Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

222200181 dzwonili do mnie i dostałem następującą ofertę PRV na 19 miechów za free, optimum z C+HD i HBO za 59 na 8 miechów, 9 miesiąc też z jakąś jeszcze zniżką, a reszta miesięcy za 119 zł?? Do tego możliwość wypowiedzenia umowy do końca grudnia. Co wy na to??

 

a co ma znaczyć 9 miesięcy też z jakąś zniżką - jaka ta zniżka. Oferta wydaje się już ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu przeglądam co abonenci uzyskali przedłużając abonament. I stwierdzam, że mimo wszystko rozwiazanie umowy i wejście ponownie w ofertę dla nowych klientów (poprzez internet z dodatkowym miesiacem upustu) jest najkorzystniejsze. W obecnej promocji średniomiesięczna w pakiecie KOMFORT wraz z Canal+HD i HBO (bo taki mnie właśnie interesuje) wynosi 78 zł, natomiast OPTIMUM z Canal+HD i HBO 91 zł/miesiąc. Do tego za 198 zł dekoder HD (99 + 99 aktywacja) lub za 2 zł dekoder SD. Swoją drogą mnie też bombardują telefonami z Centrum ale przedstawiają oferty do odrzucenie przy których średniomiesięczna wynosi odpowiednio KOMFORT 83 zł i OPTIMUM 99 zł. Poza tym najprawdopodobniej w grudniu CYFRA+ wprowadzi jeszcze korzystniejszą ofertę na Święta więc będzie jeszce korzystniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allebob, Twoim zdaniem ci co mają umowy na 13 miesięcy, 30% rabatu na całą umowę i PVR za free to skorzystali z gorszych warunków niż były wtedy w punktach, że generalizujesz, że lepiej zerwać umowę? Tylko w tym miesiącu oferta na przedłużenie jest taka sama jak w punkcie, od dawna były lepsze niż dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadprince mnie też zaproponowano gorsze warunku niż dla nowych klientów (mówię o wcześniejszych propozycjach). Obecnie oferta chyba jest taka sama jak dla nowych.

 

Powtórze obecnie proponowano mi pakier prestiż HD+ w cenie 84 zł przez 11 miesięcy oraz 168 zł przez 8 miesięcy. Do tego dekoder za free. Multiroom również w promocji za 7,50, a później za 15 zł. HBO OD przez 4 miesiące za free (dla nowych nie wiem czy nie 8 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto kazus.

Aktualnie użytkuję dekoder SD - PACE DSR 2221 (bezpłatne użytkowanie na czas trwania umowy). Zostając na kolejny okres w Cyfrze w zasadzie by mi wystarczył pakiet Kompakt gdyby nie to, że brakuje w nim kanału Nat Geo Wild. W związku z powyższym po przedłużeniu umowy na pakiet kompakt mógłbym włączyć kanał Nat Geo Wild HD. Problem jest tylko z dekoderem. W związku z powyższym moje pytanie jest następujące: czy istnieje możliwość wymiany dekodera SD na HD, czy ewentualnie można wykupić od Cyfry+ dekoder HD za 99 zł (rozumiem, że opłata aktywacyjna w tym przypadku nie zostałaby naliczona bo jedynie aneksuję umowę). Chciałbym zapytać czy ktoś już robił podobne kombinacje, ewentualnie orientuje się się w jaki sposób można byłoby to przeprowadzić formalnie i proceduralnie ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy aneksie opłata za aktywacje jest naliczana. Przedłużyłem umowę 19 listopada i dostałem taką właśnie propozycję (dekoder HD za 198 zł). Udało mi się za to wytargować PVR gratis.

 

Dzięki za informację.

Wydaje mi się jednak, że u Ciebie jest trochę inna sytuacja, bo przedłużając umowę zdecydowałeś się na korzystanie z pakietu, w którym były kanały HD. Ja dopiero pojedynczą opcję HD będę mógł włączyć już po przedłużeniu umowy. Nie wydaje mi się, żeby Cyfra chciała mi udostępnić dekoder HD (nawet taki bez funkcji PVR) na moją ustną deklarację, że aktywuję sobie kanał HD. Chyba, że się mylę i są abonenci, którzy korzystają z dekoderów HD nie mając wykupionych pakietów z kanałami HD.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy aneksie opłata za aktywacje jest naliczana. Przedłużyłem umowę 19 listopada i dostałem taką właśnie propozycję (dekoder HD za 198 zł). Udało mi się za to wytargować PVR gratis.

 

Dzięki za informację.

Wydaje mi się jednak, że u Ciebie jest trochę inna sytuacja, bo przedłużając umowę zdecydowałeś się na korzystanie z pakietu, w którym były kanały HD. Ja dopiero pojedynczą opcję HD będę mógł włączyć już po przedłużeniu umowy. Nie wydaje mi się, żeby Cyfra chciała mi udostępnić dekoder HD (nawet taki bez funkcji PVR) na moją ustną deklarację, że aktywuję sobie kanał HD. Chyba, że się mylę i są abonenci, którzy korzystają z dekoderów HD nie mając wykupionych pakietów z kanałami HD.

 

pozdrawiam

Ja przedłużałem podwyższając z pakietu Start, a więc podczas aneksowania dodalem kanały HD. Więc jak zrobisz tak samo (weźmiesz np. kompakt HD) to prawdopodobnie zaproponują Ci dekoder za 198 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta:

 

Optimum + Canal+ i HBO - 84,7 przez 15 miesięcy, a przez ostatnie 3 miesiące 104,6. Dekoder PVR Philps HD za darmo przez cały okres z możliwością zamiany na Pace PVR HD.

W związku z tym mam pytanie czy warto wymienić philipsa na pace'a ? Philips wolno przełącza kanały i długo się uruchamia, ale w punkcie mi powiedziano że Pace ma jeszcze większe z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...