Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydaje że to nie takie proste z przymusową migracją. Wycofują kanał jakiś ale ja to akceptuje i umowa obowiązuje dalej, podwyżka ale ja ją akceptuje i umowa trwa nadal na tych samych warunkach. To na jakiej podstawie mogą mnie zmusić do automatycznej migracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe z cyfrą plus do 26 kwietnia, czy moge wypowiedziec umowe w punkcie cyfry plus w swoim mieście? czy trzeba wysyłać do Warszawy? jak wyśle do WArszawy w poniedzialek 25 marca listem poleconym to dostną to we wtorek? co jak dojdzie list w środe lub w czwartek?

 

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem. Zrozumiałbym wtedy, kiedy miałbym zapłacić drożej za ten sam towar, bo jest podwyżka. A w tym przypadku tak nie jest.
Bo zapłacisz więcej. Jeśli dobrze pamiętam, to masz Prstige za 122. Więc za jakieś dwa tygodnie dostaniesz liscik z info, że od 1 lipca Twój pakiet będzie nazywał się All Inclusive i opłata miesięczna wynosić będzie 199pln. I tyle w kwestii dociągnięcia Twojej umowy do końca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to masz Prstige za 122. Więc za jakieś dwa tygodnie dostaniesz liscik z info, że od 1 lipca Twój pakiet będzie nazywał się All Inclusive i opłata miesięczna wynosić będzie 199pln. I tyle w kwestii dociągnięcia Twojej umowy do końca..

A jaka będzie oferta - treść listu- dla Superpremium wraz z mutiroomem-obecnie za 89 zł? O Cinemax,Filmbox- 7 miesięcy gratis oraz Nsport ,MGM 6 miesięcy gratis - nie wspomnę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy drożej.Prawie. No to z tych 2,5 mln abonentów zostanie milion, może ciut więcej. Ja nie mam z tym problemu. Aktualnie jestem na wypowiedzeniu w CP i oferują mi umowę na 12 miesięcy w tym 5 free i ofertę Premium za 89 zł plus MR za 5 zł. Ligę Mistrzów będę oglądał na Prima Cool lub CT HD albo na niekodowanych kanałach.Ekstraklasę obejrzę na CP/Eurosport -razem 6 meczów.Jedynie nie obejrzę meczów Kolejorza na wyjeździe bo z reguły ich na CP nie ma . Taka moja strata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Kompakt HD mam nadzieję że będzie szansa na wypowiedzenie umowy i otrzymam korespondencję którą mają otrzymać obonenci z paczkami canal+. Mam już tego wszystkiego dosyć, może wypowiedzenia zmobilizują ich do oferowania normalnych cen. Aktualizacja listy kanałów też mnie powaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp na pytanie o zmiany w pakiecie C+

 

Strasznie tajemniczy sa nie wiem dlaczego

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zmiana opcji CANAL+ nastąpi 5 kwietnia 2013 roku. O wszelkich zmianach programowych zostanie Pan poinformowany pisemnie w kwietniu 2013 roku.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi, a można będzie zmigrować na niższy tańszy pakiet? No bo jeśli nie spodoba mi się platinum za 99 lub 119 plus mr plus dekodery (ciekawe ile razem wyjdzie :lol2:) to mógłbym zmigrować na uniwerse? Jeśli nie to tylko rozwiązanie umowy i nowa umowa.

Chyba że przed rozwiązaniem będzie telefonik od nich i cena platyny spadnie w stosunku do podanej w pisemku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Optimum

Umowa kończy się mi ostatniego dnia czerwca. Wysyłać wypowiedzenie początkiem kwietnia? Jeżeli będę mieć zarejestrowane wypowiedzenie, mogę jeszcze później zmienić zdanie i odstąpić od wypowiedzenia?

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia powinno się lepiej negocjować nowe warunki w nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Optimum

Umowa kończy się mi ostatniego dnia czerwca. Wysyłać wypowiedzenie początkiem kwietnia? Jeżeli będę mieć zarejestrowane wypowiedzenie, mogę jeszcze później zmienić zdanie i odstąpić od wypowiedzenia?

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia powinno się lepiej negocjować nowe warunki w nc+?

1.Zawsze sie lepiej negocjuje z wyslanym wypowiedzeniem

2.Tak mozesz odstapic od wypowiedzenia tylko po co, patrz punkt 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ @Tadek napisał coś takiego:
Natomiast od operatora wychodzi takie stanowisko że umowy na pakiety z Canal+ zostaną zmigrowane automatycznie lub abonent zrezygnuje z umowy w ogóle.

"lub abonent zrezygnuje z umowy w ogóle" I tego nie rozumiem :roll: Dlaczego? Mam dobrowolnie zrezygnować?

A dlaczego mam wypowiedzieć umowę? Niech operator odważy się sam wypowiedzieć moją umowę.

"lub abonent zrezygnuje z umowy w ogóle" I tego nie rozumiem :roll: Dlaczego?

