Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie co zrobić. Z cyfra jestem od roku. Umowa konczy mi się z końcem stycznia. CHciałbym ją przedłużyć i dalej korzystać z cyfry.. rezygnacja nie wchodzi wogóle dla mnie w gre, ponieważ jestem kibicem piłki nożnej. Mam optimum pakiet z filmboxami i cyfra plus wraz z opcją 5xHD. I za dzierżawe dekodera płacę 10zł miesięcznie. Wypowiedzenia nie wysyłałem do cyfry. Także proszę o poradę co zrobić, zadzownić do nich, iść do nich, czy co zrobić? I na co wogóle mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste jeśli nie wysłałeś wypowiedzenia umowa automatycznie przejdzie w umowę na czas nieokreślony w której termin wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Nie wiem jak do tego podchodzi Cyfra, ale jesteś w złej sytuacji do negocjacji. Tak czy siak będziesz teraz ich abonentem jeszcze przez 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martensik

Nie pisz głupot bo niepotrzebnie wprowadzasz w błąd osoby proszące o radę.

 

Kolega east nie będzie przymusowo abonentem CYFRY+ przez żadne 3 miesiące bo jeszcze ma czas na podjęcie decyzji. Wystarczy, że wyśle w styczniu wypowiedzenie, a jego umowa przestanie obowiązywać z końcem lutego bieżącego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ east

 

Zadzwoń tu 22 310 45 65 dział przedłużania umów nie idź do Dystrybutora bo oni dają sztywne warunki jak na reklamie w TV a przez telefon ugrać można trochę więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja nie wysyłałem wypowiedzenia, a moja umowa przeszła już na czas nieokreślony. Jedyny mój "atut" to to, że jestem abo C+ od 7 lat. Zadzwoniłem do CTA tam konsultantka przełączyła mnie do działu Utrzymania Abonenta (czy coś takiego) i przedłużyłem umowę na warunkach które aktualnie były w promocji. Za wiele nie oczekiwałem bo mam w n-ce Minifula i zależało mi na Startowym z Canal+. Gratisowo jeszcze dostałem w grudniu HBO (chociaż do startowego można mieć tylko jedną opcję). I jeszcze jedno, po przedstawieniu oferty przez konsultanta, zapytałem się go, czy mógłby za chwilę oddzwonić, bo potrzebuję czasu do namysłu na co się zgodził. Tak więc jeszcze parę groszy na połączeniu zaoszczędziłem ;)

Z tego co na forum obecnie można wyczytać to Cyfra "obraża" się na tych co wysyłają wypowiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem na takich zasadach:

..PVR przez 24 miesiące gratis.

Chłopie jak to zrobiłeś..?!Jak już kilkakrotnie rozmawiałem z C+-ostatnia rozmowa przed chwilą-nie ma możliwości wynajmu PVR za 0 zł.Żadne tam "pogadam z kierownikiem..".Trafiam cały czas na beton nie do przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś w ostatnich dniach w jakiś prosty sposób wynegocjować najem pvra za darmo ? Chodzi mi o przedłużenie umowy na pakiet prestiż hd , najem pvra i multiroom . Dzwoniłem dzisiaj dwa razy i nawet po konsultacji z przełożonym usłyszałem cenę 15 zł miesięcznie . Mam też pytanie czy jak wezmę multiroom ( czyli 2 karty ) to mogę odebrać drugą kartę od razu po przedłużeniu czy muszę czekać na aneks ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem na takich zasadach:

..PVR przez 24 miesiące gratis.

Chłopie jak to zrobiłeś..?!Jak już kilkakrotnie rozmawiałem z C+-ostatnia rozmowa przed chwilą-nie ma możliwości wynajmu PVR za 0 zł.Żadne tam "pogadam z kierownikiem..".Trafiam cały czas na beton nie do przejścia.

Widocznie pierwszy konsultant w adnotacjach s systemie napisał, ze walnął ci ściemę ze nie ma takiej opcji jak pvr za 0 zl i każdy następny nie może nic innego powiedzieć, bo to by podważyło ich wiarygodność i oczywiście wpłynęło negatywnie na wizerunek marki w oczach klienta. Do mnie za 1 razem jak zadzwonili to od razu proponowali darmowego PVRa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie jakoś na początku grudnia i też nie dawali pvra za darmo . Teraz chciałbym przedłużyć z uwagi na drugą kartę . Poza tym płacę teraz normalną stawkę 168,90 a za 2 miesiące dojdzie 20 zł za pvr'a . Obecna umowa kończy mi się w tym miesiące , więc mam jeszcze chwilę na negocjacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeśli umowa przechodzi na czas nieokreślony? Czy Cyfra wypowiada później taką umowę? Ja jestem zadowolony z warunków umowy i gdy się skończy, to nadal chciałbym, na takich warunkach pozostać, tylko nie wiem jak to rozegrać, jakieś pomysły?

Umowa jest kontynuowana, a opłaty za abo są standardowe z cennika. Umowę możesz wypowiedzieć z trzy miesięcznym wyprzedzeniem.

Jakie dotychczas miałeś warunki umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeśli umowa przechodzi na czas nieokreślony? Czy Cyfra wypowiada później taką umowę? Ja jestem zadowolony z warunków umowy i gdy się skończy, to nadal chciałbym, na takich warunkach pozostać, tylko nie wiem jak to rozegrać, jakieś pomysły?

Umowa jest kontynuowana, a opłaty za abo są standardowe z cennika. Umowę możesz wypowiedzieć z trzy miesięcznym wyprzedzeniem.

Jakie dotychczas miałeś warunki umowy?

Jak to standardowe z cennika? Czyli nie takie jakie obowiązują mnie w dotychczasowej umowie? Teraz mam Optimum z Canal+ za 54.80pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do osób korzystających z pakietu Kompakt. Czy macie również włączony kanał EUROSPORT2? Orientuje się ktoś, czy taka zmiana jest na stałe, czy to tylko jakiś błąd i za niedługo okaże się, że nie będę mógł z Eurosport2 korzystać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... reasumując czyli jak umowa mi się konczy w z koncem stycznia, a wypowiedzenia jeszcze nie wyslalem, to co to znaczy wedlug was? ze na kolejne 3 miesiace umowa mi sie przedluza automatycznie wedlug standardowych skladek?

czy mam jeszcze czas aby zadzwonic i podpisac aneks na nowych warunkach ktory by sie rozpoczal od 1 lutego odrazu? czy jak to wszystko wyglada? bo poyzej byly rozne opinie i nie wiem ktore sa azne i aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...