Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wlasnie mialem tel. od cyfry.

 

Oto mega super hiper oferta: C+ Superpremium HD+MR+PVR z "wyrownaniem" podwyzki 129 zl. Na moja odpowiedz, ze mialem juz 2 tel z oferta 124 zl Pan konsultant troszke sie zdziwil ale udalo mu sie mega hiper..... oferte obnizyc do super ceny 124 zl na 13m-cy.

 

Oczywiscie standartowa gadka najwieksza liczba kanalow bla bla bla....

Konsultant stwierdzil, ze nikt mi takiej ofert nie zaproponuje i jest to konczaca sie promocja karnawalowa.

 

Na moje slowa, ze mieszkam w duzym miesie i mam spory wybor (sat, 2 tv kablowe, naziemna cyfrowa) troszke zmiekl i podziekowal za rozmowe.

 

Zaczyna byc to powoli meczace ciagle te same suuuuper oferty......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że Cyfra wychodzi z założenia że jak komuś zależy na C+ lub multiroomie to i tak podpisze umowę jako nowy Klient. A liczba abonentów którzy mają dostęp do kablówki i korzystają TV SAT jest raczej symboliczna

 

 

Po trzeciej rozmowie telefonicznej przechodzę z pakietu Superpremium na pakiet C+ Optimum 65zł + Promo HD 8 zł + MR 10zł + do wyboru PVR lub Sagecom za 0 zł umowa na 15 miesięcy.

Padła też propozycja paczki HBO za bodajże 19,90 z której na razie nie skorzystałem , gdyż będę włączał ją przemiennie co drugi miesiąc za 13,50zł

Łącznie za pakiet Superpremium + MR , który wcześniej płaciłem 104zł teraz po podwyżce abo.będę płacił 96,50 zł.

Powodzenia w negocjacjach.

 

Toom wypowiedzenie wysłałeś z powodu podwyżki.

Czy umowa ci się naturalnie kończyła.

 

Dla mnie pakietu w tej cenie nie mają :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzeciej rozmowie telefonicznej przechodzę z pakietu Superpremium na pakiet C+ Optimum 65zł + Promo HD 8 zł + MR 10zł + do wyboru PVR lub Sagecom za 0 zł umowa na 15 miesięcy.

Padła też propozycja paczki HBO za bodajże 19,90 z której na razie nie skorzystałem , gdyż będę włączał ją przemiennie co drugi miesiąc za 13,50zł

Łącznie za pakiet Superpremium + MR , który wcześniej płaciłem 104zł teraz po podwyżce abo.będę płacił 96,50 zł.

Powodzenia w negocjacjach.

 

Dobra oferta.

Do mnie już 3-ci raz dzwonili i metoda zdartej płyty - w kółko to samo: najtańszy wariant średnio 124zł za superpremium z PVR i MR.

Jeszcze jeden taki telefon i stracę cierpliwość, bo marnują tylko mój czas.

Najwyżej w marcu wezmę jakiś pakiet z HBO w N-ce, bo na Canalu już taki szajs puszczają, że szkoda gadać, więc sam Canal nie jest dla mnie argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toom wypowiedzenie wysłałeś z powodu podwyżki.

Czy umowa ci się naturalnie kończyła.

Tak wypowiedzenie z powodu podwyżki .

Podczas drugiej rozmowy gdy konsultant zaproponował mi C+optimum 10x86zł + pakiet promo 9x8zł + MR 12x10zł , podziękowałem gdyż cenowo jest to ta sama cena co dla nowych abo.

Powiedziałem czego oczekuję i następnego dnia telefon z ofertą którą już przedstawiłem.

Naprawdę wytrwałości i bez nerwowych ruchów zostało jeszcze 8 dni i sporo można ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manius88 - Umowa była do 29 lutego. Sami zadzwonili zadzwoniła babka (numer prywatny jak zwykle) z wielkim szokiem w głosie dlaczego rezygnuje? Powiedziałem że ceny które mi proponowano są [beep]nie drogie że w Polsacie w komfortowym mam wszystko co chce no prócz C+ History i Animal Planet już za 39,90zł polsat sport i PS extra. Ona mi na to że u nich nie bede mieć ble ble ble a ja jej że ale będzie miał to to i to a wy tego nie macie. Wciskała mi że C+Optimum za 86,00 zł to za to zajefajna oferta bo średnio będę płacił za to 71,70zł miesięcznie. A ja jej no niestety ja chce płacić 69,00zł i nie odpuszczę bo jestem u[beep]liwy. Powiedziałem że jest Pani 8 konsultantem z którym rozmawiam (wcześniej sam dzwoniłem) i że taka oferta mnie nie satysfakcjonuje. Powiedziałem macie mało dni na zatrzymanie mnie już. To ta się spytała czy może coś zrobić jeszcze dla mnie? Ja odrzekłem może Pani porozmawiać z górą :D Ona mi na to to proszę zaczekać a resztę już znasz. Rozmowa trwała 35 minut :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje w Cyfrze+

 

Ludziska bądźcie cierpliwy bo warto! Czekajcie do samego końca! Bo są atrakcyjne oferty!

