Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zadzwonie jeszcze raz dzis napisałem do nich meila.... ale normalnie [beep]two.. miało być wszystko za 77zł a nagle 10zł za wynajem dekodera z dyskiem twardym.... i co stary dekoder który jeszcze kiedyś wziełem na własność jest w rozsypce a jak oddam ten z dyskiem zeby nie palacic 10zl to bede mial multiroom którego nie bede uzywał bo nie bede mial dekodera... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wprowadzajcie innych w błąd jak sami nie wiecie,@maciek12 ma czas na wysłanie wypowiedzenia do końca marca,dopiero w kwietniu przejdzie na 3-miesięczny okres wypowiedzenia

No właśnie nie wprowadzajcie innych w błąd. Nie w kwietniu a w maju będzie go obowiązywał 3 miesięczny okres wypowiedzenia, bo z dniem 1 maja umowa przejdzie ma czas nieokreślony. Jeśli w kwietniu wysłałby wypowiedzenie to nadal obowiazywałby go miesięczny okres wypowiedzenia ale umowa przedłużyłaby się o miesiąc (maj) i ten miesiąc byłby już bez żadnych zniżek(pełnopłatny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaba84

miałem tak samo , dekoder za darmo wynegocjowany , przyszedł aneks , w którym jak byk napisali , że mam płacić 10 zł , złożyłem reklamację telefonicznie, wszystko wyjaśnili , mam dekoder za darmo , zgodnie z warunkami uzgodnionymi przez telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wprowadzajcie innych w błąd jak sami nie wiecie,@maciek12 ma czas na wysłanie wypowiedzenia do końca marca,dopiero w kwietniu przejdzie na 3-miesięczny okres wypowiedzenia

No właśnie nie wprowadzajcie innych w błąd. Nie w kwietniu a w maju będzie go obowiązywał 3 miesięczny okres wypowiedzenia, bo z dniem 1 maja umowa przejdzie ma czas nieokreślony. Jeśli w kwietniu wysłałby wypowiedzenie to nadal obowiazywałby go miesięczny okres wypowiedzenia ale umowa przedłużyłaby się o miesiąc (maj) i ten miesiąc byłby już bez żadnych zniżek(pełnopłatny).

Zgadza się tylko że większość z nas wolałaby uniknąć pełnej opłaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja dzisiaj :Superpremium za 99zł+MR 0zł +Pace PVR 0zł+ Phillips 5zł+ HBO Go 0zł na cały okres =104zł + Filmbox i cinemax niepełny miesiąc +2 kolejne gratis.Na razie czekam,oczywiście ''miła'' Pani była bardzo oburzona :)
A miałeś MR do tej pory, czy zamierzasz go dopiero dobrać? Na jaki okres umowa?

Pewnie Cię gila moja opinia, ale jeśli nic nie przekręciłeś i ktoś odważył się dać Ci taki zestaw, to gratuluje odwagi w czekaniu na lepszą ofertę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja dzisiaj :Superpremium za 99zł+MR 0zł +Pace PVR 0zł+ Phillips 5zł+ HBO Go 0zł na cały okres =104zł + Filmbox i cinemax niepełny miesiąc +2 kolejne gratis.Na razie czekam,oczywiście ''miła'' Pani była bardzo oburzona :)
A miałeś MR do tej pory, czy zamierzasz go dopiero dobrać? Na jaki okres umowa?

Pewnie Cię gila moja opinia, ale jeśli nic nie przekręciłeś i ktoś odważył się dać Ci taki zestaw, to gratuluje odwagi w czekaniu na lepszą ofertę..

