Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się :jupi: właśnie oddzwonił ten sam sympatyczny pan po rozmowie z szefem zgodził się dać na 13m superpremium za 89zł + MrM za 10zł... nic więcej nie brałem.. :brawo: to chyba za 4 podejściem.

 

Tylko czekam na list potwierdzający i hula, da się? da...! a wypowiedzenie z 2 tyg u nich leżało zarejestrowane tylko a do lipca daleko było... ( tel 222200180 lub 222200565 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila znowu miałem telefon z Cyfry i znowu C+ Kompakt za 68 zł i Sagemcom. Jedyna zmiana jest taka, że ostatnio chciał mi dać umowę na 13 a dzisiaj na 15 miesięcy. Jak mu powiedziałem, że taka cena jest dla nowych abonentów i, że wiem, że można niższy rachunek dostać to stwierdził miły pan, że nie ma takiej opcji. Co Wy im mówicie żeby od razu dali wam to co chcecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed sekundą dostałem telefon. I od razu się zgodziłem bo nawet nie wiem co więcej mógłbym osiągnąć.

SuperpremiumHD + PACE za 89zł.

Po zapytaniu jakby to wyglądało z Cinemaxem i filmboxem wyszło by 114zł za wszystko.

Ja jestem zadowolony z tego co dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila znowu miałem telefon z Cyfry i znowu C+ Kompakt za 68 zł i Sagemcom. Jedyna zmiana jest taka, że ostatnio chciał mi dać umowę na 13 a dzisiaj na 15 miesięcy. Jak mu powiedziałem, że taka cena jest dla nowych abonentów i, że wiem, że można niższy rachunek dostać to stwierdził miły pan, że nie ma takiej opcji. Co Wy im mówicie żeby od razu dali wam to co chcecie? :)

 

Spokojnie, zadzwonią jeszcze i zejdą z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah 4-ty telefon do Cyfry w sprawie Superpremium...

Oferta 89zł oczywiście nie istnieje, oferta za 99zł jest zaś mega i inne [beep] tego typu.

Jak nie ma jak jest.

A ja przed sekundą dostałem telefon. I od razu się zgodziłem bo nawet nie wiem co więcej mógłbym osiągnąć.

SuperpremiumHD + PACE za 89zł.

Niezła ściema... :lol2:

Sam dostałem taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]
A ja przed sekundą dostałem telefon. I od razu się zgodziłem bo nawet nie wiem co więcej mógłbym osiągnąć.

SuperpremiumHD + PACE za 89zł.

Niezła ściema... :lol2:

Sam dostałem taką ofertę.

 

Ale jaka niezła ściema? Za kilka dni kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłane było bardzo dawno temu.

20 telefonów( na oko) było i definitywnie mówiłem że nie jestem zainteresowany. Dzisiaj Pan zadzwonił żeby to zakończyć i z marszu dał mi 89zł + PACE za 0zł. I nie negocjowałem dalej tylko powiedziałem że biore. Koniec. Więc gdzie tu ściema? Nie mówie że nie dało się nic więcej osiągnąć. JA o nic więcej nie walczyłem, bo nawet nie wiem co bym mógł więcej ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bobekh

Ściema dotyczy tego:

Hah 4-ty telefon do Cyfry w sprawie Superpremium...

Oferta 89zł oczywiście nie istnieje, oferta za 99zł jest zaś mega i inne [beep] tego typu.

Jak mnie już męczy ta cała gadka z Cyfrą+...

Dobra jutro wysyłam wypowiedzenie.

Teraz zakumałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bobekh

[...]

Teraz zakumałeś?

A to przepraszam, bardzo mocno źle zrozumiałem :) Myślałem że to ja ściemniam. Jeszcze raz sorki.

Szczerze mówić nie wiem czy udało by się cokolwiek więcej wynegocjować w tej kwocie. Jeszcze nie słyszałem by komukolwiek coś się udało więcej. Aczkolwiek 89zł dość często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Colsman123

1.Wysyłałeś wypowiedzenie ?

2. Ile maili/telefonów wykonałeś do cyfry+ aby uzyskać taką ofertę ?

3. Ile miesięcy przed końcem umowy udało ci się uzyskać takie warunki ( 3,2,1mc ?).

 

Ad.1 tak wysłałem

Ad.2 ani jednego sami zadzwonili raz

Ad.3 umowa kończyła się 31.07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe promocje:

 

- wszystkie pakiety 6 miesięcy 50% taniej

- umowa tylko na 12miesięcy

- do pakietów KOMPAKT HD, CANAL+KOMPAKT HD, OPTIMUM HD, CANAL+OPTIMUM HD opcja HD za 0 zł przez cały okres umowy

- nowy pakiet CANAL+PRESTIGE HD za 149 zł pełna oferta CYFRY+ z HBO GO I eXXXtra (PVR PACE 0zł)

- nowość: dla klientów podpisujących umowę lub robiących przedłużenie, jako dodatkowa nawet 3 karta do umowy na pakiet START HD 9,90

- aktywacja 99zł - pakiet START HD, pozostałe 49zł

8)

 

Już wiadomo czemu dają C+ Optimum za 59 zł :D lepiej to brać bo w nowej umowie przez 6 miechów 53 i kolejne 6 za 107 :/ średnio 80 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są promocje tylko dla nowych .
Nie tylko. Od dzisiaj te oferty są również dostępne na przedłużenie z tym, że masz wybór czy chcesz mieć przez pół roku 50%, czy rabat na 12mc który daje kwote równą średniej z wyliczenie promocyjnych miesięcy. Czyli albo płacisz 6*53.50 i 6*107 za C+Optimum, albo 80pln przez 12mc.

Jak dla mnie to ktoś tam w Cyfrze na głowę upadł, że wrócono do znienawidzonych przez abonentów rabatów okresowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Przed chwilą przedłużyłem umowę. Superpremium HD za 99zł, Multiroom za 5zł, dekoder Pace PVR za 0zł i Philips PVR za 5zł. Umowa na 12 miesięcy. Dodatkowo do końca czerwca mogę dobrać canal+start za 9,90zł na 12 miesięcy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...