Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem na forum o wpisach gdzie z Kompaktem też ludzie dostawali dekoder za free. Mi kobieta w słuchawce mówi że system im nie puści darmowego PVRa a kiedy powiedziałem że ludzie na "satkurierze" piszą że dostali za darmo to ona mi na to że Ci wszyscy ludzie kłamią bo nie ma czegoś takiego jak darmowy PVR. Można dostać ale tylko za 20zł/15zł. Nie wiem czy Cyfra ma ludzi za idiotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla osób , które dotychczas płacili za dekoder PVR obojętnie jaką kwotę to nie wynegocjują dekodera PVR za darmo!

Darmowy dekoder PVR jest tylko i wyłącznie dla osób , które miały już wcześniej dekoder za darmo!

 

Nie do końca. Przeczytałem wszystkie wpisy na tym forum z ostaniego miesiąca i dekoder za 0zł dostały też osoby które za niego wcześniej płaciły.

 

Poza tym to brak tu logiki. Czym się rózni dekoder u osób które wcześniej miały go za darmo od dekodera u osób które za niego płaciły? To są dwa jednakowe urządzenia które są własnością Cyfry. Dlaczego zatem przy podpisaniu kolejnej umowy dzieli się klientów na dwie grupy??? Przecież to już jest kolejna umowa i kazdy klient powinien startować z tego samego poziomu a nie dzieli się klientów na dwie grupy!!! Własnie z tego powodu jestem wściekły na Cyfrę :/

To lepiej będzie jak oddam dekoder PVR po wypełnieniu umowy do punktu Cyfry i będzie leżał bezużyteczny???

 

Poprzednio w okresie umowy 13miesięcznej zapłaciłem za dekoder łącznie 60zł a teraz przy umowie na 19 miesięcy mam za niego zapłacić 300zł !!!!! Za ten sam zakurzony dekoder który stoi u mnie w domu ??? A co się nagle stało że jego wartość tak wzrosła ??? Granda i tyle !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kardas opłata 320 zł za PVR

to chyba lepiej kupić coś na własność

 

Lepiej to chyba będzie zmienić operatora.

 

Obliczyłem że po zakończeniu promocji, czyli po 8 miesiacach za podstawowy bądź co bądź pakiet o nazwie "kompakt" z Cyfrą HD i dekoderem PVR będę musiał płacić 93zł i to aż przez 10 miesięcy !!! I co dostaję w tej kwocie? Raptem tylko dwa kanały w jakosci HD (C+ Film , C+ Sport), skromną ilość kanałów filmowych i dekoder PVR.

 

Toż przecież za 99zł w eNce jest pełen FULL, czyli 22 kanały w jakości HD, pakiet HBO, pakiet Filmbox, pakiet nFilm, pakiet Cinemax, dekoder PVR i wszystko to w umowie tylko na 13 miesięcy.

 

Ludzie pamiętajcie że jak się skończy promocyjny okres 8 miesięcy to później przez rok będziecie płacić duże pieniądze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy dekoder PVR jest tylko i wyłącznie dla osób , które miały już wcześniej dekoder za darmo!

Nie jest to prawdą.

Mam umowę kończącą się w styczniu, miałem dekoder PVR za darmo przez całe 13 miesięcy i od miesiąca nie mogę wynegocjować dekodera PVR za darmo na kolejne przedłużenie.

Pomimo tego że chcę przejść na Prestiż (a miałem do tej pory Optimum z kanałami HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kardas Niestety w Cyfrze panuje lekka dyskryminacja :/ W grudniu darmowe PVR-y otrzymywali wszyscy , którzy mieli umowę do końca grudnia. Niestety w styczniu szefostwo wycofało się z tego i nie ma sprawiedliwości :/

 

No nie wiem. Tylko dziś rano dwóch ludków pisało że dostało już w tym roku za przedłużenie umowy dekoder PVR za free na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to prawdą.

Mam umowę kończącą się w styczniu, miałem dekoder PVR za darmo przez całe 13 miesięcy i od miesiąca nie mogę wynegocjować dekodera PVR za darmo na kolejne przedłużenie.

