Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

02.02 zaoferowali mi tak jak tobie ale napisalem maila zeby nie skladali ofert ponizej maksymalnych rabatow (29/42 PLN na pakiet, 10 PLN na MR) i 03.02 juz zadzwonili z oferta za 53+10/65+10 PLN (rabatowo czyli bez gwarancji ceny).

Mam wrażenie, że 777 trochę ściemnia. Ja drugiego lutego dzwoniłem, że przyjmuję ich propozycję przedstawioną mi kilka dni wcześniej (właśnie taką jaką opisuje 777) i nic z tego. A z tego co widzimy na forum nikt oprócz niego takiej oferty nie otrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

777 a ile jesteś już z cyfra i jaką miałeś poprzednią umowę, bo ja od 2,5r. jestem i mialem c+optimum i hbo h, i nie dali wiecej jak 30zł rabatu na c+optimum nawet konsultacja z kierownikiem nie pomogła, tylko ze ja mam własny dekoder, może trzeba było mieć pvr w dzierżawie to wtedy łapał rabat 42zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali rabat 42 zl na canal+optimum ale wtedy HBO za 27zl ,paczka 12kanalow HD za 11zl i MR za 10zl takze w sumie 113zl i odmowilem bo pvr pace nie chciala pani dac gratis a jak tak teraz patrze na ta oferte to w sumie proponowali mi tylko jeden rabat na canal+optimum wprawdzie duzy bo 42zl ale dodalem 3 dodatkowe opcje MR,paczka HD i HBO w porownaniu do ciagle trwajacej (do konca lutego ),umowy takze powinni byli cos dac bo moj staz to 11 lat !!! Mam wlasny dekoder ariva 100e HD.Jak zadzwonilem sie zapytac o cos zwiazanego z moich aktualnym rachunkiem to pani przedstawila mi oferte jedna na ,ktora odrrazu powiedzialem nie i zaczalem mowic ,ze moj staz to 11lat ,ze innym nowym abonentom dajecie lepsze oferty niz obecnym liczac ,ze ci co juz sa to i tak zostana a na pewno wiekszosc z nich a w zwiazku z tym pozyskacie nowych i to jest glowny cel ,ze wczesniej tzn.19 miesiecy temu jak przedluzalem jeszcze ta obecna to zgodzilem sie na [beep] bo w sumie nie korzystalem za bardzo z neta i nie wiedzialem co mozna ugrac a juz wtedy mialem 9 lat stazu i pare innych rzeczy ale grzecznie i spokojnie no i wtedy dostalem ta propozycje co napisalem na poczatrku powyzej .

Nie wiem co bedzie czekam jak sie sytuacja rozwinie i nie dzwonie ,oni do mnie tez raczej nie zadzwonia bo nie podalem numeru telefonu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz. Dla przedłużających Cyfra wprowadziła umowy na 13mc. W N i Polsacie umowy dla nowych na 12mc. Stawiam garść złociszy, że nowa oferta dla nowych będzie na krótszy okres niż 15mc, a darmowe miesiące zostaną, żeby oferta nie odstawała od konkurencji.

Cyfra ostatnio rzadko zmienia styl promocji, więc moim zdaniem 3x0 zostanie tylko z krótszą umową. Taki jest mój typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekałem do środy na telefon i zadzwoniłem przed chwilą sam. Konsultant uparcie twierdził, że nie jest w stanie mi zaproponować nic lepszego niż 68zł za C+Kompakt na 13m-cy. Śmiech na sali.

Był wielce oburzony, że nie chcę przyjąć tej wspaniałej oferty i wspomniał, że mam oddać dekoder w marcu :lol2:

Jego najsilniejszym argumentem podczas rozmowy było 'i co? zostanie pan bez telewizji?' Turlam się po prostu ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było Panu powiedzieć, że jeszcze mamy 2 inne platformy i trochę kablówek. :)

 

Witam. Mam umowe do końca marca, wypowiedzenie zarejestrowane, staż w cyfrze 3 lata. Telefon z przed chwili. Canal+Optimum i opcja hd z umową na 13 m-sc cena 90zł :) Podziękowałem i zobaczymy co dalej.

W n-ce jest zdecydowanie lepsza promocja biorąc Film HD dokupijąc po 6 miesiącach HBO za 25zł (chyba po tyle jest) oraz płacą aktywację dekodera HD recordera (250GB) średnia cena wychodzi około 82zł umowa na 12 miesięcy. (79zł x 10 miesięcy + 25zł x 6 miesięcy + 49zł aktywacja dekodera) / 12 miesięcy = 82,42zł

Za tą cenę mamy wszystkie pakiety z kanałami HD + 2 kanału Premium + dekoder z nagrywarką.

Moim zdaniem jest to bardzo dobra oferta, którą ja będę rozważał. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment, przy tych ofertach, kompletnie nie opłaca się przedłużać umowy.Lepiej wziąc nową bo są 3 miesiące gratis. Wtedy pakiet prestiżowy będzie kosztować wraz z multiroomem 134 zł co przy 3 miesiąch gratis daje średnią 107,2. C+ w większości ma nas za idiotów - no bo jak inaczej rozumieć fakt że proponują 166 za pakiet prestiżowy- co prawda z Pace PVR a i bez niego można się obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekałem do środy na telefon i zadzwoniłem przed chwilą sam. Konsultant uparcie twierdził, że nie jest w stanie mi zaproponować nic lepszego niż 68zł za C+Kompakt na 13m-cy. Śmiech na sali.

Był wielce oburzony, że nie chcę przyjąć tej wspaniałej oferty i wspomniał, że mam oddać dekoder w marcu :lol2:

Jego najsilniejszym argumentem podczas rozmowy było 'i co? zostanie pan bez telewizji?' Turlam się po prostu ze śmiechu.

Te ceny są z kosmosu. I chyba faktycznie mają nas za idiotów myśląc że ktoś się dobrowolnie zgodzi płacić zamiast 70zł w moim przypadku prawie 110zł. A główny ich argument to "zostanie pan bez telewizji" :lol2::lol2:

Jak taka super oferta to niech sami biorą po kilka abonamentów na siebie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to ja mam totalny mętlik w głowie... czekać czy nie czekać, decydować się teraz bo potem może być gorzej czy nie? Patrząc na kilka stron postów tego wątku czekanie nie bardzo mi się opłaciło, bo wcześniejsze rabaty czyli do końca stycznia, były chyba bardziej obiecujące. Do tego czy oferta może być gorsza od obecnie przedstawionej? Na pytanie ile mam czasu na zastanowienie padła odpowiedź że nie wiadomo, mam się zdecydować teraz i tutaj. A i do tego jak w połowie lutego dostanę gorszą propozycję to mnie przysłowiowy szlag trafi, bo jedyne co mnie powstrzymuje od zakupu N to ich MR, generalnie jestem zadowolona z Cyfry ale myślałam że jak mam 7 letni staż to mogę coś lepszego dostać a tu się okazuję że jestem traktowana na równi z klientami z ulicy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje,że ta dobra oferta od n-ki ma związek z cyfrą,z którą wchodzi w alians.Może właśnie na to liczą,że część z wypowiedzeniami odejdzie jakby do tej samej już w zasadzie firmy,stąd brak ustępstw.Być może tych rezygnacji nie ma tak wiele i stąd taka a nie inna postawa konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@edka

Gorszej oferty nie dostaniesz wiec moze byc tylko lepiej. Czekajac wiec do konca lutego na pewno nic nie stracisz a mozesz zyskac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...