Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dzwoniła do mnie Pani z taką ofertą:

Supperpremium - 99;

Cinemax - 10;

Filmbox - 15;

Multiroom - 15;

PVR - 10.

-------------------------------

Łącznie 149,-

 

A wcześniej proponowali mi to samo za 154 zł.

Na razie czekam, mam nadzieję, iż prawdziwa oferta świąteczna pojawi się w listopadzie. Bo od tego czasu będę płacił cennikowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z końcem grudnia kończy mi się umowa na Canal+Optimum. O dziwo już dzisiaj zadzwoniła do mnie co tu dużo mówić [beep]ka konsultantka z ofertą 82zł (obecnie płace 68 zł, dekoder sd jest na własność) za to samo + dekoder HD za 129zł na własność. Podziękowałam, a ta z gębą, żebym brała bo taka okazja się nie powtorzy. Podziękowałam 2 raz. Godzinę później dzwoni chłopak z ofertą na to samo czyli Canal+ Optimum już za 78zł + 129 zł za dekoder HD na własność. Podziękowałam. Nie kwestionuję tej ceny za dekoder, ale jak sądzicie ile da się "ugrać" na samym C+Optimum bez Multiromu itp dodatków. Jest szansa na pozostanie przy 68zł?

 

PS. To mój pierwszy post więc wybaczcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie przedłużyłem umowę na 15mcy.

Canal+ Optimum 57zl

MR 15zł

PVR 10zł bez problemu telefonicznie.

Kobita sama mówiła żeby wziąć potem HBO za 19,90 bo jest nadal dostępne ;)

Myślę, że jakbym jeszcze MR posępił to też by się dało, trzeba trafić na dobrego konsultanta i tyle :D

Powodzenia w negocjacjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez TV to co w podpisie. płaciłem 127zł przez 17mcy. teraz czekam na HBO za 19,90 i styka. 101,90zł w sumie i o to mi chodziło :)

 

edit,

coś mnie tu zrobili ;) widzę HBO ale za 23zł na 12mcy heh nie śpieszy się poczekam.

 

a tak to wygląda

Oferta, z której aktualnie korzystasz:

 

Pakiet CANAL+ Optimum

 

Wybrana przez Ciebie oferta to:

Pakiet CANAL+ Optimum

HBO HD

Twoja umowa obejmuje również najem terminalu.

Twoja umowa obejmuje również opcję Multiroom.

 

 

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

listopad 2011 161,00 zł 56,00 zł 105,00 zł

grudzień 2011 161,00 zł 56,00 zł 105,00 zł

etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(imie i nazwisko)

(ulica)

(kod pocztowy, miasto)

Nr telefonu: xxx

Nr abonenta: xxx

 

 

REZYGNACJA UMOWY O ABONAMENT

 

 

Niniejszym oświadczam, iż składam wypowiedzenie umowy o abonament Nr xxx zawartej w dniu xxx i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

XYZ

 

Czy to jest dobry wzór wypowiedzenia umowy? :)

 

Mam takie małe pytanie.. nr umowy o abonament to ten który znajduje się w prawym górnym rogu pod kodem kreskowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nr umowy, masz wzor, wypelnij i podpisz sie pod spodem. Sprawdzone, bo wyslalem i juz zarejestrowane u nich. ;)

 

Imię i nazwisko miejscowość, data

Adres

Nr abonenta

 

Oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jezeli juz temat byl poruszany

to przepraszam i prosze o wyrozumialosc

mam pytanko do fachowcow

umowe na 19-mcy z c+podpislaem 07.12.2010 pakiet optimum hd + mr

moje pytanie

 

kiedy mija okres minimum

i kiedy moge cos z nimi wynogocjowac bo wydaje mi sie ze w trakcie umowy cos pozmieniali ( chyba usuneli jakies kanaly)

czy moge im be zzadnych dodatkowych ponoszonych kosztow wypowiedziec reszte umowy

 

na poczatku cos w promocji placilem 78 potem 82 a teraz 143zeta

no i chcialbym zejsc z kosztow

 

moze macie jakis pomysla

mysle o kompakt hd lub optimum hd z mr w jakies rozsadnej cenie

 

dzieki za info i pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prozaiczne pytanie: czy koniecznie trzeba wysyłać wypowiedzenie umowy aby ktoś z Cyfry się skontaktował i zaproponował jakąś promocję przy przedłużeniu umowy?

U mnie umowa kończy się z końcem listopada. Mam Prestiż HD (niestety w największej z możliwych cenie) i TV w promocji z 2009.

Czy przeszkodą w rozwiązaniu umowy nie będzie fakt, że w sierpniu 2011 wziąłem multiroom.

Pytam dlatego, że w 2009 sami się skontaktowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila odebralem pierwszy telefon z Cyfry, wypowiedzenie zarejestrowane, obecnie umowa z TV, prestiz HD za 129 zł z PVR. Interesowal mnie C+ HBO Superpremium, zaproponowali ten pakiet za 99 zl + 10 zł za dekoder. Czyli tyle ile dla nowych, a umowa z PS3 za 168.90 zl + 10 zl za PVR, pakiet Superpremium z PS3 nie jest dla mnie niby dostepny. Podziekowalem, czekam na lepsza oferte. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje. ;) W sumie to ja chcialbym Superpremium z PVR za 0 zl i PS3 za tyle, ile place obecnie czyli 129 zl. ;) Pewnie nierealne, ale rezygnuje z Filmboxow i Cinemaxow za 30 zl, a te 30 zl dokladam do konsoli. Przez 26 miesiecy wychodzi 780 za konsole. 208 zl upustu dla starego abonenta moga dac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...