Pomimo tego że chcę przejść na Prestiż (a miałem do tej pory Optimum z kanałami HD).

 

Nie tak do końca, było to na forum opisywane, jeżeli miałeś w umowie wpis "bezpłatne użytkowanie" to dalej PVR jest bezpłatny, ale jeżeli w umowie miałeś "bezpłatne użytkowanie przez 13 miesięcy" lub, "rabat 100% na PVR na 13 miesięcy" to teraz życzą sobie standard 15/20zł, ja niestety miałem to drugie i nie było szans dostania PVRa za free :(

 

 

P.S.

Zauważcie, że te osoby które dostają teraz przy przedłużaniu darmowego PVRa (czyli opcja pierwsza), ostatni miesiąc mają pełnopłatny, pewnie właśnie dlatego żeby przy następnym aneksie potraktować wszystkich jednakowo - czyli płatny PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żądanie za ten badziew dodatkowo 20 zł miesięcznie to zwykły bandytyzm; gdyby jeszcze był to sprzęt na dobrym poziomie ale wystarczy poczytać jakie to szopki są z tymi pvr-ami to się odechciewa; ja w ciągu 1,5 roku mam trzecią sztukę - pierwszy po 8 m-cach zaczął się restartować średnio co pół godziny; drugi - po aktualizacji do softu 138 zaczął chodzić jak zamulony(mimo że wcześniej też demonem prędkości nie można było go nazwać) a dodatkowo zaczął generować jakieś dziwne kody w usłudze vod, które nie pozwalały mi na korzystanie z vod (wcześniej wszystko działało), ten nowy mam kilka dni i zobaczymy - płacę za niego 10/m-c i uważam że o 9 za dużo; jeśli i ten zacznie świrować to niech go sobie cyfra wsadzi w d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów do końca mojej umowy pozostało co prawda jeszcze kilka miesięcy, ale mam pytanie czy istnieje możliwośc podpisania nowego aneksu przedłużającego umowę bez dekodera? Do końca obecnej umowy posiadany dekoder mam za free, ale przy przedłużaniu interesuje mnie sama karta gdyż planuje zakupić dekoder fergusona.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żądanie za ten badziew dodatkowo 20 zł miesięcznie to zwykły bandytyzm; gdyby jeszcze był to sprzęt na dobrym poziomie ale wystarczy poczytać jakie to szopki są z tymi pvr-ami to się odechciewa; ja w ciągu 1,5 roku mam trzecią sztukę - pierwszy po 8 m-cach zaczął się restartować średnio co pół godziny; drugi - po aktualizacji do softu 138 zaczął chodzić jak zamulony(mimo że wcześniej też demonem prędkości nie można było go nazwać) a dodatkowo zaczął generować jakieś dziwne kody w usłudze vod, które nie pozwalały mi na korzystanie z vod (wcześniej wszystko działało), ten nowy mam kilka dni i zobaczymy - płacę za niego 10/m-c i uważam że o 9 za dużo; jeśli i ten zacznie świrować to niech go sobie cyfra wsadzi w d

 

