Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znowu miałem telefon z cyfry i niestety ale klops.Cena wyzsza niz dotychczas a pan i tak zdziwiony że nie chce, ale to juz standard.Jestem przyzwyczajony do takich kwestii bo juz prawie 10 lat jestem abonentem.Poczekam na swoje nie ma się co spieszyć umowe mam do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja 2013...pakiet C+ Optimum HD + Optimum HD + multiroom i za to wszystko płaciłem 86zł /m

Wypowiedzenie wysłane...postanowiłem sam pierwszy "zaatakować"...wysłałem maila z moją propozycją C+Optimum HD + Optimum HD Promo + multiroom + MGM / Nsport i to przy umowie na 18 miesięcy za 65zł...w mailu troszkę od siebie napisałem że zastanawiam się nad PC lub kablówka i jestem w stanie tylko płacić 65zł...jak będą mieli wyższą propozycje to mają nawet nie dzwonić i "nie zawracać mi gitary":)

Dwa dni minęły i dzisiaj telefon...to co chciałem powyżej Pan proponuje za 75zł (za multiroom chciał dodatkowo 10zł)..ale szybko mu to wybiłem z głowy i zostało 65zł...jeszcze się upomniałem o MGM i nsport....Pan troszkę pomarudził że to testowo itd. ale moje argumenty go przekonały i też szybko dołożył (dzisiaj mają przejść uprawnienia)...także negocjacje przychodzą mi coraz łatwiej:)... wspomnę jeszcze że te 65zł to na dwie osoby..więc za tą cenę taki pakiecik?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na swoje nie ma się co spieszyć umowe mam do końca kwietnia.

Miej jednak na uwadze fakt, że w międzyczasie najprawdopodobniej wystartuje już nowa platforma, nc+. A wówczas nie będzie już możliwości przedłużenia umowy w ramach obecnej CYFRY+. Po starcie nc+ przedłużenie umowy będzie oznaczało automatyczną migrację do tej nowej platformy na nowych, nieznanych wciąż warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja. Jestem właśnie na etapie negocjacji z Cyfrą jej przedłużenia. Teraz posiadam Canal+Optimum z multiroomem i Pace 500 Gb za 75 zł. Do tej pory druga karta była w starym strongu, teraz z uwagi na zakup tv rodzicom chcę wziąć dla nich moduł CAM. I teraz się zastanawiam, bo gdy przedstawiam swoją sytuację konsultantom to oni twierdzą, że moduł mogę dostać jako podstawowy "dekoder" w bezpłatną dzierżawę a do multiroomu dobrać PACE 500 Gb (10 zł / m-c). I teraz mam dwa pytania:

1. Czy jest szansa ugrać i moduł i pace w darmowym użytkowaniu?

2. Czy jeżeli będę chciał wymienić swojego Pace'a na moduł to będę mógł go później wziąć do multiroomu? Chciałbym dostać ten sam no bo wiadomo mam tam filmy ponagrywane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W ostania niedzielę przedłużyłem umowę kończąca się na koniec kwietnia . Wypowiedzenie wysłałem w styczniu. Zadzwonili raz i proponowali na 13 mcy kontrakt za superpremium za 99 zl. Nie przystałem na tą propozycje i podałem swoje warunki :

C+ optimum HD

HD optimum promo

- razem 62 zł

MGM HD i Nsport na 6 mcy gratis

Cinemax i Filmbox 7 mcy gratis

HBO 6 mcy gratis potem 19,90

Wczoraj Pani zadzwoniła ponownie i bez problemu dała w/w ofertę.

pozdrawiam

 

 

 

I wtedy obudziłeś sie cały mokry - co skłania te dzieci do pisania takich głupot :jupi:

Jetes kompletnym ignorantem , nie umiesz czytać czy idiotą ??? Taka oferta była opisywana na tym forum i te ceny właśnie z forum wziąłem. Wiele osób opisywało w tym wątku że dostało takie jak ja warunki i mi także się udało . Zazdrość i głupota tyle mam do powiedzenia na twój temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja 2013...pakiet C+ Optimum HD + Optimum HD + multiroom i za to wszystko płaciłem 86zł /m

Wypowiedzenie wysłane...postanowiłem sam pierwszy "zaatakować"...wysłałem maila z moją propozycją C+Optimum HD + Optimum HD Promo + multiroom + MGM / Nsport i to przy umowie na 18 miesięcy za 65zł...w mailu troszkę od siebie napisałem że zastanawiam się nad PC lub kablówka i jestem w stanie tylko płacić 65zł...jak będą mieli wyższą propozycje to mają nawet nie dzwonić i "nie zawracać mi gitary":)

Dwa dni minęły i dzisiaj telefon...to co chciałem powyżej Pan proponuje za 75zł (za multiroom chciał dodatkowo 10zł)..ale szybko mu to wybiłem z głowy i zostało 65zł...jeszcze się upomniałem o MGM i nsport....Pan troszkę pomarudził że to testowo itd. ale moje argumenty go przekonały i też szybko dołożył (dzisiaj mają przejść uprawnienia)...także negocjacje przychodzą mi coraz łatwiej:).

 

Dokładnie u mnie też chciał 75 ale się nie zgodziłem , jutro ma dzwonić. Czy można dokupić jakiś dekoder HD przy przedłużeniu ? Bo niestety moja Ariva chyba kończy żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na swoje nie ma się co spieszyć umowe mam do końca kwietnia.

Miej jednak na uwadze fakt, że w międzyczasie najprawdopodobniej wystartuje już nowa platforma, nc+. A wówczas nie będzie już możliwości przedłużenia umowy w ramach obecnej CYFRY+. Po starcie nc+ przedłużenie umowy będzie oznaczało automatyczną migrację do tej nowej platformy na nowych, nieznanych wciąż warunkach.

 

 

Wiem że tak może być ale co mam począć jak nie chcą dać tego co mnie interesuje.Ogólnie i tak jestem zainteresowany migracją do NC+, chyba że ceny beda z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużone.

 

Superpremium HD 89 zł

PVR Pace 0 zł

Multiroom 0 zł

HBO Go 0 zł

MGM HD i Nsport na 6 mcy gratis

Cinemax i Filmbox 7 mcy gratis

 

W sumie te dwie ostatnie opcje to 7 i 8 miesięcy bo jeszcze prawie cały marzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj wysłałem maila że jeśli nie dostane n sport to nie przedłużę umowy wcześniej dzwoniłem do działu utrzymania ale niestety dla mnie oferty nie było a dziś dzwoni do mnie pani propzycja canal+ super premium hd + multirom+ pace+ n sport + filmbox 2 miesice gratis za 75 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś zaproponowali za 75 zl na 12 miesięcy.

Canal+Optimum HD

HD Optimum Promo

MR

Bez wymiany sprzętu. bo nie potrzebuje.Nie zgodziłem się, bo zaproponowałem 65 zl tyle mogę płacić.Pan się nie zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...