Kodeks cywilny - prawo zobowiązań. Umowa ma 2 strony (operator i abonent). Świadczeniem abonenta jest wnoszona opata, świadczeniem operatora dostarczanie mu usługi o określonych parametrach. Umowa obowiązuje obie strony. Jeśli któraś ze stron chce coś zmienić - musi to zostać zaakceptowane przez druga stronę. Brak akceptacji oznacza rozwiązanie umowy. O to Ci chodziło?

To nie jest do końca prawda. Ponieważ ja mam możliwość i dalej odbieram to, co mam zagwarantowane umową. Bez migrowania.

I dalej będziesz odbierał tylko płacił trochę więcej.

...i @bogdan425 będzie mógł wypowiedzieć umowę. Tak jest i się wszystko zgadza.

Dalej nie rozumiem. Zrozumiałbym wtedy, kiedy miałbym zapłacić drożej za ten sam towar, bo jest podwyżka. A w tym przypadku tak nie jest.
Bo zapłacisz więcej. Jeśli dobrze pamiętam, to masz Prstige za 122. Więc za jakieś dwa tygodnie dostaniesz liscik z info, że od 1 lipca Twój pakiet będzie nazywał się All Inclusive i opłata miesięczna wynosić będzie 199pln. I tyle w kwestii dociągnięcia Twojej umowy do końca..

Zobaczcie jak można manipulować słowem. Wystarczy sugestia. Niepoważny post. Dezinformacja.

A wszyscy nie patrząc na nic, dyskutują w najlepsze. Tak bardzo, że nie odróżniają faktu od fałszu.

Piszę tego posta ku przestrodze. Rejestrują się na Forum różni ludzie. Dzieci, ignoranci. Czasem osoby, które świadomie wywołują zamieszanie. I wystarczy krótka analiza takiej wiadomości. Albo nawet przeczekać na reakcję moderatorską.

Kto tak nie robi, to później się dziwi, dlaczego tyle różnych postów drzemie w koszu.

Tak mamy z tym problem. A pracy jest co niemiara, żeby to wszystko ogarnąć.

Dobrze, że za takie przewinienia są kary.

A tak przy okazji, niektóre wasze cytaty są prawdziwe. Zacytowałem je wszystkie by nie było, że powybierałem te "po uważaniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
:D ...pytałeś, twierdząc że nie rozumiesz. Jesteś moderatorem-osobą, jak mniemam, godną zaufania. Więc chciałem pomóc
A do tej pory wydawało mi się, że moderowanie polega zupełnie na czymś innym. Przynajmniej ja mam zupełnie inny "zakres" obowiązków na forum gdzie jestem modem.

Skoro bogdan425 pisze nam, że zamiast dyskutować powinniśmy zaczekać na reakcję moderatora to zupełnie nie rozumiem dlaczego "reakcja" polegała na zagrzewaniu do niepotrzebnej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak można manipulować słowem. Wystarczy sugestia. Niepoważny post. Dezinformacja.

A wszyscy nie patrząc na nic, dyskutują w najlepsze. Tak bardzo, że nie odróżniają faktu od fałszu.

Piszę tego posta ku przestrodze. Rejestrują się na Forum różni ludzie. Dzieci, ignoranci. Czasem osoby, które świadomie wywołują zamieszanie. I wystarczy krótka analiza takiej wiadomości. Albo nawet przeczekać na reakcję moderatorską.

Kto tak nie robi, to później się dziwi, dlaczego tyle różnych postów drzemie w koszu.

Tak mamy z tym problem. A pracy jest co niemiara, żeby to wszystko ogarnąć.

Dobrze, że za takie przewinienia są kary.

A tak przy okazji, niektóre wasze cytaty są prawdziwe. Zacytowałem je wszystkie by nie było, że powybierałem te "po uważaniu"

 

 

Nie rozumiem tego postu. Czy to jest jakaś aluzja do tego co pisałem? Chyba prowokacyjnie pytałeś bo przecież dobrze wiedziałeś o czym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumienia? czyż forum nie służy dyskusji, zwłaszcza konstruktywnej? wypuszczanie dyskutantów przez moderatora, czyli admina i osobę z kredytem zaufania, ma znaleźć zrozumienie? teraz to ja chyba nie ogarniam...

apropos, czy przypadkiem etyka nie każe jakoś zadośćuczynić userom za doznane krzywdy? :D zaproponujesz jakiś fajny bonus? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściłem tego posta i te poprzednie jako szkolne. Na wstępie napisałem, że zacytuję: "A tak przy okazji, niektóre cytaty są prawdziwe" – to wasze posty.

Ale cóż! Chyba się tylko napracowałem - a zrozumienia nadal brak :roll:

 

Tylko że zrozumienia czego bo nie rozumiem? Ja mogę to podsumować tak: moderator @bogdan425 robił sobie jaja z użytkowników. Tylko nie rozumiem po co te jaja skoro użytkownicy podawali fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...