Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

azzu, co do 1 to ci nie powiem. Co do 2 pytania, to po prostu trzeba się upomnieć. Nie powoływałem się na żadne forum. Zapytałem, czy mogę w gratisie na jakiś czas dostać te kanały i konsultant nie odmówił. Z mojego punktu widzenia, dobrze było przedłużyć umowę ze 'starą' Cyfrą. Będę miał większe pole wyboru, czy zostać na starych zasadach, czy migrować do nowej oferty. Przy podjęciu decyzji, na pewno będę się posiłkować, tym co tu przeczytam. Póki co informacje zamieszczane przez kolegów, okazały się pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem ci że po rozmowie z tą miła Panią nie jestem taki pewny twojej teorii. Zobaczysz mine osób które przedłużyły bez bezpośredniej migracji za kilka dni :lol:

 

Ja się też waham z tego powodu....wydaje mi się, że do migrowania będzie więcej osób niż do przedłużania umowy... Skoro dają umowy na 18 miesięcy to coś musi być na rzeczy... To przedłużenie jest dobre dla tych co multiroom mają... zostają na takich samych zasadach... Chętnie bym zobaczył jakiś skan aneksu po tym przedłużeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy przedłużaniu zadałem konsultantowi pytanie, czy migrować będę mógł przez całą umowę i powiedział, że nie będzie problemu. też czekam na aneks, bo jestem ciekaw co tam będzie napisane na ten temat. czy jeżeli w aneksie będzie, że tylko w kwietniu mogę migrować, to będę mógł się domagać zmiany tego zapisu, na podstawie nagranej rozmowy z konsultantem?

Miałem umowę do końca maja na full z MR 2 karty i Pace PVR HD za 126zł ( od marca do końca maja 20zł za PVR czyli 146zł) Dzisiaj zadzwonił konsultant zaproponował Prestiż HD za 144zł z XXtra i HBO GO, MR za 10zł i PVR za 0 razem 154 zł ( od jutro na 6 m-cy nSport i MGM HD za darmo ) Z możliwością przejścia do nowej platformy do końca kwietnia. Zgodziłem się i o dziwo to samo z 144 zł dostają nowi !!!!Czy mogę zerwać umowę ?

tu mi się wydaje, że konsultant trochę naciągnął. mi powiedziano, że MR od pakietu optimum jest za darmo i tak też jest zresztą na stronie cyfry w ofercie.

czyli Twoja oferta wygląda jak Prestige HD za 154zł + MR za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką najlepszą cenę można wynegocjować za pakiety Canał+ Optimum i Canal+Kompakt z MR?

Czy jest to odpowienio:

- Canal+Optiumum za 65zł + MR za 0zł+ HD Promo Optimum - gratis

- Canał+Kompakt za 53zł + MR za 10zł + HD Kompakt - gratis

Da się wynegocjować PACE na wynajem za 0zł w tych opcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że zgodnie z informacjami

zawartymi w poprzedniej korespondencji elektronicznej, kanały MGM i nSPORT

to pozycje oferowane testowo dedykowanej grupie Klientów

przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania

kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

 

Jednocześnie informuję, że Pana zgłoszenie zostało przekazane do

odpowiedniego działu.

 

Proszę oczekiwać na kontakt ze strony Doradcy ds. Utrzymania Abonenta

CYFRY+.

 

 

Czyli niedługo powinni mi włączyć te kanały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 30.04, dotąd C+Optimum HD z MR i opcja Multi (czyli właściwie pełna oferta), PVR Pace za 149 PLN

ponieważ Cinemaxów i Filmboxów nie włączyłem ani razu a HBO może kilka, zależało mi na C+Optimum z HD Promo, MR i dekoder bez zmiany (Pace PVR) i krótszym okresie umowy

dzisiaj przedłużyłem na 12 miesiecy (a właściwie 11, bo od 1.04 do 31.03.2014, czyli miesiąc zakładki z obecną umową już po nowej cenie) za 81 PLN.

Tak, wiem że drogo i mogłem dojść do 65 PLN, ale nie mam czasu na wielokrotne dyskusje telefoniczne :) no a poza tym oszczędzę trochę w przyszłym miesiącu

Dodatkowo nSport i MGM na 6 miesięcy od 1.04 (ale włączony już dzisiaj) bez możliwości przedłuzenia i chyba Filmbox na jakiś czas (nie wiem dokładnie, bo mnie to nie interesuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

(...)

Proszę oczekiwać na kontakt ze strony Doradcy ds. Utrzymania Abonenta

CYFRY+.

 

 

Czyli niedługo powinni mi włączyć te kanały ?

 

Naiwny! :D

 

Będą Cię namawiać na przedłużenie umowy - przeczytaj jaki Doradca ma do Ciebie dzwonić - Doradca ds. Utrzymania Abonenta CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę do końca marca miałem

 

C+optimum 70zł

hd promo optimum 0zł

pace pvr 0zł

multiroom 0 zł

flimbox przez siedem miesięcy 0 zł potem odłączą

 

mam pytanie zapomniałem spytać o n sport mogą mi jeszcze włączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowe ważną do 30.04 (wypowiedzenie wysłane)

 

SUPERPREMIUM HD - 89

PVR PACE - 0

PVR PACE - 5

Multiroom - 0

nsport/mgm - 6 mies gratis

3 filmy VOD przez 3 miesiące

 

razem 94 zł /18 mieś

Właśnie taka oferta mnie interesuje. Napisałem to w mailu do C+. Wręcz poszedłem dalej, gdyż drugi PVR (Phil) też chciałem za 0 zł (niejako na zachętę- w końcu 18 miechów to jednak długie zobowiązanie), lecz nie wiem czy to sie uda. A może tego Phila wymienić na Sagema, bo drugi PVR mi nie potrzebny. A wtedy jest szansa na 0 zł? Może ktos miał takie doświadczenie?

