Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wysłałem jeszcze w listopadzie a umowę mam do końca stycznia.

Propozycję przez kontakt wysłałem w grudniu i miałem tylko jeden telefon do tego czasu (odmówiłem).

Teraz na początku stycznia wysłałem ponownie propozycję i zero odzewu.

 

Na stronie z ciekawości dzisiaj sprawdziłem cennik dla nowych abonentów, na przykładzie C+ Optimum:

 

C+ Optimum / 77zł przez 18 m-cy

HD Promo / 0zł przez 18 m-cy

Multiroom / 0zł przez 18 m-cy

HBO / 0zł przez 6 m-cy (po 6 miesiącach można wyłączyć lub po tych 6-ciu miesiącach płacić 19,90zł do końca umowy)

Cinemax i Filmbox / 0zł przez 6m-cy (automatycznie wyłączą)

Pace 500 / 0zł przez 5 m-cy (później 10zł / m-c)

 

W tej chwili płacę za C+ Optimum 57zł + 11zł HD Optiumum + Multiroom 20zł = 88zł za miesiąć

Więc jako nowy abonent, biorąc ten sam pakiet co mam np. 2-giego lutego, zapłacę mniej, co w tej chwili i jeszcze dodatkowo będę miał hbo, cinemax, filmbox na 6 m-cy i tuner pace 500 ??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax i Filmbox / 0zł przez 6m-cy (automatycznie wyłączą)

Pace 500 / 0zł przez 5 m-cy (później 10zł / m-c)

W jednym i drugim przypadku "przez 6 mies." oznacza pierwszy do końca i następne 5 mies. promocji.

Nie wyłączą podobno automatycznie, trzeba zadzwonić wcześniej, tak mi tłumaczyli miesiąc temu gdy się dopytywałem przy zawieraniu umowy.

Pamiętaj że drugi Pace 15 zł przez 18 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZemu 77 zł ? Przecież na stronie c+ pisze 107?

 

Tu masz link jest oferta na Canal+ Optimum za 77zł oferta Supercena

 

 

Biorąc Supercene na 18mc mam tak:

Canal+ Optimum 77zł

HD Optimum Promo 0zł

Multiroom 0zł

HBO, Cinemax i Filmbox do 6mc gratis

Pace PVR 0zł przez 6mc, potym 10zł lub Philips PVR za 5złmc

 

Oferta na przedłużenie przy 18mc to

Canal+Optimum za 72zł

HD promo za 0zł

Multiroom raz 0zł raz 10zł

HBO, Cinemaxy i Filmbox do 6mc 0zł o ile sie upomniemy

Pace PVR 5zł czasami 0zł

Dekoder do MR Philips za 5zł czasami 0zł

 

Szału nie ma jak dobrze sie potargujemy to mamy wszystko za 72zł, oferty za 62zł juz niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy komuś udało się "wyrwać" opcję "HD Optimum" (tę z Animal Planet HD) gratis?

Bo ciągle tutaj czytam o tym, że dawają gratis opcję "HD Optimum promo" (bez Animal Planet HD)... :?

 

Ja swoją umowę mam do końca marca br. Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie. Negocjacje powoli czas zacząć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś Pani z C+ zaproponowała opcję superpremium za 105 zł z umową na 18 m-cy. Do końca umowy mam 2 miesiące. Grzecznie podziękowałem jednocześnie zapytałem czy coś wiedzą na temat wprowadzenia możliwych nowych pakietów. Niestety niczego nowego się nie dowiedziałem oprócz tego, że coś się dzieje i że może niebawem będą jakieś informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Optimum 65PLN

HD Promo 0 PLN

Multiroom 0 PLN

PACE PVR 5 PLN

HBO+Filmbox+Cinemax 0 PLN przez pierwszych 8 miesięcy gratis (w moim przypadku 7,5 miesiąca)

Drugi PACE PVR za 10PLN (nie biorę)

.................................................

Łącznie 70PLN na 18 miesięcy

 

Wcześniejsze oferty odrzuciłem, choć zarzekali się, że nie dostane taniej. Walczcie do końca, ja mogłem ugrać darmowego PACE'a, ale wole dać za niego 5PLN i mieć darmowe HBO+Filmbox+Cinemax przez prawie 8 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mam do konca stycznia, wypowiedzenie złożyłem w listopadzie, kontaktowałem się z Cyfra z 2 razy. ale oferowali smieszne warunki. Miałem C+Kompakt, za który płaciłem 54 zł, ale w pazdzieniku popsul mi sie tuner wiec wynajalem od cyfry i placilem 74 zł. Z 2 tygodnie temu wysłałem maila z propozycją ze chce optimum C+ z MR i tunerem za darmo, odpowiedzieli, że skontaktuja sie ze mna telefonicznie. Dzis zadzwoniła Pani z nieatrakcyjna ofertą, nie pamiętam już nawet jaką. Kilka godzin pozniej zadzwonił Pan i zapytał czy jest jeszcze mozliwość bym się zastanowił nad pozostaniem. Powiedziałem, że jak mi dadzą Optimum C+ z tunerem PVR 500 GB za jakies 65 zł, to zostaje. Pan mi zaproponował to za 62 zł, ja zapytałem czy do tego MR może być i odpowiedział, że może. Do konca lutego musze się zdecydować i odebrać drugi PVR 500 za 10 zł miesięcznie lub kupić za 149 jakiś inny bez PVR, jak się nie zdecyduję, to mogę używać jakiegokolwiek tunera. Umowa na 12 miesięcy - zdecydowałem się oczywiście.

