Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytam to najlepsze oferty zaczynają się pojawiać pod koniec każdego miesiąca. Nie koniecznie musi być to koniec ostatniego miesiąca umowy. Jest chyba tak że jak jakiemuś sprzedawcy brakuje umów w miesiącu to zaczynają dawać "prezenty". Trzeba sprawdzić czy na początku czerwca też bedzie c+ optimum hd z MR za 59zł i inne perełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD 23zł HBO HD/CINEMAX HD 26zł

to jest moja propozycja cenowa dla C+ podzielam zdanie przedmówcy :P

 

@Adusiek nie szalej :wink::D Hbo HD+Cinemax HD max za 19.90 zł (nawet mógłbym przeżyć zobowiązanie za 12 mieś :lol: ).Jeśli Superpremium za 89zł można wyrwać a Cinemax kosztuje 10/15 zł to jest to odpowiednio 11% / 17% ceny Superpremium (89zł). Od zawsze wiadomo że wyższy pakiet jest tańszy od pojedynczych opcji ale ceny Cinemax i Filmbox powinny być zweryfikowane.W końcu mają oglądalność na poziomie błędu statystycznego :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 18.00 telefon do cyfry i - umowa na 13-mcy, Superpremium HD, Multiroom, dwa dekodery HD cena 104 zł- superpremium 89 zł, multiroom 10 zł, Philips PVR HD 5 zł, drugi Pace 0 zł.

Wypowiedzenie wysłane w ubiegły poniedziałek, wcześniej bez wypowiedzenia to samo za 119 zł - trzy telefony do C+.

Najlepsze jest to, że konsultant SAM mi to zaproponował, ja tylko zapytałem czy wypowiedzenie jest zarejestrowane, gość powiedział że tak, kazał poczekać, wrócił do słuchawki po ok 2 minutach i sam wystrzelił - 104 zł .

W/G mnie tylko wysłanie wypowiedzenie gwarantuje wynegocjowanie w miarę konkretnej oferty. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja przedłużenia umowy kończącej się w maju przy wysłanym wypowiedzeniu:Canal+Optimum wraz z MR i PVR HD za 69 PLN.

Podziękowałem grzecznie 8) Powiedziałem konsultantowi,że nie jestem niewolnikiem Cyfry i mogę pozostać z DVB-T kiedy on rzucił tekst o tym,że pozostanę bez telewizji :) Dodałem również,że moje pozostanie w Cyfrze uwarunkowane jest tylko ceną jaką będę płacił przez najbliższe 12-15 miesięcy za abonament;miły Pan powiedział,że jeszcze ze mną powalczy :twisted:

"Żołnierze hardcore'u walczą do oporu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie [beep]ny to mam wrażenie,że niektórzy to by chcieli najwyższy pakiet w cenie najniższego i jeszcze z 5 dekoderów za 0zł ale i tak nie mają czasu tego oglądać a dekodery wrzucą do szafy bo mają fergusony, ale będą się chwalić że mają. Czy C+Optimum z MR i PVR HD za 69zł to drogo???? Jak cie nie stać to se kup polsat cyfrowy za 15zł albo tuner DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie [beep]ny to mam wrażenie,że niektórzy to by chcieli najwyższy pakiet w cenie najniższego i jeszcze z 5 dekoderów za 0zł ale i tak nie mają czasu tego oglądać a dekodery wrzucą do szafy bo mają fergusony, ale będą się chwalić że mają. Czy C+Optimum z MR i PVR HD za 69zł to drogo???? Jak cie nie stać to se kup polsat cyfrowy za 15zł albo tuner DVB-T.

Niestety masz rację... Świadomość wszystkiego za darmo lub za symboliczną złotówkę jest wielka.... Czasem zastanawiam się czy niektórzy wiedzą co to jest granica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem powinny być stałe stawki dla abonentów. Według mnie Cyfra mogła by wprowadzić stałe rabaty za staż jaki jest się związanym z platformą. Zniknęły by te "negocjacje" i każdy by wiedział jakie jasne warunki może uzyskać przy przedłużaniu umowy na kolejny rok. Jeśli się by komuś podobało to by umowę przedłużył a jeśli nie to do konkurencji. Taka wizja oczywiście jest mało realna ponieważ operator liczy na ludzi, którzy nie są za bardzo w temacie i przedłużają umowę na warunkach jak dla nowych klientów czy czasem pewnie nawet gorszych.

 

Żeby wrócić do tematu, ostatnio byłem zmuszony dobrać multiroom, umowa do września. Niestety żadnego rabatu nie dostałem. 20 +20 za pvr bo chciałem 2 dekoder HD. Pvr'a za 5 zł nie chcieli dać. Kiedy się pytałem o promocje na multiroom to konsultant poinformował mnie że w lipcu mogę już na nowo negocjować warunki umowy i wtedy prosi o kontakt. Szkoda tylko że na 3 miesiące przed rozwiązaniem umowy dobrych warunków to nie da się z pewnością uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonił do mnie Pan z Cyfry i zaproponował pakiet Canal+Kompakt za 68 zł. Wiem, że z tej kasy można jeszcze sporo w dół zejść. Zaproponował mi jeszcze dekoder HD, konkretnie Sagemcom HD. I tu pytanie, czy warto brać ten dekoder a jeśli nie to jaki inny mogę dostać za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie, moze glupie, ale nie jestem do konca pewien wiec zapytam. Jak to jest z przedluzeniem umowu, niektorzy pisza np, ze konczy im sie umowa z koncem czerwca, ale juz przedluzyli po rozmowie telefonicznej. Kiedy ta nowa umowa wchodzi w zycie? Od nastepnego miesiaca, czy po zakonczeniu tej aktualnej, czyli od lipca?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą bez problemu podczas bardzo miłej rozmowy z konsultantem przedłużyłem umowę na 13 miesięcy Superpremium HD za 89 zł dekoder pvr 0 zł

Mam do ciebie kilka pytań, jeśli możesz odpowiedz :

1.Wysyłałeś wypowiedzenie ?

2. Ile maili/telefonów wykonałeś do cyfry+ aby uzyskać taką ofertę ?

3. Ile miesięcy przed końcem umowy udało ci się uzyskać takie warunki ( 3,2,1mc ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...