Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzwoniłęm do biura obsługi kl z zapytaniem o ofery gdyż kończy mi się umowa. Nie spodziewałem sie wiele gdyż posiadam tylko pakiet Startowy i w tej chwili płace 14,9. Zaproponowała mi umowę na 19 miesięcy na ten sam pakiet za 21 zl... gdzie tu jakaś promocja? W dodatku to JEDYNA TAKA oferta jaka mają dla mnie teraz. jakas niemiła była ta konsultanka. to naprawde wszystko co mogę dostać czy musze wysłać wypowiedzenie aby oferty nagle sie pojawiły? powiedziała mi ze niby oferty u nich zmieniają sie co miesiąc i w marcu może być co innego tylko czy to prawda? co doradzacie? czego w ogóle moge sie spodziewać? bo to samo co mam za 21 zl jakos mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie odstąpienie... to nie nowa umowa. Już ktoś o tym tu pisał.

 

Chciałem odstąpić od wypowiedzenia ale konsultant powiedział że wypowiedzenie zostało dostarczone pisemnie i umowa wygasa z końcem lutego i to jest chyba nowa umowa skoro dotychczasowa wygasa z końcem lutego więc chyba 10 dni obowiązuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy można było wysyłać wypowiedzenie umowy okresowej ze względu na brak zgody na marcową podwyżkę?

Byłem pewny że już mi się umowa skończyła parę miesiący temu, ale niestety ostatnio podpisałem nie na 12 tylko 19mc i teraz przyjdzie mi płacić do wakacji po 77zł za Optimum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie wysłane 16 stycznia ,do tej pory tylko jeden tel.od cyfry pod koniec stycznia : C+Optimum 78zł,HBO 23zl,HD Optimum 11zł,Pace 500 10zł lub C+HBO Superpremium 108zł,Pace 500 10zł,zadzwonią jeszcze z jakąś propozycją czy już mnie spisali do odstrzału,w Cyfrze od 1999 roku :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwek73 do mnie też dzwonili tylko jeden raz a wypowiedzenie zarejestrowane 20.01 z propozycją superpremium za 114 zł stara cena 99+15 i podziękowałem( na 108 konsultant nie chciał się zgodzić. Teraz się zastanawiam czy nie zmienić na c+optimum, HP Promo, multiroom 65+0+10 lub zwykły optimum 54+8+10. Nie wiem czy na to pójdą zobaczymy jeszcze 18 dni. Teraz faktycznie to jak bierzesz nową umowę to jest to bardziej opłacalne nawet przy multiroomie za 20 zł (3+9) lub zostanie konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi telefon po wypowiedzeniu umowy w styczniu. Nie za wiele się zmieniło.

 

- C+Superpremium + PACE PVR za 118 zł

- umowa na 15 miesięcy

 

Zapytałem też o taką kombinację:

 

- C+ Optimum HD + PACE PVR + HD OPTIMUM + podłączenie w promocyjnej cenie HBO HD (bez zobowiązania na cały okres umowy). Całość została wyceniona na 107 zł. Tutaj można skorzystać z umowy 12 miesięcznej z 2 miesiącami za free.

 

Z oferty nie skorzystałem, bo do końca lutego mam jeszcze czas. Umowę i tak przedłużę ze względu na paczkę Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...