Gdyby nie forum, to pewnie bym się zgodził na coś innego :) Dzięki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem znaleźć oferty na C+ Kompakt (jedynie wstępna oferta, nie ostateczna)

więc albo jestem ślepy, albo jednak każdy pisze o C+ Optimum.

mam obecnie optimum i wiem już jaką można ofertę otrzymać, ale bardziej interesuje mnie:

C+ Kompakt

BEZ MR

+ ten pakiet HD kanałów

 

brał ktoś ostatnio taki pakiet ? za ile ? na ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj do mnie zadzwoniła bardzo natarczywa pani z Cyfry+, proponując pakiet Canal+ Prestige HD za kwotę 149 zł. Umowa chyba na 13 miesięcy, obecnie płaciłem około 130 paru złotych, ale bez opcji Hbo Go, i exxxtra. Umowa kończy mi się w marcu. Pytanie czy to dobra oferta, jutro znowu będą do mnie dzwonić. I podobno też jutro kończy się ta promocja. A jeszcze jedno pytanie, jak w ogóle nie zawrę nowej umowy to ona jest wtedy przedłużana na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem znaleźć oferty na C+ Kompakt (jedynie wstępna oferta, nie ostateczna)

więc albo jestem ślepy, albo jednak każdy pisze o C+ Optimum.

mam obecnie optimum i wiem już jaką można ofertę otrzymać, ale bardziej interesuje mnie:

C+ Kompakt

BEZ MR

+ ten pakiet HD kanałów

 

brał ktoś ostatnio taki pakiet ? za ile ? na ile ?

Poczytaj

 

viewtopic.php?f=6&t=13379&p=701166&hilit=C+kompakt#p701166

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie szybka odp. Umowa dokońca lutego. Wypowiedzenie wysłane . Aktualny pakiet optimum za 54zł. Chce dostać C+kompakt hd , dekoder Pace PVR za 0zł /12mc. Bez multi roomu i gratisowyci kanałów. Da się to wynegocjować realnie? Pozdrawiam

 

P.S zapomniałem dodać że oczywiście w tej samej cenie co dotychczas czyli 54zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj do mnie zadzwoniła bardzo natarczywa pani z Cyfry+, proponując pakiet Canal+ Prestige HD za kwotę 149 zł. Umowa chyba na 13 miesięcy, obecnie płaciłem około 130 paru złotych, ale bez opcji Hbo Go, i exxxtra. Umowa kończy mi się w marcu. Pytanie czy to dobra oferta, jutro znowu będą do mnie dzwonić. I podobno też jutro kończy się ta promocja. A jeszcze jedno pytanie, jak w ogóle nie zawrę nowej umowy to ona jest wtedy przedłużana na czas nieokreślony?

Prestige HD możesz mieć za 120-122 zł na 18 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większości chyba za bardzo zależy na podpisaniu umowy. Mnie nie zależy i mam taką ofertę. Zaczęli bodajże od 133 zł . Teraz zeszli z ceny. Konsultant był bardzo rzeczowy i miły, ale dalej nie podpisałemprzedłużenia. Nie mam parcia na Cyfrę +. Tzn mam w czym wybierać w sygnale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przedłużyłem umowę , na 18 miesięcy

C+Optimum 65

HD Promo 0

multiroom 10

Pace PVR 0

HBO , Cinemax i Filmbox 7 mieś - 0

 

propozycja na 12 mieś była w cenie 62 zł za C+Optimum z HD Promo bez pozostałych gratisów

w sumie jestem zadowolony , nie chciało mi się już z nimi kopać o te 5 zł mniej za multiroom , widzę , że albo dają PVR albo Multiroom w gratisie i starają się zamknąć umowę na poziomie 70-75 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd masz to info przeleciałem tu wiele stron i nikt o tym nie pisał że za tyle wyciągnął prestige hd

C+Optimum HD 65zł

HD Optimum Promo 0

Multi 40zł

Pace PVR 500GB 0zł/5zł/10zł

Multiroom 0/5/10zł.

Suma w najgorszym przypadku daje nam 65+40+10+10=125zł za Prestige HD - oczywiście bez Animal Planet HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest skądinąd bardzo roztropne wyliczenie pokazujące, iż dając klientom nawet bardzo "atrakcyjne" rabaty Cyfra i tak wychodzi na swoje. Bo przecież to nie instytucja charytatywna.Ale i klient musi zadeklarować chęć wydania swojej gotówki na rozsądnym dla siebie poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...