Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam pytanie co do oferty i ceny do jakiej ewentualnie mogę negocjować z c+.

Aktualnie posiadam:

Kompakt HD - 64zł

HBO HD - 19,90zł

Multiroom - 20zł

Dekoder PVR - 5zł

HD Kompakt - 11

 

Łącznie płacę 119,90 zł

 

 

Po pierwszej rozmowie z konsultantem:

To samo co wyżej z kanałami TVP Sport + kanały "naukowe" (czyli dodatkowe dokumenty), domyślam się, że konsultant dał C+Optimum - dokładnie nie wiem bo to nie ja rozmawiałem z konsultantem.

 

Cena to 114 zł

 

Jak myślicie czy można to szarpnąć za mniej niż 100zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmawiałem w piątek i za to co mam, czyli C+ Optimum HD + Mezzo + 12 prog HD, miałem płacić 82 zł (zamiast obecnych 86 zł), gdy się dopytałem czy będę miał 12 programów HD (czyli 11 HD za 0 zł + Animal Planet HD), okazało się, że nie, "ale to bym panu jeszcze powiedział przy czytaniu warunków umowy". Powiedziałem, że w takim razie wprowadza mnie w błąd i że rozmowy są rejestrowane. W tak zwanym międzyczasie niby konsultował się z przełożonym (pewnie poszedł na siusiu ;)).

I oczywiście nic lepszego nie mogą mi zaproponować, co nie jest prawdą, bo parę dni temu miałem tę ofertę za 86 zł.

Niestety mój problem polega na tym, że nie wysłałem wypowiedzenia, a umowę mam do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam pytanie co do oferty i ceny do jakiej ewentualnie mogę negocjować z c+.

Aktualnie posiadam:

Kompakt HD - 64zł

HBO HD - 19,90zł

Multiroom - 20zł

Dekoder PVR - 5zł

HD Kompakt - 11

 

Łącznie płacę 119,90 zł

 

 

Po pierwszej rozmowie z konsultantem:

To samo co wyżej z kanałami TVP Sport + kanały "naukowe" (czyli dodatkowe dokumenty), domyślam się, że konsultant dał C+Optimum - dokładnie nie wiem bo to nie ja rozmawiałem z konsultantem.

 

Cena to 114 zł

 

Jak myślicie czy można to szarpnąć za mniej niż 100zł?

 

 

 

Witaj. Ja mam to wszystko za 99 pln. z moltiroomem i pvr 500gb. Takze warto negocjować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli od marca wejdzie NC+ to my, starzy klienci, jesteśmy dla tego tworu klientami przedłużającymi umowy czy tylko nowymi klientami??? Mowa tutaj jest o migrowaniu a zjawisko to jest przypisane zmianie operatora. Idąc tym tropem to chyba jesteśmy nowymi, a co się z tym wiąże nie muszę mówić, prawda?? Chyba, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie ciekawie - mogę zacząć negocjacje już od 1 kwietnia więc i tak jestem skazany już tylko na NC+, ale ciekawi mnie czy przedłużanie będzie znowu odbywać się na zasadzie negocjacji czy jedna oferta albo wypad /w co jednak nie wierzę/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita

Umowa z C+ kończy mi pod koniec kwietnia, bylem osobiście i w salonie zaproponowali mi taka samą promocje co dla nowych od marca czyli:

 

CANAL+ START HD za 39zl/18 mies + dekoder HD

CANAL+ KOMPAKT HD za 59zł/18 mies

 

Dodam ze zależy mi głownie na angielskiej i polskiej lidze kopanej.

Poszedłem na pocztę i wysłałem wypowiedzenie w takim razie.

 

Mylicie ze dadzą mi lepiej?

ile mogę wytargować?

abonament max 60 zl/miech mogę zapłacić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem telefon od cyfry. zaproponowali przedluzenie umowy juz na warunkach nc+. babka mowila ze zupelnie inaczej beda wygladac kanaly canal+. ma byc ich teraz 6. miedzy innym canal+ family. jej propozycja to przedluzenie umowy na 18 miesiecy pakiet platinum, czy jakos tak za 99 zl miesiecznie. z tego co mowila to tylko w tej ofercie bedzie mozna ogladac wszystkie kanaly canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko 2 telefony przed zarejestrowaniem wypowiedzenia. Teraz od tygodnia cisza. Umowa do końca kwietnia. Wysłałem swoją propozycję mailem i czekam. Chyba "ich" zatkało. "Celuję" w superpremium + MR + Pace +Philips, coś w granicach 89-94 zł. Teraz mam to za 104zł, a tylko dlatego, że MR + Phil PVR dobierałem w trakcie umowy. Czysty superpremium mam za 89 zł. Mam nadzieję, że te 94 zł jest realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem telefon od cyfry. zaproponowali przedluzenie umowy juz na warunkach nc+. babka mowila ze zupelnie inaczej beda wygladac kanaly canal+. ma byc ich teraz 6. miedzy innym canal+ family. jej propozycja to przedluzenie umowy na 18 miesiecy pakiet platinum, czy jakos tak za 99 zl miesiecznie. z tego co mowila to tylko w tej ofercie bedzie mozna ogladac wszystkie kanaly canal+.

 

C+ Family? Czyżby opcja francuska? A do kiedy masz umowę? Do mnie dzwonili rano i nic takiego nie proponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...