Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dostać podobną ofertę do tego:

Optimum + HD, Canal +HD, HBO HD, MR

 

A zaproponowali to:

Aktualnie dla Pana kontraktu dostępna jest propozycja przedłużenia Umowy na 19 miesięcy.

W ramach przygotowanej oferty proponuję:
- zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt w cenie promocyjnej 64 zł miesięcznie przez okres 19 miesięcy (cena standardowa to 76 zł),
- opcja HBO HD w cenie 27 zł,
- opcja HD Optimum w cenie 11 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.

To jest mój pierwszy post na forum choć czytam je od dłuższego czasu.

Chciałbym podzielić się informacją jaką uzyskałem dzisiaj z infolinii C+.

Umowa kończy mi sie 31.12.2011 na pakiet optimum, aktualnie płacę 69,00 i PVR za darmo ( bezpłatne użytkowanie).

Dzisiaj dostałem ofertę przedłużeniową na Optimum za 54,00 / m-c lub Optimum C+ za 78,00/ m-c umowa na 19 miesięcy.

Jestem ciekaw czy będe w stanie uzyskać ofertę za Optimum C+ na poziomie 57,00 ( ktoś wczesniej pisal ze dostal taką bez targowania) i jakie trzeba spelnić warunki żeby ją otrzymać.

Dodam że wczesniej płaciłem 74,00 za Optimum i C+ ( sam włączyłem przez ICA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mseifer

już wyjasniam co skladalo sie na kwotę 74,00 za OptimumC+:

Optimum z rabatem przez 10 miesiecy za 49,00 + C+ za 25,00 bez rabatu.

Pod koniec wrzesnia odłaczyłem paczke C+ ponieważ rabat na Optimum miałem przez 10 miesiecy a ostatnie 3 miesiące musiałbym płacić pełną kwotę tj ponad 90 pln ( optimum i C+)

Założyłem sobie że za telewizję mogę zapłacic maksymalnie 70 pln i tego się trzymam.

Wiadomo że chcę w tej cenie jak najwięcej kanałów :)

Jak widać z dzisiaj zaproponowali mi warunki gorsze niż rok temu.

Pozostanie mi wysłanie wypowiedzenie i jeżeli nic sie nie zmieni to pożegnać CYFRE na rzecz innego dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z nimi dziś rozpoczynać negocjacje w sprawie przedłużenia (umowa do 30.11), ale uznałem, że warto poczekać do czasu aż wyjaśni się sprawa z tym kto kupił TVN. Jeśli to nie będzie Vivendi, tylko Time Warner to moim zdaniem wtedy powinna się rozpocząć walka o klienta ze strony cyfry. Na razie to po prześledzeniu tego tematu widze,że cyfra ma większośc klientów gdzieś,tak jakby zapominała, że " klient nasz pan"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj zaproponowali canal+optimum za 69 zł na 19 miesięcy.

Wypowiedzenie już wysłane, odpowiedziałem w prost że za 57 wezmę.

Dopisałem też że umowa kończy się w grudniu a jest to okres przedświąteczny więc wszyscy polscy operatorzy będą robić promocje i że

to czego oczekuję od telewizji satelitarnej ma każda platforma nie tylko cyfra.

Odpisali mi że oferty promocyjne mają ograniczony czas i że potem oferta dla mnie może być droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy próbie przedłużenia umowy, pewna pani telefonicznie poinformowała mnie iż najpierw muszę zaakceptować zmianę regulaminu, a później skorzystać z oferty przedłużeniowej, trochę dziwne... Dodam iż posiadam Prestiż HD, umowa z tv

Nic dziwnego. Wyobraź sobie taką sytuację, że przedłużasz umowę z PS3 przed otrzymaniem nowego regulaminu. Odbierasz konsole, dostajesz regulamin i możesz rozwiązać umowę z powodu zmiany regulaminu. Teraz już czaisz, czemu musisz zaakceptować regulamin przed przedłużeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...