 

Dostałem Optimum + Canal+ za kwotę 65,00zł miesięcznie.

Umowa 15 miesięcy

 

A czy czasem jeszcze kilka dni temu nie bylo tego na 13 miesiecy ? Wydaje mi sie ze byly. A tak umowa 15 miesieczna bedzie sie konczyla koncem maja. Okres nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba odpuścili.Pierwszy telefon jakieś 2tygodnie temu z super ofertą superpremium+mr+pvr za jedyne 124zł.Grzecznie odmówiłem więc konsultant się rozłączył i do tej pory cisza zero kontaktu.Jakaś nowa strategia czy położyli na mnie krzyżyk jak myslicie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzeciej rozmowie telefonicznej przechodzę z pakietu Superpremium na pakiet C+ Optimum 65zł + Promo HD 8 zł + MR 10zł + do wyboru PVR lub Sagecom za 0 zł umowa na 15 miesięcy.

Padła też propozycja paczki HBO za bodajże 19,90 z której na razie nie skorzystałem , gdyż będę włączał ją przemiennie co drugi miesiąc za 13,50zł

Łącznie za pakiet Superpremium + MR , który wcześniej płaciłem 104zł teraz po podwyżce abo.będę płacił 96,50 zł.

Powodzenia w negocjacjach.

 

Dopytuję tylko czy 2 m-ce gratis znikły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam powiem ciekawostkę ;)

jak mam okazję i jestem gdzieś w markecie często polemizuję z "kioskami" C+

dziś zrobiłem to samo jako nowy naiwny klient... dawali to co w ofercie i...

jako przedłużający i ....

bez obciachu Pani zaproponowała mi:

- Superpremium HD za 108zł

- MR - za 0 zł

- PVR za 10zł

bez łaski bez wazeliny na 12 miesięcy. Nic tylko brać małżonkę pod pachę i podpisać sobie aneks do umowy

dodatkowo jeśli tylko zechcę to Philips 6210 za 149zł na własność!

 

ostatecznie zgodzę się na te warunki w punkcie (zlewam całą infolinie i pseudo utrzymanie klienta)

powalczę jedynie jak już sami zadzwonią o PVR za free a MR za 10zł (zawsze to można wyłączyć)

albo C+ Optimum HD za 65zł + MR + PVR w sumie za 75zł (+ 8 + 27 lub 19,90 za HBO HD)

jak nie to niech mają guzik z utrzymania klienta, wolę Pani patrzeć w oczy w punkcie (oczywiście jak żona "wyskoczy" na sklepy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzeciej rozmowie telefonicznej przechodzę z pakietu Superpremium na pakiet C+ Optimum 65zł + Promo HD 8 zł + MR 10zł + do wyboru PVR lub Sagecom za 0 zł umowa na 15 miesięcy.

Padła też propozycja paczki HBO za bodajże 19,90 z której na razie nie skorzystałem , gdyż będę włączał ją przemiennie co drugi miesiąc za 13,50zł

Łącznie za pakiet Superpremium + MR , który wcześniej płaciłem 104zł teraz po podwyżce abo.będę płacił 96,50 zł.

Powodzenia w negocjacjach.

 

Dopytuję tylko czy 2 m-ce gratis znikły??

 

Tak.

Proponowali 2 miesiące gratis przy abo. za 86 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie wiem czy dla was to dobra oferta ale ja na koniec stycznia przedluzylem oferte, i takie dostalem warunki, odrazu mowie ze jestem zadowolony, nie wiem jak wy, c+optimum hd +multiroom za 87zl na 15 miesiecy, z tego za luty place 69 a reszta 87, mi pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy są cierpliwi i czekają na telefon są oferty:

 

1.) C+Opt. 86zł [2m-ce gratis] + MR 10zł + PVR 0zł <== 12m-cy umowa (86zł*10 + 10zł*12) / 12m-cy = średnio ~81,6 zł/m-c

 

2.) C+Opt. 65zł + MR 10zł + PVR 0zł <== 15m-cy umowa = średnio 75zł/m-c

 

Jeśli ktoś założy, że nastąpi zmiana regulaminu to pierwszy wariant może się okazać korzystniejszy ;-)

Subiektywnie - jeszcze będzie można coś uszczknąć przed końcem lutego.

Ja i tak bardziej jestem zainteresowany turbodekoderem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie też, że przy opcji Superpremium nie da się zejść poniżej kwoty 118 zł. Dzisiaj dzwonili do kumpla, proponowali 124 zł (99+15 MR + 10 PVR), odmówił. Po kilku minutach ponowny telefon, że jednak znalazła się oferta 114 zł (99+15MR + 0 PVR) - czyli dokładnie to co płacił przed podwyżką. Myślę, że to dobra propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...