16 mies. umowy). Po konsultacji z szefem - nie ma mowy.

 

No skoro nie to nie, podziękowałem. Skoro opłaca im się dla 4 zł tracić klienta to ich sprawa. Swoją drogą ciekawa polityka: lepiej dać komuś HBO HD za 27 zł zamiast obniżyć 4 zł i mieć zobowiązanie na całą umowę, na dodatek otwarcie powiedziałem, że na 27 zł się nie zgodzę. Lepiej stracić klienta. Tym bardziej, że ARPU na mnie by im wzrosło, bo obecnie płaciłem za to samo 104,50, a teraz bym płacił 113 zł.

 

Godzinę później był drugi telefon z Cyfry, ale nie zdążyłem odebrać. Dam im jeszcze ze 2-3 dni, później idę do N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@256PL Kanały HD wywalcz za 5zł,ja wywalczyłem i Optimum z c+ za 57zł a Hbo za 23zł ze zobowiązaniem ,umowa na 15mies, a może już prowadzą inną politykę,jeśli nie da ci hbo za 27 to nie bierz zadzwoń 2 czerwca i tu powinieneś dostać,bo tak mam na drugiej umowie nie chcieli dać hbo za23 wiec zadzwoniłem 2 kwietnia i mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam takie pytanie. Obecnie korzystam z C+Kompakt + HBO HD + Kompakt HD + Pace PVR. W ICA jak wejdę w moją ofertę i tam w promocje to mogę sobie dobrać Multipakiet za 40zł. W symulacji wychodzi, że płaciłbym wtedy 135zł. Teraz moje pytanie, czy nie powinno mi z rachunku odpaść 27 zł za HBO HD? Wtedy by mi wychodziło wszystko 108zł już z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Panowie, za porady. Zapewne jutro znów zadzwonią, spróbujemy powalczyć.

 

Co do dekodera, to na początku rozmowy proponowano mi nowy dekoder HD na własność (129 zł) albo pozostanie przy Phillips HD za 15 zł/mies, ale za chwilę konsultant sobie przypomniał, że mają promocję na dekodery PVR i zaproponował Pace PVR za 10 zł / mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem nowy,

 

Otóż podpisałem umowę z cyfra kiedy była ta super oferta na święta w tamtym roku i kończy mi się teraz umowa.

 

Najpierw miałem 50 zł potem 70 i teraz 79 zł. Mam optimum + c+ + HBO + filmboxy.

 

Teraz tak, chłop dziś dzwoni do mnie z c+ i mówi ze ma super ofertę i do mnie 78zł za sam optimum i canal plus, wyśmiałem go bo niższą cene mają nowi użytkownicy , udawałem ze nie mam czasu i żeby zadzwonił jutro bo pomyślałem ze poczytam na nacie co ludzie dostają.

 

No i widzę ze można wynegocjować ceny za optimum c+ za 57/64zł, powiedzcie jak to zrobić ? Nie zależy mi na filmboxach. Musi być optimum z c+, najlepiej żeby było HBO choć nie koniecznie jak będą dużo chcieć i chciałbym tez mieć dekoder ten z nagrywarką.

 

I teraz jak to z nimi rozegrać ? Żeby było najtaniej ? CO zrobić ? Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbym osiągnął 64 zł to byłbym bardzo zadowolny ;)

 

Tylko jak to zrobić ? Czym straszyć, wskuram coś przez telefon czy składać wypowiedzenia czy jak ? pomocy bo zielony jestem...

 

A z tym dekderem to jak ? Idzie coś ponegocjowac czy już musi być to 10zl na miesic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.sta ja dzwonilem pierwszy raz 2 dni temu. Obecnie mam pakiet Optimum bez kanalow HD za 50 zl. Konsultant powiedzial, ze teraz moglbym miec Canal+ Optimum za 78 zl. Stwierdzilem, ze to stanowczo za duzo, wiec od razu powiedzial ze jest mi w stanie zaoferowac 64 zl. Ja grzecznie podziekowalem i powiedzialem, ze musze sie jeszcze zastanowic. Bede chcial cos jeszcze ugrac.

Prawde mowiac, ostatnio ktos zaoferowal mi Cyfre i Polsat Cyfrowy przez neta za 60 zl za m-ac. Poki co nie skorzystalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac, ostatnio ktos zaoferowal mi Cyfre i Polsat Cyfrowy przez neta za 60 zl za m-ac.

 

"przez neta" to uprawnienia czy cały sygnał ? Co do "ugrywania" to sprawa jest jasna - na tych stronach oraz w arkuszu wszystko co można "ugrać" jest czarno na białym - możesz dokładnie się zorientować ile najmniej jest szansa płacić i próbować to wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...