Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj 86zł za C+ Optimum (71zł) + HD Promo + Filmbox na 6 miesięcy + Multiroom + 2 x PVR (Pace 5zł i Phillips 10zł)

Konsultant stwierdził że MGM oraz nSport jest testowo i nie znajduje się w ofercie na tą chwilę, dlatego nie może zaoferować.

Odmówiłem przedłużenia...

Umowa do końca miesiąca. Co ciekawe po dwóch telefonach w Styczniu do dzisiaj była cisza z ich strony (pod koniec stycznia wysłałem wypowiedzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FYI

Wypowiedzenie wysłane na początku stycznia - umowa do 31go marca. Dziś pierwszy telefon, powiedziałem, że oddzwonię. Przystałem na canal + optimum za 71 PLN na 12 m-cy; hbo na 4 jak i cinemax i filmox ( nawet nie wiem co to); optimum promo; pace pvr - free; zastrzegłem, że jak wyjdzie oferta z nc+ mogę przejść bez konsekwencji. A i dostałem jeszcze na okres też do jakoś 4 m-cy - n-sport i mgm. Z tego co widzę mogłem lepiej - ale niestety nie mam czasu ani ochoty na wykłócanie się.

Czyli mogłem to mieć za 65 czy 62? Proszę uprzejmie o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jest mój pierwszy post chociaż forum czytam od dawna więc witam Wszystkich Serdecznie.

Zbliża się koniec mojej umowy 31 marca, wypowiedzenie wysłane.

kilka dni temu pierwszy telefon od C+

i oto ich propozycja:

Optimum HD

Optimum promo

PVR 500GB

umowa na 13 miesięcy

wszytko to za 83zł

 

teraz za to wszystko płacę 77zł, a miła Pani twierdzi ze to jest mega promocja tylko dla mnie. :crazy:

Wysłałem ją w kosmos nawet nie nalegała. Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec witam :) sat kuriera czytam od jakiegos roku, czyli odkad pracuje w C+. To, co niektorzy pisza na temat ofert, jakie mozna `wynegocjowac`, a jakich nie, jest czesto dosc smieszne. Szczerze? Poniekad zalozylem to konto, by obronic forumowicza, ktory opisal jakie dostal od konsultanta, a wiekszasc go wysmiala. Wiec dla wszystkich niedowierzalskich informacja- do dnia 28.02 byly proponnwane pakiety na takich warunkach, o jakich wspomnial forumowicz.Nowe oferty z nc+ beda dostepne od 19.03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki osobom, ktore pisaly o tych mailach - Ja po 1. bym odpuscil, ale dzieki Wam napisalem jeszcze jednego, skontaktowali sie ze mna i teraz mam dostep do nSport SD/HD oraz MGM HD :D To zawsze cos, za darmo, LM, LE i Serie A, ktorych brakowalo teraz mam, szkoda tylko ze europejskie puchary sie prawie koncza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś przedłużona umowa.

 

C+Optimum HD 65zł

hd promo optimum 0zł

multiroom 0 zł

pace pvr 0zł

umowa na 18m-c

 

Opcjonalnie drugi pace pvr mogę wziąć za 10zł m-c, ale że mam swój własny dekoder to nie skorzystam. Żadnych dodatkowych opcji typu filmbox HBO czy nSport, nie są mi potrzebne więc nawet nie pytałem czy mógłbym je dostać dodatkowo na kilka miesięcy. Podpisałem po drugim telefonie. Pierwszy telefon to była propozycja 82zł od konsultanta a ja zaproponowałem 65zł bez zbędnych tłumaczeń za w/w ofertę. Pan z cyfry powiedział że na razie nie może mi dać takiej ceny i że zapiszę mój numer i jak będzie taka możliwość to do mnie zadzwoni. Po dwóch dniach czyli dziś ( jest już po północy no to chyba wczoraj ) powiedział że może przystać na moje warunki i czy podpisujemy umowę. Ja oczywiście powiedziałem że tak. Dodam jeszcze że ten sam konsultant dzwonił z dwóch różnych numerów, czyli nie ma na to reguły z jakiego telefonu dzwoniono. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych którzy chcą dostać nsport i MGM hd.

Nie odpuszczajcie po pierwszym mailu - ja do nich napisałem tak normalnie że chciałbym te kanały, mam u nich 2 umowy dużo płacę itd.

Dostałem odpowiedź ze się nie da, że to dedykowane tylko dla niektórych abonentów itd.

Odpisałem im co o tym myślę w trochę mocniejszym tonie ale powiem wam że nie liczyłem na nic, w międzyczasie zadzwoniłem też do nich w sprawie tych kanałów oczywiscie powiedziano mi że sie nie da itd.

A tu niespodzianka - wieczorem zadzwonił pan z Biura obsługi i włączył mi te kanały bez targowania na obie umowy - tak wiec nie dajcie sie zbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jest mój pierwszy post chociaż forum czytam od dawna więc witam Wszystkich Serdecznie.

Zbliża się koniec mojej umowy 31 marca, wypowiedzenie wysłane.

kilka dni temu pierwszy telefon od C+

i oto ich propozycja:

Optimum HD

Optimum promo

PVR 500GB

umowa na 13 miesięcy

wszytko to za 83zł

...Czekam dalej.

 

Bez wysyłania wypowiedzenia, z umową do końca maja dostałem wczoraj:

Optimum HD 51zł

Optimum promo 0 zł

PVR 500GB 5 zł lub Sagecom za 0zł

Multiroom 10 zł

umowa na 18 m-cy

(nie chciałem żadnych filmowych kanałów, więc nie prosiłem być może coś by jeszcze dali)

 

Razem 61 lub 66zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś przedłużona umowa.

 

C+Optimum HD 65zł

hd promo optimum 0zł

multiroom 0 zł

pace pvr 0zł

umowa na 18m-c... :jupi:

No to utargowałeś 1PLN :jupi: , bo normalna stawka na stronie C+ za w/w to 66PLN

To chyba masz jakąś inna strone C+ bo na mojej pokazuje, że taki pakiet kosztuje 77 zł + od 7-ego miesiące pace 20 zł/m-c (poprawcie mnie jeśli się mylę) co przez cały okres umowy daje 456 zł oszczędności (216 na pakiecie + 240 na pace) więc kolega wynegocjował bardzo dobre warunki :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli zadzwonie do punktu c+ i bede chcial dowiedziec sie jaka przysluguje mi oferta przedluzenia umowy to dostane taka odpowiedz mimo ze nie ja podpisywalem umowe?dodaj ze dane osoby przedluzajacej znam rowniez pesel itp. wiec moge im to podac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do cyfry przed chwila.obecnie mam oferte c+optimum hd +hbo hd i cinemax hd.zapytalem jaki pakiet mi teraz przysluguje,babka powiedziala ze jedyny pakiet jaki moge miec po przedluzeniu umowy to pakiet prestiz hd.gdy spytalem o optimum hd odpowiedziala ze nie jest obecnie dla mnie dostepny.czy to znaczy ze nie moge zmienic obecnego pakietu na superpremium hd tylko moge na prestiz hd czy specjalnie tak mowi zeby przedluzac umowe na drozszy pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...