Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mialem telefon - przy mojej propozycji: Superpremium - 99, multi za 5, Pace HD PVR za 0zł oraz exxxxtra za 6 zł - usłyszałem, że w przyszłym tygodniu wejdą jakies nowe ustalenia i by moze da się to załatwic, cho konsultant nie dawał gwarancji na wszystko. Umówiłem sie na kontat za pare dni. Telefon był odpowiedzią na maila, w kórym uzasadniłem swoja propozycje - długim stażem - ponad 10 lat - oraz terminowością wpłat, choc nie wiem czy to w ogóle ma jakieś znaczenie. Na temet dlugosci umowy nie dyskutowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas mam "jazdy" z cesją.

 

Wysłana ponoć do mnie 15.11 ale do tej pory nie doszła.Już parę razy w tej sprawie informowałem ale dostaje info że lada dzień dojdzie.

 

Ponieważ umowa kończy się wraz z końcem roku to konsultant doradził żeby wysłać wypowiedzenie wraz z aktem zgonu. Wysłałem to do nich 29.11 i wypowiedzenie do tej pory nie doszło...

 

Jestem trochę zmęczony tą całą sytuacją i perspektywą płacenia kolejny miesiąc 103 zł za c+optimum.

 

keers chyba jednak miał rację że bardziej rozsądnym rozwiązaniem jest podpisanie nowej umowy. Choć może jeśli bym dalej walczył to przedłużenie byłoby korzystniejsze.Zależy mi na c+ optimum i pvr pewnie bym ugrał taki zestaw za 67 zł. Taki zestaw w nowej umowie wynosi 88 zł. Więc różnica jest wyrazna.

Ale tak jak już wspominałem ta cała procedura wydaje się nie miec końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie zaproponowali Full 134 zł + PVR za pół ceny czyli 10 zł.Nie zgodziłem się.Chce Full za 129 zł + PVR za 0 zł.Czyli C+HBO Superpremium za 99 i CinemaxHD za 10zł i FilmboxHD za 10 zł konsultant był bardzo zdziwiony że Exxtra jest za 6 zł dla nowych abonentów.Wysłałem emailem swoja propozycje i zobacze czy da się cos zrobić.Konsultant też stwierdził że w tej chwili nie ma możliwości PVR za 0 zł.Powiedział nawet że choćbym w wigilie dzownił to i tak nie będzie możliwości PVR za 0 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie zrywac. Nastepny cwaniak - czytaj regulamin. To cyfra moze z Toba zerwac umowe jak sie nie bedziesz wywiazywał i wtedy kara do zaplaty, Ty co najwyzej zerwiesz z dziewczyna :P

 

ale problemy.. zaplaci 299zl karty i moze zerwac umowe kiedy mu pasuje..

sam o zerwaniu nie zdecyduje, Cyfra zerwie umowe(i naliczy kare) jesli

- 3 razy wymieniasz w roku platnie karte (uszkodzenie mechaniczne)

- nie oplacisz 3 rachunków (kara do oplacenia + zaleglosci)

- wyjezdzasz ma dlugo za granice i to udokumentujesz (bilet na wyjazd)

 

Ale nie zerwiesz jej - bo masz taki kaprys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974

Konsultanci na sprzedażówce kompetencja i wiedzą na temat nowinek Cyfry+ raczej nie świecą, czego ja również doświadczyłem. Jak ja dzwoniłem i mówiłem o Multiroom do pakietu Kompakt - przez pierwsze trzy minuty konsultantka stwierdzała, ze takiej oferty na pewno nie ma. Dopiero gdy poszła zapytać kierownika zmieniła zdanie i przyznała mi rację. Podobnie pewnie jest z tym pakietem eXXXtra za 6zł.

 

@remik1985

Czekaj. ja wysłałem e-mail w środę po 18tej, w piątek o 12:30 miałem pierwszy telefon, ptem po 17tej i w sobote przed 18tą. Zadzwonią na pewno.