Zgadzam się w 100%. Od siebie mogę dodać że nie współpracuje on z niektórymi modelami telewizorów (m.in. Panasonic i Sony). Jako że mam ten pierwszy to męczę się z PVRem już 2 lata. Dekoder jest podobno zakłócany przez plazmę i cięzko jest go przełączać za pomoca pilota. Po prostu pilot nie bardzo reaguje. Sprawa powszechnie opisywana na róznych forach i powszechnie znana w Cyfrze ale nikt z tym nie zrobił do tej pory porządku. Za taki bubel mam zapłacić w cyfrze w całym okresie obowiazywania umowy 300zł ???? To się w głowie nie miesci !!! W telewizji N za 300zł to mam pół roku abonamentu z duuuużo lepszym dekoderem za 48zł. Oj chyba będzie definitywne pożegnanie z Cyfrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów do końca mojej umowy pozostało co prawda jeszcze kilka miesięcy, ale mam pytanie czy istnieje możliwośc podpisania nowego aneksu przedłużającego umowę bez dekodera? Do końca obecnej umowy posiadany dekoder mam za free, ale przy przedłużaniu interesuje mnie sama karta gdyż planuje zakupić dekoder fergusona.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Umowę będziesz mógł przedłużyć już na 2-3 miesiące przed zakończeniem obecnego okresu minimalnego. Oczywiście możesz zrezygnować z dekodera od CYFRY+ i korzystać z samej karty na własnym sprzęcie. Przedłużenie umowy nie ma tutaj nic do rzeczy, po prostu musisz zdać u dystrybutora CYFRY+ obecny tuner w ostatnim miesiącu darmowego najmu żeby system nie naliczył opłaty za jego wynajem po zakończeniu okresu minimalnego. To wszystko...

 

ps.Przy wcześniejszym przedłużaniu umowy zwróć uwagę na to czy nie będziesz musiał zdać wcześniej w/w dekodera ponieważ mogą ulec zmianie warunki Twojej umowy jeśli chodzi o darmową dzierżawę tego sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żądanie za ten badziew dodatkowo 20 zł miesięcznie to zwykły bandytyzm; gdyby jeszcze był to sprzęt na dobrym poziomie ale wystarczy poczytać jakie to szopki są z tymi pvr-ami to się odechciewa; ja w ciągu 1,5 roku mam trzecią sztukę - pierwszy po 8 m-cach zaczął się restartować średnio co pół godziny; drugi - po aktualizacji do softu 138 zaczął chodzić jak zamulony(mimo że wcześniej też demonem prędkości nie można było go nazwać) a dodatkowo zaczął generować jakieś dziwne kody w usłudze vod, które nie pozwalały mi na korzystanie z vod (wcześniej wszystko działało), ten nowy mam kilka dni i zobaczymy - płacę za niego 10/m-c i uważam że o 9 za dużo; jeśli i ten zacznie świrować to niech go sobie cyfra wsadzi w d

 

Zgadzam się w 100%. Od siebie mogę dodać że nie współpracuje on z niektórymi modelami telewizorów (m.in. Panasonic i Sony). Jako że mam ten pierwszy to męczę się z PVRem już 2 lata. Dekoder jest podobno zakłócany przez plazmę i cięzko jest go przełączać za pomoca pilota. Po prostu pilot nie bardzo reaguje. Sprawa powszechnie opisywana na róznych forach i powszechnie znana w Cyfrze ale nikt z tym nie zrobił do tej pory porządku. Za taki bubel mam zapłacić w cyfrze w całym okresie obowiazywania umowy 300zł ???? To się w głowie nie miesci !!! W telewizji N za 300zł to mam pół roku abonamentu z duuuużo lepszym dekoderem za 48zł. Oj chyba będzie definitywne pożegnanie z Cyfrą

 

witam

uzytkuje drugi dzien pace pvr hd przy plazmie i nie widze zadnych problemow z pilotami - bez problemow rowniez zaprogrmowalem pilot od dekodera do obslugi plazmy panasonic

jesli chodzi o dekoder i moja umowe - to rzeczy ktorych nie udalo mi sie wynegocjowac to HBO on demand oraz miesiac darmowego dla umowy przez telefon,

podpisalem umowe bo dostalem gratis dekoder i doszedl multi room - poza tym mialem kiedy u rodzicow N i wiem jaka jest jej oferta a innej alternatywy nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca mojej umowy z C+ zostało około 20 dni (koniec stycznia). Zainteresowania ze strony C+ na to żeby

utrzymać klienta zerowe. Albo mają tak dużo klientów którzy płacą za najwyższy abonament że moim Optimum

się nie interesować. Daję sobie kilka dni, jeśli nie będzie odzewu podpisuje umowę z N na 13 miesięcy.

