Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio tak robiłem z pakietem canal+ i za kwiecień nic nie płacę, a co do pakietu hd to lepiej z przedłużeniem wziąść bo kosztuje 11 zł więc się nie opłaca bo normalna cena to 25 zł.

hmmmm,gdzie jest ta cena za pakiet hd 25pln?,bo widze tylko 11 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam papierowy regulamin ktory cyfra ostatnio wysyłała i nic takiego tam nie ma,ale może niech sie wypowiedzą koledzy bardziej zorientowani.Wypowiedzenie wysłałem w marcu,wczoraj zadzwonilem na 22 00 191 i powiedzialem,ze ewentualnie przedluze umowe jesli dostane co moj kolega tzn.C+ optimum za 57 pln...chwila czekania na konsultacje z przelozonym i udalo sie tak jak innym tu kolegom ,umowa na 15 m-cy,zosatwilem sobie multiroom (karty cameleon)który miałem z poprzedniej umowy przedluzanej w grudnu 2010r.I chyba dobiore jeszcze opcje hd za wspomniane 11 pln.,wiec dlatego pytałem Cię o te niby 25 pln za tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas wysłało pisma rozwiązujące umowę. Cyfra+ dzwoni w tych dniach do nas i oferuje przedłużenie ofert. Porównajmy to co jest nam oferowane i spróbujmy wycisnąć dla siebie ile się da. Dlatego proponuję, coś co i tak robicie, czyli podzielenie się informacją o ofertach. Formularz da nam wszystkim łatwy wgląd i możliwość porównania.

Wszystko anonimowo, nie trzeba się logować!

Poprawiony adres formularza: http://goo.gl/MbKjP

Wyniki: http://goo.gl/XqQTY

Prosze pisac na moje konto w forum w przypadku gdybym miał coś dodać/uzupełnić

 

Coraz więcej wpisów, bardzo fajne porównanie, dzięki czemu można śledzić zaproponowane przez konsultantów oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej wpisów, bardzo fajne porównanie, dzięki czemu można śledzić zaproponowane przez konsultantów oferty.

 

Tylko niektóre wpisy wyglądają mało prawdopodobnie (np. C+Optimum za 45 PLN lub 50 PLN, dekoder HD za 1 PLN).

 

Dołączam się do tematu. Ktoś może potwierdzić takie propozycje? Tamci dwaj nawet nie podali nicków, trochę to zalatuje ściemą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi! Kończy mi się umowa i mam zamiar wysłać rezygnacje i się targować o canal+optimum z HBO za jakieś 80zł, do tej pory średnio przez umowę na 15 miesięcy płaciłem jakieś 90zł, więc mam nadzieję ze trochę jeszcze mi cenę obniżą za to że już 6 lat jestem abonentem cyfry. Do tego wezmę dekoder HD na własnosć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...