 

Mi zaproponowano Kompakt za 46zł+Multiroom za 5zł+PVR za 10zł. Miałem sie zastanowic. Gdy konsultantka dzwoniła w sobote pytała czy jestem zainteresowany, poprosiłem o jakis rabat jeszcze raz na sam pakiet Kompakt. Poszła zapytać się przełożonego. Po chwili wróciła i stwierdziła, ze tej oferty już nie ma. Może mi zaproponować tylko kompakt 38zł+multiroom 15zł+PVR 15zł. Podziękowałem. Na portalach można przeczytać, że ma nastąpi juz w nadchodzącym tygodniu fuzja "N" i Cyfry+. Może wtedy coś się zmieni. Poza tym już kilka osób mówi, że konsultanci coś mówią o innych ofertach od przyszłego tygodnia. może faktycznie coś jest na rzeczy i warto poczekać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno przypuszczać aby C+Optimum za 57 zł było do pobicia. Wszak to az 21 zł mniej niż dla nowych. Mogą coś pokombinować w innych tematach choć raczej wątpię żeby przed świętami.

W zeszłym roku dopiero w styczniu wskoczyło przedłużenie na 13 m-cy i 30 proc. rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze,a właśnie że ma być nowa oferta,sami zobaczcie nikomu nie oferowali że jak wejdzie lepsza oferta to może zmienić bez żadnej kary,cyfra w tym roku poszła na całość i połapała napalonych abonentów,a teraz reszta co została to może wynegocjuje lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali canal + optimum za 78zl plus MR za 15 zl i te 8 dodatkowych kanalow w HD za 8zl razem 101 zl i ich wysmialem powiedzialem ,ze maja nie marnowac mojego czasu. Mam cyfre ponad 10 lat i z promocji korzystam jakies 4 lata bo wczesniej nikt z cyfry nie raczyl mnie o takowych poinformowac . Moja umowa po pierwszym okresie po zakupie przedluzyla sie na czas nieokresolny automatycznie i sie tym za bardzo nie interesowalem bo cena byla wmiare dobrai tyle a wiec przez jakies 5 albo i nawet 6 lat mialem ciagle to samo tylko nazwy pakietow sie zmienialy dopiero jakies 3-4 lata temu zadzwonilem ,ze rezygnuje i biore od nowa bo zadnych promocji mi nie dajecie a oni na to ,ze maja co za gnojki i teraz musza mi za to "odplacic " canal + optimum za 57zl MR za 15zl i opcja HD 8 kanalow za 8zl moze byc razem mi wychodzi 80 zl jak nie dadza to im podziekuje ,zreszta rezygnacje juz wyslalem nastepnie napisalem emaila i po jednym dniu juz mialem odpowiedz ale napisalem w tym emailu ,ze chce ten pakiet co powyzej ,napisalem za dokladnie taka cene a jak nie to maja nie pisac i marnowac mojego czasu takze jak mi napisali to nawet nie odpisalem a rezygnacja jeszcze chyba nie dotarla ,powinna byc w pon albo wt i wtedy zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam optimum HD i dekoder PVR i MR za 95zł. Roczny staż i wysłane wypowiedzenie z zmianą regulaminu.

1 tel od cyfry i facet pyta co mnie interesuje. Mówię C+Optimum za 57zł on na to że nie bo nie mam stażu. Nie to nie koniec rozmowy.

2 tel te same warunki co nowych i jeszcze się pytają czy to dobra oferta. Wyśmiałem i mówie do widzenia.

3 tel to nieporozumienie, facet mówi że może mi obniżyć abo o 3zł a po chwili że ma dla mnie gorszą ofertę niż ta którą posiadam.

 

Łaski nie robią w przyszłym tygodniu przechodzę do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sam o zerwaniu nie zdecyduje, Cyfra zerwie umowe(i naliczy kare) jesli

- 3 razy wymieniasz w roku platnie karte (uszkodzenie mechaniczne)

- nie oplacisz 3 rachunków (kara do oplacenia + zaleglosci)

- wyjezdzasz ma dlugo za granice i to udokumentujesz (bilet na wyjazd)

 

Ale nie zerwiesz jej - bo masz taki kaprys.

 

spoko tylko jesli celowo nie oplacisz 3 rachunkow to cyfra zerwie umowe.. wiec jesli ktos ma kaprys takiego dzialania to umowe zerwie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przedluzylem umowe wczoraj na pakiet canal+ start za 37zl na 15 mies. Czy dalo by sie to jakos anulowac lub zmienic na wyzszy pakiet?

 

Zdaje się że możesz migrować do C+Kompakt za 47 lub C+Optimum za 57. Bo to ta sama grupa promocji na 15 m-cy. W każdym razie z C+kompakt za 47 do C+Optimum za 57 można na pewno, więc i u Ciebie nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...