Rigidigi Przecież to jest normalna oferta dla nowych to co się tak dziwisz i piszesz że ktoś się odważył dać taką. Poczytaj sobie wcześniej za ile dostawali superpremium

Jeśli @grzejnik miał na stanie mr, to tak od ręki gratisowego mr nie dostanie. PVR tym bardziej za darmo nie, a drugi dekoder do MR obecnie kosztuje 10pln, a nie 5pln. Do tego na dwa miesiące przed zakończeniem umowy i to bez wypowiedzenia. Teraz widzisz różnicę w tej "normalnej" ofercie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi

W ofercie karnawałowej od pakietu superpremium dekoder i MR są gratis przez cały czas umowy, a za drugi dekoder nie orientowałem się. Z tego co tu piszą wszyscy przedłużanie umowy jest korzystniejsze niż nowa

Czyli chyba można powiedzieć że oferta normalna a nie super za 104 zł

Śledząc ten wątek były też osoby które wypowiedzenia nie wysłały a warunki dobre dostały

Także nie ma zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem (umowa kończyła się 31marca) :

 

C+Optimum + HD Promo + PVR 500GB + MR + HBO, Cinemax i Filmbox (wszystko na 7 m-cy) = w cenie 70 zł (18-mcy)

 

Uważam, że dobra oferta - o 5 zł już nie chciało mi się nawet upominać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. odnosnie mojego problemu z przedluzeniem umowy tzn ze dekoder z dyskiem mial byc gratis a okazuje sie ze musze placic za niego 10zl to wczoraj napisalem meila i dzis znow dzwonilem.... i pani mi powiedziala ze reklamacja zostala przyjeta i w ciagi 30dni bedzie odpowiedz bo musza odsluchac rozmowe ..

Czy jakbym chcial odstapic od przedluzenoej umowy to za te 30dni nie bedzie juz za pozno ? Jak to z tym jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wprowadzajcie innych w błąd. Nie w kwietniu a w maju będzie go obowiązywał 3 miesięczny okres wypowiedzenia, bo z dniem 1 maja umowa przejdzie ma czas nieokreślony. Jeśli w kwietniu wysłałby wypowiedzenie to nadal obowiazywałby go miesięczny okres wypowiedzenia ale umowa przedłużyłaby się o miesiąc (maj) i ten miesiąc byłby już bez żadnych zniżek(pełnopłatny).

 

Panowie, proszę o sprostowanie jeśli się mylę, ale już pogubiłem się w różnych wersjach. Umowę mam do 31 maja, więc rozumiem, że:

- jeśli do końca kwietnia wyślę wypowiedzenie i napiszę tam, że rezygnuję z dalszej współpracy z C+ z końcem maja, umowa przestanie mnie obowiązywać z datą 31.05,

- jeżeli wypowiedzenie wyślę w maju, będę musiał jeszcze zapłacić za czerwiec pełny abonament bez zniżek

- jeśli wypowiedzenie wysłałbym w czercu i później, będę musiał płacić pełny abonament przez co najmniej 3 miesiące.

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr nie dostanie. PVR tym bardziej za darmo nie, a drugi dekoder do MR obecnie kosztuje 10pln, a nie 5pln. Do tego na dwa miesiące przed zakończeniem umowy i to bez wypowiedzenia. Teraz widzisz różnicę w tej "normalnej" ofercie?

 

@Rigidigi

 

MR mam juz bardzo długo.Pani zaoferowała umowę na 13 miechówm,warunki to samo co na stronie z tym że Pace PVR za 0zł na 13 miesięcy free.Czemu miała by mi zaoferować za drugi PVR Phillips za 10zł jeśli teraz płacę 5 zł?Dostałem dokładnie to co na stronie z tym że chciała Filmbox+ Cinemax do końca kwietnia dołożyc.Czekam bo chcę zamienić Phillipsa na Pace ale teraz niby nie da rady :D Dzwoniłem w poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ze reklamacja zostala przyjeta i w ciagi 30dni bedzie odpowiedz bo musza odsluchac rozmowe ..

Czy jakbym chcial odstapic od przedluzenoej umowy to za te 30dni nie bedzie juz za pozno ? Jak to z tym jest ?

