Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzwoniła do mnie jakaś babka z cyfry i proponowała optimum z C+ i multiroom za 93 zł na 19m. Powiedziałem, że inni dostają optimum za 57 i umowa na 15m. Powiedziała, że taka promocja była ale się skończyła.

Grzecznie podziękowałem w takim razie, na szczęście nie była natarczywa jak poprzedni konsultant :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem czy mam umowę do końca grudnia czy listopada, zadzwoniłem sam i okazało się że do końca listopada. Okazało się jednak, że dla "telewizorowców", do których się zaliczam, jeszcze nie ma przygotowanej żadnej oferty przedłużeniowej. Nieco mnie to zaskoczyło, mówiła coś o 3 października. Tak czy inaczej w październiku muszą się określić, czas nie jest z gumy. Ciekawe co będą proponować takim jak ja. Ludzie piszcie co się udało utargować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 opcie:

 

1. Promocja jak do tej pory czyli Canal+ HBO Superpremium za 99 zł lub full za 129 zł bez prezentu * ... lub

 

2. Canal+ HBO Sueprpremium za 137 zł lub Full za 171 zł i prezent * za 1 zł 8)

 

* PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-Czyli aby otrzymać prezent, trzeba się zdecydować na abonament za co najmniej 137PLN?;

2-Czy są jakieś okresowe rabaty za pierwsze miesiące? Kwota wydaje mi się niemała, 2 lata temu otrzymałem TV i abonament wyszedł średnio ok 80 PLN (na początku ok 40PLN, potem ok 60 PLN, teraz 108);

3-co w takiej ofercie z multi roomem? (teraz mam go bezpłatnie);

4-Dekoder philips bez PVR mam w użytkowanie za 0 PLN, na PVR mi nie zależy, czy będę mógł go dalej użytkować free?;

5-Czy w przypadku braku zainteresowania prezentem i tak wysokim abonamentem będę mógł liczyć na c+optimum za 57 PLN?

6-Co z bezpłatnym użytkowaniem dekodera bez PVR (który mam teraz) w przypadku zejścia na C+Optimum?

 

Z góry dziękuję za ewentualne informacje, dobrze by było wiedzieć na co mogę liczyć, przespać się z tematem i wybrać optymalny dla siebie wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na media2 podobnie to opisali jak cyfra.tv , ja podziekuje za konsole. Mam juz PS3 i za drozszy abonament nie potrzebuje nowej. Wole obniżyć koszta telewizji. Ludzilem sie cyfra wyskoczy z czyms podobnym jak promocja w TV ale niestety nie jestem taka oferta zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę to nie jest żadna promocja. Co innego gdyby suma sumarum konsola kosztowałaby abonenta mniej niż w normalnej sprzedaży. Tu zyskuje się tylko darmowe raty (co obecnie można uzyskać w byle sklepie RTV), a jednocześnie uwiązanie 26-miesięczną umową. Tu raczej skorzysta Cyfra sprzedając w ten sposób pewną ilość konsol. Niezły interes :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety słabiutko wolę wziąć pakiet bez konsoli,cyfra to spryciarze sprzedadzą swój produkt dodatkowo na dłuższy czas umowa i jeszcze zarobią na konsoli bo wychodzi prawie 1.000 zł przy umowie na 26miesięcy a w sklepie można kupić za 800 a cyferka pewnie w hurcie zapłaciła jeszcze mniej.Powinno być tak jak z tv wtedy było opłacalne a teraz to porażka liczę na promocje pakietowe bez konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże!!! Ludzie czy Wy tylko potraficie narzekać?

 

Promocja z konsolą jest dla klientów, którzy po pierwsze są zainteresowani kupnem konsoli, a nie chcą wydawać na nią gotówki od razu. Dlatego promocję C+ mogą uznać, że Cyfra+ oferuje im, powiedzmy, raty na konsolę ;). O ile mnie pamięć nie myli, jeszcze w Polsce nie wprowadzili obowiązku korzystania z promocji Cyfry+, więc zawsze można skorzystać z innej promocji... zamiast narzekać, narzekać, narzekać i jeszcze raz narzekać. I tak znajdą się tacy, co kupią C+ specjalnie dla konsoli :D

 

Perzypomnę jeszcze, że Cyfra+ jest biznesem, a nie fundacją charytatywną, która wszystko musi rozdać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy człowiek wybiera to na co ma ochotę. I wydaje swoje pieniądze jak chce ;)

 

Co do kredytu - nie każdy go otrzymuje... a promocja Cyfry+ z konsolą może się spodobać tym, którzy po prostu... chcą połączyć korzystanie z telewizji i mieć konsolę, bez pukania do banku o raty. I tylko jeden rachunek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu(nie pamiętam dokładnie ale ok.4 mc temu) PS3 z dyskiem 320GB w Tesco były za 499zł.Było ich pare sztuk i poszły jak burza... Na Allegro jak dobrze poszukasz to za 750 znajdziesz nówke.Dla mnie ta promocja jest bezsens! Ja brałem umowe 12.2009r z TV LG. To to była zaj...promocja MR za free,Pace HD PVR za free na bezpłatne użytkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...