Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc. Do kiedy najpóźniej mogę wypowiedzieć umowę konczaca sie 31 marca?? Wysłałem wypowiedzenie 24 lutego na adres ze skrzynka pocztowa i do tej pory nie mam potwierdzenia odbioru. Czy moze jest tak ze mozna wypowiadac umowe w ostatnim miesiacu obowiazywania umowy ?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek
..Oczywiście rezygnuję z Cyfry, bo w nowej platformie sprzęt, multiroom i całe kodowanie będzie takie jakie jest w N...

 

Wczoraj na TVN podobno powiedzieli, że odbiór na tym samym sprzęcie bez konieczności zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem w piątek za 65zł za Optimum HD na 18 miesięcy, pani powiedziała że po starcie nc+ jak będę chciał to mogę przejśc bez problemu. Filmbox Nsport z MGM na 6 miesięcy za free.

 

ale to jest oferta z canal+ czy sam optimum za 65zł

Z canalem + paczka HD. Już się nie będe szarpał o 3zł w umowie na 12msc bo podobno jej nie ma a pewnie by się znalazła pod koniec marca ale dla ligi angielskiej jak będzie potrzeba to i tak przejdę do nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi w podobnej sytuacji: umowa do końca marca, c+optimum, nie mam Multiroomu - za 65zł, wypowiedzenie wysłane. Czy dostał ktoś z was w marcu(czyli w piątek lub sobotę) ofertę c+optimum + multiroom za 65+0 zł? Gadałem już kilka razy z nimi ale cały czas dają C+Optimum za 65 ale za MR chcą 10 zł. Twierdzą, że owszem w lutym być może by dali MR gratisale w marcu już nie dają... Ściema czy rzeczywiście na razie tak jest? Niby mam czas do końca marca na przedłużenie ale wiadomo jakie potem MR mogą dawać od nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też płacę za multiroom 10zł zapomniałem dodać... Miałem czekać do końca marca z przedłużeniem ale co jak zablokują możliwość przedłużenia? Teraz przynajmniej mam wybór, zostanę przy c+ lub wymigruję. A i tak płacę mniej niż przedtem bo w poprzedniej umowie dopłacałem za paczkę HD 8zeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mam czas do końca marca na przedłużenie ale wiadomo jakie potem MR mogą dawać od nc+.

No jesli przy migracji do nc+ sprzet ktory posiadamy zostaje na tych samych zasadach to logicznym wydaje sie ze i MR pozostanie jak dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę nie na temat ale ciężko tu cokolwiek znaleźć. Na którejś stronie pisaliście kiedy kończą się oferty przedłużające umowę z c+. Mógłby ktoś podpowiedzieć datę?

Niema juz przedluzen w APS-ch, tylko musisz dzwonic do CTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanałów nSport HD i MGM HD również po dwóch e-mailach zadzwoniła do mnie Pani o możliwości włączenia tych kanałów na okres 6 miesięcy, pierwszego e-maila z odpowiedzią negatywną wytłumaczyła, że konsultant popełnił błąd i taka opcja jest jak najbardziej możliwa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozecie to podeslijcie na PW co napisac w mailu do nich zeby wkoncu sie zgodzili na wlaczenie kanalow :)

Widocznie wszystko to zalezy od umiechu czytajacych (ja pisalem o Serie A i Champions Legaue ze mam chec poogladac) ale tak jak z przedluzaniem umow jeden dostaje za 1 razem niektorzy za 2-3-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali :)

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że próbowałam

skontaktować się telefonicznie z Panem, lecz próba ta nie przyniosła

pozytywnego rezultatu.

 

Mając na uwadze dotychczasową współpracę, CYFRA+ postanowiła

przyznać Panu możliwość bezpłatnego odbioru kanałów MGM i nSport

przez okres 6 pełnych miesięcy.

 

W celu aktywacji opcji, uprzejmie proszę o wskazanie numeru telefonu oraz

preferowanego terminu do przeprowadzenia rozmowy.

 

 

Mam nadzieje ze odzwonia skoro odpisalem im po 30 min od tego maila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...