W sumie za swoje pieniądze nie mam zamiaru wydzwaniać i prosić o to żeby łaskawie zainteresowali się odchodzącym

od C+ kolejnym klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca mojej umowy z C+ zostało około 20 dni (koniec stycznia). Zainteresowania ze strony C+ na to żeby utrzymać klienta zerowe.

Albo mają tak dużo klientów którzy płacą za najwyższy abonament że moim Optimum się nie interesować.

 

Jestem w podobnej sytuacji, z tym ze wydaje mi sie ze raczej maja tyle wypowiedzen na umowy ze sie nie wyrabiaja z obdzwanianiem. Obserwujac wypowiedzi najczesciej ci z nizszymi abonamentami jesli sami sie nie zakreca sa na koncu listy :)

 

Co do upierania sie na oplaty do pvr dla mnie jest to totalnie bez sensu. Mialem pare tygodni temu rozmowke z konsultantem, i mimo ze przy poprzednich umowach mialem calkowity rabat to teraz dostalem kategoryczne "nie ma szans na gratis". I tu mnie zastanawia brak logiki w postepowaniu cyfry, wkoncu mam phila pvr ktorego w ofercie juz nie daja, wiec upieranie sie na 15 czy 20zl to szczyt idiotyzmu! Jak podtrzymam wypowiedzenie(na co sie zanosi) i im to oddam, to i tak go zutylizuja, kolejnemu juz tego starocia nie wcisna. Swoja droga ten pvr pozostawia wiele do zyczenia w dzialaniu czy ergonomi, za darmo to watpliwa przyjemnosc uzytkowania, a juz placenie za to cokolwiek to szczyt idiotyzmu. Szczegolnie ze po prawie 3 latach co mialem go gratis mam teraz tyle za niego placic, ktos tam chyba klepki pogubil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca mojej umowy z C+ zostało około 20 dni (koniec stycznia). Zainteresowania ze strony C+ na to żeby

utrzymać klienta zerowe. Albo mają tak dużo klientów którzy płacą za najwyższy abonament że moim Optimum

się nie interesować. Daję sobie kilka dni, jeśli nie będzie odzewu podpisuje umowę z N na 13 miesięcy.

W sumie za swoje pieniądze nie mam zamiaru wydzwaniać i prosić o to żeby łaskawie zainteresowali się odchodzącym

od C+ kolejnym klientem.

Nic nie straciłeś.

Do mnie dzwoniono od początku stycznia już 2 razy.

Nie proponowano nic poza tym co jest już znane (np.umowa na 25 lub 19 miesięcy , PVR za 15 i 20 zł itd...)

Jedyne czego się dowiedziałem to to że dział marketingu usilnie analizuje obecną sytuację i wyciąga wnioski. :lol2:

Ciekawe jak długo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra zdaje się ma gdzieś swoich klientów. Do mnie też nie dzwonili. Zaproponowali mi tylko listownie warunki na jakich mógłbym przedłużyć umowę. Średnia cena po dokładnych wyliczeniach za ten sam pakiet co obecnie wynosiła około 35% więcej. Inflacja w kraju parę procent a Ci chcą 35% podwyżki :/ Śmiech na sali. Grzecznie podziękowałem.

 

Na początku lutego podpisuję umowę z eNką. Taka polityka może się niebawem odwrócić przeciw Cyfrze. Raz zrażony klient już tak prędko nie wróci i nie mówię tu o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia życzę w dalszym analizowaniu. To że dodali kanały Polsatu bardzo mnie cieszy ale

nie oznacza to że jest to jedyna telewizja bez względu na cenę i warunki jakie oferują.

Może mało ludzi rezygnuje więc nie mają powodów do zmiany zasad ? Każdy postępuje jak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Polsatu to nie jest jakaś obowiązkowa pozycja dla mnie. Posiadając tuner DVBT czy to w dekoderze czy w telewizorze można dziś odbierać główny polsatowski kanał w bardzo dobrej jakości praktycznie w każdym miejscu w Polsce. Za Polsatem News czy Play raczej płakał nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...