Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem pismo z C+.

Otrzymaliśmy Pańskie wypowiedzenie ...

Zachęcamy do pozostania i oferujemy: 40% rabatu na wybrany pakiet do 5 miesięcy :jupi:

Jeśli skontaktuje się pan w ciągu 3 dni to oferujemy rabat 40% przez 10 miesięcy na opcję Canal+ :brawo:

 

A tak poważnie mówiąc, to wydawało mi się że oferta dla pozostających powinna być zbliżona do nowych użytkowników.

Podpisując nową umowę z C+ dostał bym dużo lepsza ofertę. Zgadzacie się ze mną ?

Czy w te święta oferta C+ jest aż tak skromna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na minimalny, przecież na stałe nikomu nigdy nie dawali ;) Dałbym za niego i te 2 stówy ale po ostatnich manewrach z podwójnym kodowaniem boję się brać od nich cokolwiek na własność. Nie wiadomo kiedy to "coś" przestanie dzialać :lol2: Moduły mają ponoć 2 lata gwarancji a to ustrojstwo chyba tylko rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,ja też mam umowę do końca grudnia,oczywiście wypowiedziana i zarejestrowana u nich,miałem miesiąc temu dwa telefony od nich ale na razie wstrzymuję,poczekam do końca to może w końcu coś wymyślą lepszego a nie te 40%,nawet nie chcą dać PVR za free,jacyś tacy nie ugodowi teraz albo szukają [beep]ów.Ciekawe czy jeszcze będzie coś sensownego z początkiem grudnia?Ale tak jak mówią poprzednicy,czekać do końca a nie napalać się na byle co bo można potem żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu dzwoniono (2 razy).

Coś się rusza, ale nadal nie ma huków.

 

PVR za free przez cały okres trwania umowy, nagle multiroom tak jak nowi klienci mogę mieć za 7,5 zł przez bodajże 11 miesięcy. Wcześniej nie było dla mnie dekodera za free, ani multiroomu w promocji. Cena pakietów jednak nadal nie zbyt ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) propozycja "best deal", czyli możliwość zmiany warunków do 30 dni od aneksu.

 

Rozumiem, że ewentualna zmiana warunków umowy, będzie się odnosić wyłącznie do pakietu, który wybraliśmy w ramach propozycji "best deal" ? (tzn. jeśli się przykładowo zdecyduję teraz na pakiet optimum, to w ciągu 30 dni mogę zmienić warunki w ramach pakietu optimum bez możliwości zejścia na pakiet niższy, czy dobrze wnioskuję ?).

 

pozdrawiam

 

Best Deal upoważnia do zmiany warunków na dowolne, które są obecne na dzień, w który dzwonimy. Obejmuje zarówno pakiet niższy, ten sam, jak i wyższy, z opcjami/bez itd., jak i również okres umowy, pod warunkiem, że oczywiście inny będzie dostępny. Wtedy umowa liczy się od następnego miesiąca.

 

@maestro

Cena pakietów do końca listopada się nie zmieni, więc jak chcesz, to możesz skorzystać z tego try&buy i best deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj CYFRA+ przysłała mi pismo, gdzie proponują 40% zniżki na 11 m-cy, nie podając na ile umowa ma być podpisana. I jeszcze bonus !!! Jeżeli zadzwonę do nich w ciągu 7 dni to dostanę 40% zniżki na okres 8 m-cy na opcję CANAL+. Dla nowych klientów proponują zniżki 50%, a dla tych co zamówią przez internet 1 m-c dodatkowo. I to się nazywa dbać o swojego długoletniego klienta!!! Dodam, że z CYFRĄ jestem od 15 lat. Żenujące podejście, co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam pytanie - złożyłem wypowiedzenie ze skutkiem na 30 listopada, ale jeszcze się wacham... Czy złożone wypowiedzenie umowy mogę wycofać wysyłając mailem lub dzwoniąć - w ostatni dzień? Czy może tak wypaść, że już nie zdążę?

 

Czy jeśli cofnę wypowiedzenie to umowa automatycznie przejdzie na czas nieokreślony?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się w pod koniec stycznia , korzystam z optimum, 5x HD,canal HD oraz HBO .

Za całość do końca umowy płacę 97,8 pln , z ciekawości w ICA zrobiłem symulację i za prestiż HD zapłaciłbym 122, 10 więc dopłacając te niecałe 25 złociszy miałbym full :smile:

Czy wtedy można zrezygnować bez żadnych konsekwencji z cyfry w styczniu , czy jest jakiś haczyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

222200181 dzwonili do mnie i dostałem następującą ofertę PRV na 19 miechów za free, optimum z C+HD i HBO za 59 na 8 miechów, 9 miesiąc też z jakąś jeszcze zniżką, a reszta miesięcy za 119 zł?? Do tego możliwość wypowiedzenia umowy do końca grudnia. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...