@sebek114, czy negocjacje poszły gładko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś dzwoniła do mnie miła Pani i zaproponowała:

 

70zł za cały okres umowy za: Kompakt Hd Cyfra, Kanały Hd, Wynajm jednego PVR i Multiroom, wydało mi się to drogo i podziękowałem... powiedziała, że jest to oferta last minut przed nową oferta i super promocja to jest....

 

Dorzuciła na koniec N SPort Hd , aler niestety ceny nie chciała opuścić ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum HD+multiroom+dekoder SD.Optimum HD 56zł+multiroom 10 zł dekoder sd darmo.Razem 66zł.Tak mi się wydaje moge sie mylić.

ale Ty podałeś ceny ze stronki a mnie interesuje za ile ten pakiet mozna od nich wyrwać?

 

myślicie że 50zł da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane już od miesiąca.

3 telefony jak do tej pory - dwa absurdalne z propozycją C+Optimum (hdpromo, MR, drugi dekoder i dodatkowe kanały) wyższą niż dla nowych, dziś trzeci za całość 82 zł no ale, że mnie interesuje 65 zł to się z panem konsultantem pożegnaliśmy. Oczywiście usłyszałem śpiewkę, że to już ostatnie dni, że tak tanio i będzie tylko drożej.

 

No cóż wychodzi na to, że będę migrował bezpośrednio na nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto czekać na to nc+? Kiedy będzie zmiana oferty programowej? U mnie umowa kończy się w maju. Dzisiaj już miałem 2 telefony z cyfry+, w pierwszym migracja do pakietu optimum 52zł miesięcznie. Umowa 13 m-cy. Zapomniałem zapytać o dekoder pvr, teraz mam za 0zł wynajem. A mam kompakt za 44zł. Drugi telefon i łącznie 56zł. 51zł za pakiet optimum + 5zł za pvr pace. Ale nie zgodziłem się. Ile można mniej/ więcej najwięcej wynegocjować za pakiet optimum + najem dekodera pvr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś dzwoniła do mnie miła Pani i zaproponowała:

 

70zł za cały okres umowy za: Kompakt Hd Cyfra, Kanały Hd, Wynajm jednego PVR i Multiroom, wydało mi się to drogo i podziękowałem... powiedziała, że jest to oferta last minut przed nową oferta i super promocja to jest....

 

Dorzuciła na koniec N SPort Hd , aler niestety ceny nie chciała opuścić ceny...

 

Ja dostałem taka sama propozycje 70 zł tyle ze były dwa Pace w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wycenia się te oferty? Skoro volfram2002 wynegocjował:

CANAL+OPTIMUM

OPTIMUM HD (z animal planet hd)

MULTIROOM

PVR PACE

 

RAZEM - 73 ZŁ

 

To licząc prosto mogę próbować negocjować, optimum HD i PVR PACE za 43zł? Odjąłem tylko canal+ za 30zł. Opłaty 10zł za MULTIROOM już nie odejmowałem. Jest to możliwe czysty optimum za 43zł + pvr za 0zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CANAL+OPTIMUM

OPTIMUM HD (z animal planet hd)

MULTIROOM

PVR PACE

 

RAZEM - 73 ZŁ

 

Czy to max przy tej konfiguracji...?

 

Jak mnie pamięć nie myli, to mi zaproponowali za 65,00zł Canal+ Optimum + Optimum HD na cały okres gratis. Tylko nie miałem PVR. Odmówiłem z dwóch powodów pierwszy tyle teraz płacę tylko bez tego tego dodatku za ten pakiet, a dwa jestem przygotowany na Polsat, jak mnie nie zadowoli oferta NC+ czekam do ostatka. Dla mnie chyba to nie była by dobra oferta, ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowe ważną do 30.04 (wypowiedzenie wysłane)

 

SUPERPREMIUM HD - 89

PVR PACE - 0

PVR PACE - 5

Multiroom - 0

nsport/mgm - 6 mies gratis

3 filmy VOD przez 3 miesiące

 

razem 94 zł /18 mieś

Właśnie taka oferta mnie interesuje. Napisałem to w mailu do C+. Wręcz poszedłem dalej, gdyż drugi PVR (Phil) też chciałem za 0 zł (niejako na zachętę- w końcu 18 miechów to jednak długie zobowiązanie), lecz nie wiem czy to sie uda. A może tego Phila wymienić na Sagema, bo drugi PVR mi nie potrzebny. A wtedy jest szansa na 0 zł? Może ktos miał takie doświadczenie?

@sebek114, czy negocjacje poszły gładko?

 

 

wysłałem maila z propozycją, zadzwonił konsultant i przedstawił ofere podobną ale za PVR 1 zł i za drugiego 10 zł, powiedziałem ze moja propozycja jest taka jak w mailu, chwilke czekania i zgodził się, więc raczej gładko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...