 

Ale jak odstąpić ? Nie da się odstąpić ot tak. Jeżeli przyjeli reklamacje i odsłuchają ustalenia to mogą być tylko 2 rozwiązania:

1) Twoja reklamacja zostaje uznana i nie płacisz za PVRa,

2) Oni rozwiązują umowę z ich winy

 

Ja kiedyś miałem tak na 2 umowach. W obu ustalenia były takie same, a jednak reklamacje rozwiązano na dwa różne sposoby. Na jednej z umów dostosowano ją do ustaleń jak przy przedłużaniu telefonicznym, natomiast na drugiej umowie nie dostosowano jej tylko ... Cyfra wypowiedziała umowę z ich winy. Więc udałem się wówczas do punktu i podpisałem nową (wówczas o dziwo korzystniejszą) umowę (łapnąłem się na zmianę promocji wówczas).

 

Jest jeszcze 3 możliwość. Jeżeli to Tobie się coś pochrzaniło to będziesz płacił zgodnie z ustaleniami. Trzeba sobie było zamówić płytkę z rozmową aby Ci przysłali (a wiem, że przysyłają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam.

Właśnie przedłużyłam umowę na 12 miesięcy. :)

Nie obyło się bez targowania.Najpierw Pan zaproponował mi umowę na 18 miesięcy razem za 81 zł - C+ optimum hd,hd optimum promo,multiroom - 10 zł,HBO,Cinemaxy, Filmboxy - 0 zł przez 7 miesięcy - odrzuciłam ofertę. :/ Następnie zaproponował mi to samo (po konsultacji z przełożonym) za 77 zł i też na 18 miesięcy - tu również podziękowałam i powiedziałam,że chyba się rozstaniemy z końcem umowy :/ .I nagle bez konsultacji z przełożonym oferta na 12 miesięcy:

C+optimum hd ,hd optimum promo, multiroom - 10 zł rabatu przez cały okres umowy,dodatkowo HBO, Cinemax, Filmbox przez 4 miesiące 0 zł i sagemcom hd - 0 zł to wszystko za 71 zł. :beer:

Wiem,że mogłam się targować o 65 zł ale te 6 zł... odpuściłam

Najbardziej zależało mi na multiroomie za 0 zł i to dostałam.

Powodzenia w targowaniu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi to samo mówił, wczoraj przedłużyłem C+Optimum za 67zł/12m i dodatków nie chciał włączyć ze względu na rabat cenowy...no ale mi nie zależało

 

@bella_1971 10zł rabatu na MR czyli będziesz płaciła za niego 10zł? MR kosztuje 20zł i mi dał 20zł rabatu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR mam juz bardzo długo.Pani zaoferowała umowę na 13 miechów,warunki to samo co na stronie z tym że Pace PVR za 0zł na 13 miesięcy free.
Co do PVR'a to być może masz bezpłatne użytkowanie, bo na dzień dzisiejszy (6.02) otrzymanie darmowego PVR i MR (jeśli się go miało) graniczy z cudem.

 

Czemu miała by mi zaoferować za drugi PVR Phillips za 10zł jeśli teraz płacę 5 zł?
Dlatego, że wszystkie obecne promocje przewidują opłatę za dekoder PVR do MR w wysokości 10pln.

 

Czekam bo chcę zamienić Phillipsa na Pace ale teraz niby nie da rady :D Dzwoniłem w poniedziałek
A widzisz, akurat z wymianą dekodera nie powinno być problemu.. Więc sądzę, że trafiłeś na konsultantkę ninja. Zadzwoń z ciekowości i zapytaj, czy te podane warunki są nadal aktualne. Stawiam browara na stół, że nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi prosze na co ja moge liczyc,umowa do konca kwietnia, wypowiedzenie wysłane(czekam na kontakt z ich strony dlatego pytam).Teraz C+Kompakt + MR za 67 zł,Dekodery mam swoje nigdy im nie placilem dzierzawy ani nie mialem za friko.Teraz chcialbym to samo +pace pvr+dodatki gratisowe. Na co moge liczyc i za ile. Dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...