Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzownili do mnie. Umowa do konca marca, wypowiedzenie wysłane.

 

Kompakt Plus za 68zł, Dekoder za 10zł, Kanały HD za 11zł - nie przyjąłem oferty.

 

Ile za ten pakiet mogę najtaniej wytargować bo mają na dniach znów dzownić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie bez problemów dostałem C+Kompakt za 53 po podwyzce wczesniej mialem C+ optimum do tego dekoder DSI87 gratis i MR za 10zł umowa na 15 miesiecy

A ile od marca?

Taniej nie dostal nikt bo taka byla oferta.

Bedzie taniej.

Będzie taniej. Trzeba tylko czekać do końca lutego z przedłużeniem. A nie teraz przedłużać na kiepskich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rozmowa z przed chwili o przedlueniu umowy w cyfrze staz 11 lat !!! oto co mi zaproponowali

1 opcja : pakiet optimum z canal + 86 zl smiech na sali ,HBO 23 zl w promocji ,MR za 10 zl bo taka bedzie cena od marca a teraz jest 5 zl ,12 kanalow w HD ZA 11ZL .RAZEM 130 ZL .Wysmialem ta propozycje i powiedzialem ,ze abonentom ze znacznie krotszym stazem dajecie o wiele lepsze propozycje na co pani niech pan poczeka i oto druga opcja dostepna tylko dzisiaj bo od jutra choc to dzis jest pierwszy luty beda niby nowe promocje

opcja druga : canal + optimum 107 zl ale na ten pakiet rabat 42zl czyli w sumie 65 zl ostatecznie ,MR 10zl ,HBO 27zl ,11kanalow HD 11zl razem 113zl odrzucilem bo nie chciala dac pvr pace za free tylko jakies zwykle badziewie bez dysku a ja na to ,ze takie to juz mam i to swoje i cos biadolila ,ze inne konkurencyjne stacje to przypisuja karty do konkretnego dekodera czyt.polsat a ja na to ,ze takie badziewie jak polsat to nigdy mnie nie interesowalo i nie bedzie .Mojego telefonu nie maja takze zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie ale tym razem nie odpuszcze no i umowa na 15 miesiecy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzilem ostatecznie na ten C+kompakt za 53 zł, Sagemcom DSI87 0zł, Multiroom 10 zł czyli 63 za ten cały pakiet od marca.

 

Czy będzie taniej ? życze wszystim powodzenia, ja wybrałem tą ofertę do tej pory do momentu podwyżki to był max co dało się utargować :) Myślę, że jeśli ktoś liczy, że dostanie pakiet C+Kompakt taniej niż za 53 zł miesięcznie to się przeliczy. Nielogiczne wydaje się myślenie, że po podwyżkach będzie taniej ( wogóle jak to brzmi :) ) ale oczywiście przekonamy się szczerze życze powodzenia i walki do ostaniego dnia lutego o jak najlepsze warunki.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym wszytkim najlepsze ,ze na stronie cyfry jest canal+ optimum za 78 zl i dekoder pace za free ,MR za 5zl ale od marca bedzie te 10 zl to ok ale jak c+ optimum bedzie za te niby 107 przed polaczeniem z N to ja piernicze jakie bede pozniej ceny chyba pod 200 zl to dzieki .A ona zaproponowala mi najpierw za 86zl c+ optimum normalnie beszczelnosc !!!

pozdro dla wytrwalych

PS.selko ale mi wlasnie powiedzieli ,ze juz pisma z informacja o podwyzkach zostaly wyslane do abonentow takze Ciebie i innych ,ktorzy co dopiero podpisali lub przedluzyli umowy tez to dotyczy tzn.podwyzka dotyczy wszystkich takze nie zdziw sie jak twoj pakiet niestety zdrozeje z 63 zl na wiecej

pozdro no chyba ,ze sie myle albo ,ze mnie oklamala fołda jedna ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie wiem jakie pismo znowu :) umowę podpisałem w grudniu zwrywając starą zmniejszyłem C+ Optimum za 78 zł na 57 zł, teraz z uwagi na podwyżke wypowiedziałem ją znowu :) Zmniejszyłem na C+Kompakt za 47 zl co da 53 po podwyzkach i dobralem MR za 5 zł ( 10 zl po podwyzce ) i Sagemcoma gratis na 15 mieś to wątpie żeby coś jeszcze było.

 

Podwyżkę marcową już zaakceptowałem dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@davidov26

Podwyzka juz dawno znana jest wszystkim a cena 53 PLN jest wlasnie cena uwzgledniajaca podwyzke.

 

@adrem

Jak do mnie zadzwonila konsultantka to po prostu sie zapytalem czy po podwyzce C+ Optimum za 65 PLN a C+ Kompakt za 53 PLN. Odpowiedz byla ze tak oczywiscie jest. Wszyscy ci ktorzy maja maksymalny rabat od razu mieli takie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

777

czyli co widziales co mi zaproponowali-strone wczesniej ? co myslisz o tym skoro to juz jest po podwyzce warto czy nie ? w sumie nie musze miec HBO to wtedy by bylo c+ optimum za107 ale 42zl rabat na ten pakiet czyli za 65zl,12 kanalow HD za 11zl ,MR ZA 10 ZL = 86zl to dobra cena za takie opcje bo ja chce jeszcze poczekac do konca lutego tak jak mam umowe .? umowa na 15 miesiecy i chce calosc odrazu zaplacic ale nie chca dac pace pvr za free .

a co z MR rozumiem ,ze daja druga niezalezna karte ? aha i czy ktos wie jak bym sie zdecydowal czy wysylaja do domu czy trzba osobiscie odebrac .wolalbym zeby wyslali no ale jak nie da rady to trudno

pozdro :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...